Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

doktorum da öyle dedi hatta değeri söylemedi sen beni dinle dikkate alma progesteronun çok iyi 27 dedi... adetin 3gün geçsin yanıma gel dedi... canım çok üzüldüm eşim aradı konuşamadım ağlamaktan (

canım bu kdar stres yapma kötüyü cağırmaa testi erken yapmışsın çünkü 10 gün sonra rahme yerleşiyor inş bebişin seninledir canımm

Canım bugün benimde 22 günüm stres yapma canım benim daha dur herşeyde vardır bir hayırr
aynen öyle canım beklicez artık ne yapalım
anladım canım hayırlısı adet olmamayı beklicem artık ne yapalım....

doğru söylüyorsunuz eşim de aynı şeyleri yazıyo 2 saattir mesajla herhalde netten bakıp bakıp yazıyo :)))))))))))))

eee canım normal olan o yani..
demekki napıoruzz adet günü geçmeden yok yok mümkün değil test vermioruzz...

yarın progesteron testii vercemmm ulennnn çok heyecann yaptımmmm

bende kullandım ovulasyon testi ama çatlama olmadı 26. günde adet oldum nasıl şey anlamadım ne kadarlık evlisin

slm.yani ovulasyon testin hicmi olumlu cikmiyo.1,5 yillik evliyim cnm ve 7 aydirda bebek istiyorum.ben gecen ayda evde kullanmistim cift cizgiyi yakalamistim hemde cok net ama olmadi.sen ne zamandir istiyorsun cnm

benim benim canım:)))))))))

tatlım yaz bana batını yaşını görmedim geçmiş çok fazla oku oku bulamadım... şimdi yaz ekliyim:))) 2gün var tatlım c.tesi kan tahlili yaptık ama şimdi öğrenecem hamiş mşyim değil myim

canım yaş 30 :) bat mart 7 beklıyorum çatlatma iğnesi vuruldum bu ay umut var :)))

inşallah canım benm sağol toparlanmaya çalışacam biraz.

canım bak bende adetimi görüp dibe vurunca hep şöyle düşünüyorum demekki hayırlısı ve zamanı bu değilmiş..bizim hayır gördüklerimizde şer,şer gördüklerimizde hayır vardır biz bilemeyiz Rabbim c.c. bilir.bazen birşeyin olmasını cok istiyoruz olmuyor olmadığında neden böyle oldu diyoruz insanız..ama ben hayatımda hep şunu gördüm ben neyi isteyipte Rabbim c.c. o anda bana vermediyse daha sonrasında en güzelini verdi şükürler olsun...ve hep şöyle düşünüyorum annelik duygusunu her kadın gibi bende tatmayı cok istiyorum ama ya hayırsız bir evlat olursa ??? bana hayırsız vereceksen hiç verme Rabbim c.c. ben böyle eşimlede mutluyum diyorum..üzme kendini toparla canım...dualarına en güzel şekilde cevap verecek Rabbim c.c. buna yürekten inanıyorum...

eee canım normal olan o yani..
demekki napıoruzz adet günü geçmeden yok yok mümkün değil test vermioruzz...

yarın progesteron testii vercemmm ulennnn çok heyecann yaptımmmm
inşallah sonuçların çok iyi çıkacak canımmmm:)
canım yaş 30 :) bat mart 7 beklıyorum çatlatma iğnesi vuruldum bu ay umut var :)))
tamam canım ekliyorum

ben de öyle düşünüyorum canım isyan etmedim zaten sadece gözümden dökülen 2damla yaş.. elimde değil ne yapıyım.. ama beklicem hayırlısını versin Allahım o zamanını biliyor

bence hamışssın arıwerrrr

yaa bir hamile kalsatkta şu kan verme işi bitse yaa...boş yere her ay kan verioruzz heee

ekledim canım

UĞURLU LİSTEMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk deneme
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi

isyan ettin demiyorum ki zaten canım :) iyi düşün güzel olsun herşey inş dualarım seninle güzel haberlerin gelecek inanıyorum buna

bence hamışssın arıwerrrr
ağzından bal damlıyo canım benm yaaa inşallah 2gün kaldı adete belki yarın sabaha idrar testi yaparım belki de beklerim kararsızım
yaa bir hamile kalsatkta şu kan verme işi bitse yaa...boş yere her ay kan verioruzz heee

canım ben hamile kalayım da tüm kanımı söküp alsınlar... ne para istiyorum ne ev ne araba anne olmak istiyorum sadece

isyan ettin demiyorum ki zaten canım :) iyi düşün güzel olsun herşey inş dualarım seninle güzel haberlerin gelecek inanıyorum buna

demek istediğim canım geçen aylar hep isyan ettim tabi sonra pişmanlık tavan yaptı gece gündüz af diledim ama bu ay neden niye niçin demedim Allahım sen yardım et sadece dedim ağladım ve şimdi sustum birazdan meryem suresi okucam banyo yapıp... inşallah hepimiz güzel haber verriz :) ama doktoruma biraz kızdım madem sonuç önemsiz niye yapıp beni yıpratıyosun ki

olcaz canım inş bizde o duyguyu yaşayacağız ne olur sıkma canını...

canım ne umudunu kırmak isterim ne de seni umutlandırmak ama negatif çıkıp sonra pozitif olan çok kişi var yani olabilir de olmyabilir de bence bi hafta daha bekle adet olmazsan kan tahlilini tekrarla.

bı sonuca varamamak o kadar zor kı bugun 5. gun ve hala olmadım testlerdede cıkmıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…