Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

glifor şeker hastaları kullanıyor bildiğim kadarıyla sana niye verdi acaba

canımm çıkmadı mı sonuçlar:18:

yok canım çıkmadı ya..zaten sadaece progesteron testi

arkadaşlar hangi şehirdesiniz doktora giderken özel hastanemi yoksa devletimi tercih ediyorsunuz

canım ben daha önce özele gittim ama memnun kalmadım..
ben kendim üniv hastanesinde çalışıorummm..o yüzdende burada herkez tarafından övülen bir doktor vardı prof opna gidiyorumççç

olsun canımmmm merak ediyoruz:))

ankaradaki doktor hamile kal sonra gel demişti önce normal yolla hamile kalabiliyordum sperm morfolojisi %5 di şimdi %0 hamilede kalamıyorum

arkadaşlar hangi şehirdesiniz doktora giderken özel hastanemi yoksa devletimi tercih ediyorsunuz

ben Hataydayım canım.. özele gidiyorum devletteki doktorlar hep başlarından salıyolar zaten... doktorumdan çok memnunum çok seviyorum onu ve ona çok güveniyorum mükemmel bi doktor

canım gitmediğim doktor kalmadı sanırım ankara-mersin-konya hepsinde en az 2-3 doktor gezdim net bir sonuç alamadım

Canım gidersen tavsiye ederim çok güzel anlatıyor neler yemen gerektiğini neler yememen gerekiyor onları söylüyor ve muayene ederken anlatıyor ben bu doktorumdan memnun kaldım
bende çok doktora gittim ama bu iyi geldi bana

ankaradaki doktor hamile kal sonra gel demişti önce normal yolla hamile kalabiliyordum sperm morfolojisi %5 di şimdi %0 hamilede kalamıyorum

canım peki eşine tedavi için ilaç verilmedi mi.. bak canım bi forumda okumuştum yine birinin eşinin değerleri çok düşüktü keçiboynuzu kürünü denemiş sabah akşam eşine içirmiş güzel sonuçlar almış bi dene istersen

aaa çok garip yaa...
tühh kuzum ya üzüldüm..
konyada doktora geldim demişsin kime gelmiştin
ben konyadayıom ve Ali Acara gidiyorum

canım sorunda ordaya zaten içmiyor hiç birşey

aaa çok garip yaa...
tühh kuzum ya üzüldüm..
konyada doktora geldim demişsin kime gelmiştin
ben konyadayıom ve Ali Acara gidiyorum

cemalettin akyüreğe gittim rahim filmi istemişti mersindeki doktor bende konyada ucuz diye orda çektirdim zaten hamile kalabiliyorsun gerek buna dedi eşinin ipini sık sigara alkol kullanmasın dedi ama sigarayı çok içiyor

canım o cemalettin akyürekte arkadaşım hamile kaldı..
çok fazla kilosu vardı..
guatır ve pko hastasıydı..
baya zordu hamile kalması ama oldu..
keşke fırsatın olsaydıda devam etseydiniz onda tedaviye..
eşinde sorun varsa öle kaçmakla olmaz canım..
tüp bebek denedinizmi yada aşılama.

çok zor canım ne diceğimi bilmiyorum erkekleri bişey için ikna etmek çok zor iş sana kalmış duygu sömürsü yap ben çocuk istiyorum kendine gel biraz çabala de

öncesinde de yine böyle 6 ay kadar olmamıştı zorla L-argine kullanmıştı o ay hamile kalmıştım bu kez gizli gizli yemeklere katıcam galiba

çok zor canım ne diceğimi bilmiyorum erkekleri bişey için ikna etmek çok zor iş sana kalmış duygu sömürsü yap ben çocuk istiyorum kendine gel biraz çabala de

canım şimdi konuştum laboratuvardaki arkadaşlarla konuştum sonucum 40 üzerinde çıkmış...ama test acaba yalnışmı çıktı diye birde titreli taratcaklarmış..
sonuç yüksek çıkınca onu saymayız birde titreli çalıştırırızki kesin sonuç olsun dedi..
ayy şok oldumm yüksek ama ne kadar yüksek acaba..
saat 1 buçuk gibi yine ara dedii

hıımmmm. anladım. benim reglim daha bugün bitti. yani öyle bi muayene için bi dahaki ayı beklicem demektir.
reglin üçüncü günü yapıln hormon testlerini yaptırmıştım normal çıkmıştı. ama reglken muayene olmadı. eşimin test olayı da 1 ayı geçti grip keyifsiz çok, ilaç kullanıyo sürekli oyüzden yaptıramadık daha onun testini, biraz iyileşsin bünyesi toparlansın ki, spremiyogram doğru sonuc versin istiyorum. ama reglin 21. günü için olan testi bu ay yaptırabilirim ozaman. o da kan testi sanırım. ben 1 hafta sonra doktora gideyim ozaman yumurtam oluş mu diye bakar hem hem de napmam gerektiğini anlatır.
saol canım yaaa...
en kısa sürede güzel haberler veriris inşallah

evet canım sen bir hafta sonra git en azından yumurta takibi yaptır..zaten doktorun ister sanırım 21. gün testi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…