Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım sen bir hafta sonra git en azından yumurta takibi yaptır..zaten doktorun ister sanırım 21. gün testi..

doktor da içime sinmedi daha. başka bi doktora gitçem busefer.
bu ay ve önümüzdeki ay için çok hevesliyim. herşey yolunda gider umarım. hepimiz için

Ayyyy canım hamişş olsan daha gününe var tavan yapmişş wallaa çoook heyecanlı walla:)

Ayyyy canım hamişş olsan daha gününe var tavan yapmişş wallaa çoook heyecanlı walla:)
ya test yalnış olmuş olabilir dedi çocuk bana..
şimdi tekrar çalışılcak dedi..
bakalım sonuç ne çıkcak..
ben zorla sordum yüksek ama ne kadar yüksek diye 40 üzeri dedi... ama dediğim gibi bazen yalnış çıkar dedi..
tekrar koyucaz makineye detaylı baktırcaz dedi...

amin canım mıutlaka bizi sonuçlardan haberdar et olur mu.. hoşgeldin aramıza
öncesinde de yine böyle 6 ay kadar olmamıştı zorla L-argine kullanmıştı o ay hamile kalmıştım bu kez gizli gizli yemeklere katıcam galiba
öyle de olur canım yap :)))))))))))) havuç suyu içir canım çaktırmadan meyve suyu sıktım falan de

süpeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmm

saol canım hoşbulduk inşllh sonuç pozitif olurda

inş hamişsindir

ayyy inşalllahh doğrudurrr süperr yaaaa eğer dogruysa kesinn hamilesindirrr vallahi çok guzel bi sonuç

birde bu apitera varya onuda deniyim diyorum içinde arı sütü polen propolis falan var ya etkisi olur galiba

amiiiiiiiiiiiiiiiiiinn inş Bat günlerimizdede böyle neşeli oluruz güzel haberler veririz inşşşşşşşş hepimiz hamiş oluruz göbüş büyütürüz

allah bozmasın neşemizi yahu

Ya dün sinemaya gittik okadar çook hamile vardı ki onları görünce hepimize dua ettim inat eder gibi okadar cok karşıma çıktılar ki için bi tuhaf olduu:2:

Canım ama gebelik var ise bukadar cabuk belli olurmu adetinin 21 gününde ya arkadaş

canım eğer 40 gıbı yuksek rakam çıkarsa hamıle kalma olasılgı çok yuksek oluyor kuzumm sende verecen mi? 21 gun kanı?? benı dr çağırmadı ama vermeyi düşünuyorum :) işe yakın bır hastane var gerçi daha çok var bugun 18 gunum bende hiç ağrı fılan kalmadı bu köu bişey mii iğne vurulduktan ıkıgun oldu sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…