Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

şekerlerimmm sonucum 42,17 doktorum gitmiş ama muayehanesini aradım süper sonuçç..şimdi adet gününü bekleyelimm bu kadar güzel bir sonuca inş müjde alırız dediii

inş hamişsindir

ayyy inşalllahh doğrudurrr süperr yaaaa eğer dogruysa kesinn hamilesindirrr vallahi çok guzel bi sonuç

işte geldimmm burdayımmmmmm

şekerlerimmm sonucum 42,17 doktorum gitmiş ama muayehanesini aradım süper sonuçç..şimdi adet gününü bekleyelimm bu kadar güzel bir sonuca inş müjde alırız dediii

Maşaalllahhh canımm ya hadi bakalım hayırlı sonucunu alırızzz adet tarihin nezamandı canıım senin

Maşaalllahhh canımm ya hadi bakalım hayırlı sonucunu alırızzz adet tarihin nezamandı canıım senin

canım normalde 27 günde olurdum ama geçen ay 3 gün gecikmem oldu 30 günde oldum bu ay 29 günden hesap ettik 5 mart tatlım bat tarihim
inş hepimiz güzel haberler alırızzz

çok sevindim canım inşallah hamilelik haberini alırız bu ay... :))

İsyannnn bir de bu topikten diyim belli mi olur belki burdaki duam tutar inşalllaahhhh hamişsindirrr canımmm, böyle böyle ol

arkadaslar bende subat ayinda klomen kullandim ilk kullanisim
aslinda herhanhi bir sorun yok ama sadece sansi arttirmak icin dr um
kullanabilirsin demisti ..

Normalde dun yani 23-24 u hastalanmam gerekirdi 23.02 pazar gunu adet agrisi gibi karnimda agri
ve bas agrisi oldu deli gibi ama bugun oldu halen yok reglim
Merak ettigim su acaba klomen kullanan arkadaslar regl doneminde gecikme oluyor
muydu ??? Birde son 1 haftadir hafif akintim var acik renkte saydamsi hamile olabilir miyim
sizce.. :26:

Insallah pozitiftir

İsyannnn bir de bu topikten diyim belli mi olur belki burdaki duam tutar inşalllaahhhh hamişsindirrr canımmm, böyle böyle ol

inşş birtanemmm inşş hepimiz böle böle olalımmmm
inş güzel haberlerini alırız bizde sana güzel haber veririz

ayy inşşş canımmm ben bu kadar yüksek bir değer beklemiodum...hamilelik ile ilişkisi yokmuş bu testin ama değer oldukça yüksekse umut varmuşşş

inşş bebeğimmm hepimiz inş güzel haberleri peşpeşe alırzzzz
inşallah tatlımmmmmmm :)) ben hiç adet olucakmış gibi hissetmyorum inş olmam

benm de baş ağrım çok oluyo canım... hepimiz yeni kullanmaya başladık yani hiç birimizin regl günü geçmedi daha o yüzden bilmiyoruz benm de reglm yarın.. seninki geçmişse bi test yap istersen:)

tatlım neden kendini kasıyorsunki adet günün geçmiş işte hemen kan testini ver..idrardada çıkabilir ama kesin sonuç olmaz..

hemen kan testi yaptır

Canım kan testi yaptırsana çıkar kesin

inşallahhh canımm benm batım yarın valla lavaboya çıkmaya korkuyorum :))))))))))
ayy cok heycanlı yaa bi test patlatsana varsa

anaaaaaaaaam kızz yüksek olunca bebiş oluyodu dimiii doğrumu hatırlıyomm inş bebiştendir inş miniğimizzz gelirr

ayyy arkadaslar beni cesaretlendirdiniz gercekten
her ay bekleyipte testler alip alip negatif gormekten korktugum icin galiba
test alamadim...
Anladim kadariyla adette bir gecikme falan yapmiyor klomen ... diger seyler olabilir
testi ac karnina yapin diyorlar simdi alip yapsam dogru cikmaz belki... sabahtan mi yapsam
ayy kafam karisti napsammm

Hamis kalanlar ilk belirtiler nelerdi ?? Gecen hamileligimde bebegimizi kaybetmistik ama
ilk zamanlarinda boyle akinti olmustu o nedenle heyecanlaniyorum nedenseeee

ayy cok heycanlı yaa bi test patlatsana varsa

anaaaaaaaaam kızz yüksek olunca bebiş oluyodu dimiii doğrumu hatırlıyomm inş bebiştendir inş miniğimizzz gelirr
kesin birşey yok canım çünkü gebelik testi değil progesteron testi ama ne kadar yüksek çıkarsa o kadar kaliteli yumurtlamış oluosun doğal olarak şansın artıyor

tatlım hcg hamilelik testi aç tok fark etmez..hemen git yaptır akşama anca çıkar sonucunn zatenn...
burada hamile kalanımız henüz yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…