Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kesin birşey yok canım çünkü gebelik testi değil progesteron testi ama ne kadar yüksek çıkarsa o kadar kaliteli yumurtlamış oluosun doğal olarak şansın artıyor:KK52::KK52:
hadi hayırlısı o zaman kuşummm inş gelsin bebişleimiz bu ay :KK16: gelsinlerde totolarını ısıralımmmmm :KK9:

tatlım hcg hamilelik testi aç tok fark etmez..hemen git yaptır akşama anca çıkar sonucunn zatenn...
burada hamile kalanımız henüz yok...

Ahhh canim yaaa burada keske Turkiyedeki gibi olsa ... Ben belcikada yasiyorum 3 gunden once
kan testi sonucu vermiyorlar ondan gitmiyorum insani cildirtiyorlar hastanede :KK52:
en iyisi ben yarina kadar bekliyim ... ac karnina degilim normal test yapsammm mii:KK37:
cikar mi bileniniz var mi ??

işte geldimmm burdayımmmmmm :KK3::KK3::KK3:

şekerlerimmm sonucum 42,17 doktorum gitmiş ama muayehanesini aradım süper sonuçç..şimdi adet gününü bekleyelimm bu kadar güzel bir sonuca inş müjde alırız dediii :KK52::KK52::KK52:

çok sevindim canım inşallah hamilelik haberini alırız bu ay... :))

inşş bebeğimmm hepimiz inş güzel haberleri peşpeşe alırzzzz :KK48::KK48::KK48::KK49::KK49::KK49:

İsyannnn bir de bu topikten diyim belli mi olur belki burdaki duam tutar inşalllaahhhh hamişsindirrr canımmm, böyle böyle ol :KK49::KK49::KK49:

:KK36::KK36::KK36: düşünmüyoruz bunlarıııııı inş bebişimiz gelecek bu ay inşşş :KK16:

ilk umudumuz sensın isyan :) evrakcuuuu bu arada adet gunumuz aynı :)))) benım bugun 18gunum senın?? 21 gunu kanı vercen ii sende???

ilk umudumuz sensın isyan :) evrakcuuuu bu arada adet gunumuz aynı :)))) benım bugun 18gunum senın?? 21 gunu kanı vercen ii sende???

ayy inşşş canımö hepimiz peş peşe haberleri yağdırırız inşşşş :KK49::KK49:

:KK36::KK36::KK36: düşünmüyoruz bunlarıııııı inş bebişimiz gelecek bu ay inşşş :KK16:

tmm şekerimm düşünmüyoruzz kırmızıları kobuyoruzzz :KK47::KK47:
Ahhh canim yaaa burada keske Turkiyedeki gibi olsa ... Ben belcikada yasiyorum 3 gunden once
kan testi sonucu vermiyorlar ondan gitmiyorum insani cildirtiyorlar hastanede :KK52:
en iyisi ben yarina kadar bekliyim ... ac karnina degilim normal test yapsammm mii:KK37:
cikar mi bileniniz var mi ??

canım aç tok fark etmez ama 1-2 saat su falan içmemiş olman daha iyi evdeki testler için

benimde 19. günümm 28-29 günde bir oluyorummm :))) ama yumurtam ayın 17 sinde çatlamıştı ilk yumurtaya göre adet geliyomuş 14 sonra det olmzsam test yapacam inş olmam inşşşşş

ayy inşşş canımö hepimiz peş peşe haberleri yağdırırız inşşşş :KK49::KK49:

tmm şekerimm düşünmüyoruzz kırmızıları kobuyoruzzz :KK47::KK47:

canım aç tok fark etmez ama 1-2 saat su falan içmemiş olman daha iyi evdeki testler için

:KK9: kız kırımızıları dövekte gelmesinler bu ay bizeeee :KK4::KK4::KK22:

:KK9: kız kırımızıları dövekte gelmesinler bu ay bizeeee :KK4::KK4::KK22:

ay arkadaslar kosa kosa isi biraktim eczaneden test aldim ama hemen wc ye attim kendimi
sonuc tek cizgi cikti.. :KK5:
yok bu ayda demek kiiii :KK43: moralim cok bozukkkk cokkkkkk :KK17:
yada erken mi yaptim testi ondan olabilir mi dicem ama sanmam offff offffff :KK17:

ay arkadaslar kosa kosa isi biraktim eczaneden test aldim ama hemen wc ye attim kendimi
yada erken mi yaptim testi ondan olabilir mi dicem ama sanmam offff offffff :KK17:

Canım belki sana umut olur benim akrabağımın 8 gün adeti geçikmişti idrar testinde çıkmadı kanda çıktı sıkıntı yapma canım idrarda erken çıkmıyor

cnım günün geçti mi adet olmadığın sürece umut var dmeektir.inş bebişin seninledir canım :KK16:

Canım belki sana umut olur benim akrabağımın 8 gün adeti geçikmişti idrar testinde çıkmadı kanda çıktı sıkıntı yapma canım idrarda erken çıkmıyor

cnım günün geçti mi adet olmadığın sürece umut var dmeektir.inş bebişin seninledir canım :KK16:

Cok saolun yine de moral vermeye calisiyorsunuz bana ... kismet ne diyelim beklicem iyicene gelene kadar mutlaka
belli olucak .. sizi de haberdar ederim kizlarrrrr :KK16:

ayyy arkadaslar beni cesaretlendirdiniz gercekten :KK8:
her ay bekleyipte testler alip alip negatif gormekten korktugum icin galiba
test alamadim...
Anladim kadariyla adette bir gecikme falan yapmiyor klomen ... diger seyler olabilir
testi ac karnina yapin diyorlar simdi alip yapsam dogru cikmaz belki... sabahtan mi yapsam
ayy kafam karisti napsammm :KK36:

Hamis kalanlar ilk belirtiler nelerdi ?? Gecen hamileligimde bebegimizi kaybetmistik ama
ilk zamanlarinda boyle akinti olmustu o nedenle heyecanlaniyorum nedenseeee :KK49:

daha kimse hamiş kalmadı canım hepimiz yeni başladık batlarımızı bekliyoruz.... bence kan tahlili yap canım az önce de yazdım sanırım inşallah hamişsindir...

kızlar klomen diye biri gelmişti 1de sonuclarını alıcaktı yazdı mı:44:

glifor şeker hastaları kullanıyor bildiğim kadarıyla sana niye verdi acaba:KK53:

cnm bende bu sitede duymustum ondan dolayi kullandim.bu seker ilaci glifor glukofen felan hormonlari duzenleyip hamile kalinimini kolaylastiriyormus cnm sende bi arastir istersen cok olumlu seyler yazilmis bununla ilgili bende zarari yok nasil olsa doktorda yazdi kullanayim dedim.

X