Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benim yumoşlarda bi sıkıntı yoktu normalde, bide çatlama gününü doktor söyleyince dün yada bugün olmam gerekiyodu oof bilemedim yarın olurum inşallah

SPAWNS kullanıcısından alıntı
Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

Kızlar ben çok heyecanlıyım korkuyorum Sabah olmaz artık bana

ayy gece aklıma sen geldinn heyecanla bekliyorummm umut ışığı ol bizeee

inş canım gerek kalmaz..inş seninde eşinde problem çıkmazz

ayy gece aklıma sen geldinn heyecanla bekliyorummm umut ışığı ol bizeee

günaydın canım hiç sorma uyku girmedi gözüme her dk uyandım saate baktım sabah olmak bilmedi allahım yardım etsin çok heycanlıyım sonucları çok merak ediyorum korkuyorum ama çok

SPAWNS kullanıcısından alıntı
Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

canım ne umudunu kırmak isterim ne de seni umutlandırmak ama negatif çıkıp sonra pozitif olan çok kişi var yani olabilir de olmyabilir de bence bi hafta daha bekle adet olmazsan kan tahlilini tekrarla.

günaydın canım hiç sorma uyku girmedi gözüme her dk uyandım saate baktım sabah olmak bilmedi allahım yardım etsin çok heycanlıyım sonucları çok merak ediyorum korkuyorum ama çok

Korkma canım inş güzel haberler alıcaz..illaki 9 damı açacaksın 8 buçukta açılmıyormukiii

bana kalsa gece yarısı açardım da canım :)))) doktor saat 9da geliyor. ya ben iyi şeyler düşünemiyorum çok olumsuzum neden öyle oluyo

insan kendinde öle oluo tatlım...
ama kanda sonuç doğru çıkmayabilir daha çok erken...bakalım progesteronun kaç çıkmış..değerleri sor muhakkakkk

insan kendinde öle oluo tatlım...
ama kanda sonuç doğru çıkmayabilir daha çok erken...bakalım progesteronun kaç çıkmış..değerleri sor muhakkakkk

maille yollamalarını söylicem canım o kadar tahlil yaptım hiç birini gözümle görmedim... canım varsa en azından düşük çıkar yani sıfırlı bişi çıkmaz

maille yollamalarını söylicem canım o kadar tahlil yaptım hiç birini gözümle görmedim... canım varsa en azından düşük çıkar yani sıfırlı bişi çıkmaz

canımm adetine kaç gün vardı yaptırdığında ve yumurtanın çatladığı günden kaç gün sonra yaptırdın..yumurta çatladıktan yaklaşık 10 gün sonra kanda görünüyormuş çünküüü ayy heyecan bastııı

4 gün vardı canım ben istemedim yapmayı doktor yapacam bakacam dedi.. şimdiye kadar hep güzel haberler verdi bana şimdi de verir inşallah ( ayy ağlayasım geldi... 12-13-14 şubatta çok sancım oldu canım o aralar çatladı işte. doktora da 22şubatta gittim

canım adetine 4 gün varsa çıkarr merk etme..
bende 7-8 gün var sadımm
kız dur ağlama yaa...
daha bu ilk klomenciklerimizz aaa lütfen yapma böleee...
olacak olacak o bebekler bu göbeğe girecek..
belki 25 dlk sonra kutlama yapıcaz burda ne biliosunnn

inşallah canım benim pek umudum yok ama bakalım ne dicek canım doktorummmm ağzından kötü bişey çıkmadı şimdiye kadar şimdi de çıkmasın.. kaç günde bir adet oluyosun ki sen canım

inşallah canım benim pek umudum yok ama bakalım ne dicek canım doktorummmm ağzından kötü bişey çıkmadı şimdiye kadar şimdi de çıkmasın.. kaç günde bir adet oluyosun ki sen canım

canım ben normalde 27 gün dedimi tak olurdum..ilk defa geçen ay 3 gün gecikti 30 günde oldum..
şimdi bu ay ne olur bilmiyorum..
bir kere gecikti diye hep ölemi gider yoksda 27 gündemi olur bilemiyorummm..
inş bu seferde güzel şeyler söleyecek şekerimmm

yakın canım ben de 26günde oluyorum aynen bende erken bile gelir ama gecikmez ilk defa ocak ayında 2gün geçmişti umutlanmıştım bayağı.. ama hiç test yapmamıştım kimyasal da olabilirdi çünkü parça şeklinde gelmişti adetim bilemiyorum....inşallah canım benm çok az kaldı saat 9a son 20dk

canım testinin sonucu inş güzel olur inş hamişsindir

son 15 dk tatlım...
hadi bakalımmm inş güzel haberlerle gel..
benimde geçen ay öle oldu canım 3 gün gecikti ve adetim çok ama çok azl geldi..
o 3 gün gecikmede de hep böle kahve lekele geldi..bende acaba yereşmemi dedim..
sonra 2-3 gün kanama oldu geçti değişik bir döngü olduu..

günaydınnn canlarımmm güzell haberler verirsiniz inşşallahh sırayla sabırsızlıkla heycanla beklıyorum kuzucuklar bendede iğneden bırgun sonra agrılar oldu bide ilişkı esnasında agrı ilkdefa hissettim hatta idrar yaparken bıle bı batmalar oldu ama daha hiç akıntıya rastlamadım bugun adettimin 17gunu heycanlı ve umutluyum bu aydan :))) kendımden veee sizlerden tabıkıiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…