Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet canım sancı yapması iyi demek ki yumurtan çatlıyo.. bugün alacam canım yarın sabah ilk idrarla yapacam pek umudum kalmadı ama neyse...

benim hiç sancım yok canım yaa..kasıklarımda ara ara batma oluyor ama o kadar..
sadece göğüs uçlarım hala acıyor..
sanırım bu ay benden fos çıkacakk..
senden umutluyum ben bu ay
kız bendende foss çıkacak bak görürsün göğüslerim hiç hassaslaşmadı ...kasık ağrılarım geliyor gidiyor bende anlmsdım canım bugün yine ağrılarım var ama hala yumurtluyor olamam heralde dimi bugün 18. günüm.ilişki cok zor oluyor kasıklarım cok ağrıyor klomen mahvett beni ..

evet canım sancı yapması iyi demek ki yumurtan çatlıyo.. bugün alacam canım yarın sabah ilk idrarla yapacam pek umudum kalmadı ama neyse...

canımm benim sürekli kasık ağrılarım var cok nadir olmadı çatlamayla ilgili olduğunu düşünmüyorum hergün çatlamaz ki sabah kalkınca ilk idrarınla yap canım hayırlısı inş bebişin seninleirr.

bende ağrı falan yokk yaaa en son yumurtlama dönemimde ağrı oldu 1-2 gün kesildi..şimdi arada batma olursa oluyır..
ama göğüs uçlarım acıyor ve şişti kocaman olduuu klomen bazılarında göğüs hassasiyeti yaparmışş

benim hiç sancım yok canım yaa..kasıklarımda ara ara batma oluyor ama o kadar..
sadece göğüs uçlarım hala acıyor..
sanırım bu ay benden fos çıkacakk..
senden umutluyum ben bu ay

ya bende de cokk kasık ağrısı ve gaz var arkadaşlarr bu ay booşaaa çıkmsın allahımmmm

yok be canım hata veriyor deli oldum zaten başım ağırmaya başşladı doktoru aradım tahlil sonuçlarımı istyorum dedm internetten bak dedi sayfa açılmıyo hata veriyo dedim 15dk sonra ara dedi

Canım laboratuarında vermemesi garip normalde devlet değil ki özel canım

yok be canım hata veriyor deli oldum zaten başım ağırmaya başşladı doktoru aradım tahlil sonuçlarımı istyorum dedm internetten bak dedi sayfa açılmıyo hata veriyo dedim 15dk sonra ara dedi

canım iyi yapmışsın doktorunu aramakla..
biraz kızmıştır ama salla boşver..
ara 15 dk sonra tekrar..
devlet değil özele gidiosun o kadarda ilgilensinler yaniii
ya bende de cokk kasık ağrısı ve gaz var arkadaşlarr bu ay booşaaa çıkmsın allahımmmm

bende de göğüs ucu acısı ve gaz şikayeti var..inşşş güzel sonuçlar alırız

bendede kasık hassasiyeti yaptı heralde

kaçıncı günnü senin? benimde kasık ağrım şuandada var anlamadım gitti alt kısım boydan boya ağrıyor yanlarda daha yoğun ağrı batma gibi bişey.ovulasyon testi yaptım dün silikti 2 gün önce cift çizgiyi gördüm ama ikinci yumurtamda çatldı.bende gaz var yaa felaket

canım benim 22 günüm bugün kasıklarım çok ağrıyor biraz idrarımı tutuyum sankı ıkı gun tutmuşum gibi kasığım ağrıyo canım

Canım laboratuarında vermemesi garip normalde devlet değil ki özel canım

aynen canım sekreter gönderecek şimdi mailimi açııyım

canım benim 22 günüm bugün kasıklarım çok ağrıyor biraz idrarımı tutuyum sankı ıkı gun tutmuşum gibi kasığım ağrıyo canım

oooo canbım senin bayağı olmuş yumurtan ne zamn çatladı? sık idrara çıkma var mı göğüs hassasiyeti? ben idrarı tutmasamda cok ağrıyo şuan alt kısım cok ağrıyor ama beni klomen böyle yaptı biliyorummm..

Canım akşam yatıyorum sabah wc kalkıyorum sankı günlerce tutmuşum gibi ağrı yapıyor gögüsümde hassasiyet yok canım klomen benide mahvetti:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…