Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım gönderebilirler sanırım...
çok garibime gitti değeri sölememesi yaaa
bana o değer önemsiz dedi daha erkendi adetin 3gün geçsin tekrarlıcaz dedi yine mi beklicem ya
canım kac günün var senin ? birde yumurtanın çatladığı günü biliyor musun ?
canım adetime 2gün var yumurtam 12-13-14 şubatta çatladı yani o günlerde sancım oldu
evet canım o numaralar varsa netten bakabılırısn sonucuna be daha önce bakmıştım

aldım canım ama açılmıyo sayfa ya

Allah Allah o zaman hiç yapmasaymış önemli değil güvenilir değilse..
bu doktorlarda bir alem insan umutlanıor yani hiçmi anlamıyorlar..
bende yarın progesteron testi vericem korkuyorummm:18::18:

bizim burda danışma gibi bişey var işte bu tahlil sonuçlarının çıkarıyor onu arayıp soruyoruz direk canımm
ben sordum doktorunuzu arayın dedi ben aradım ama sonuçları görmek istiyorum dedim protokol numarası veriyim dedi aldım ama sayfa açılmıyor
Canım üzülme daha cok erken ve progestronun gayet yüksek çıkmış canım sen ara laboratuarı onlar gönderiyorlar mail ile

maille göndermiyomuş canım protokol numarası verdi ama açılmıyo

kuzumm açılır sakın ol belkı panık yaptın ondan :)

canımm bak önemlı olan şuan progstreon hormonun yüksek çıkması ve gerçekten yuksek çıkmışş umut var demek bu :)
öyle mi canım normal değerler kaç ki
Allah Allah o zaman hiç yapmasaymış önemli değil güvenilir değilse..
bu doktorlarda bir alem insan umutlanıor yani hiçmi anlamıyorlar..
bende yarın progesteron testi vericem korkuyorummm:18::18:

delirdim zaten sonuçları görmek istiyorum açılmıyo ya

canım ultrasonla baktımı peki yani çatladığını söyledi mi oktorun? benim sancım cok var bu ay ama klomenden kaynaklı bence.birde sanırım sen cuma günü vermiştin hemen hemen 3 gün geçti üzerinden..yumurta çatladıktan 10 gün sonra çıkıyormuş idrar testinde canım evde testin varsa bi dene istersen..

benim hiç sancım yok canım yaa..kasıklarımda ara ara batma oluyor ama o kadar..
sadece göğüs uçlarım hala acıyor..
sanırım bu ay benden fos çıkacakk..
senden umutluyum ben bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…