Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

çokkkkkkk umutsuzummmmmmmmm bırılerı guzel bı haber versın artık hamıleyım desın oldu kızlar desın iyi bişeyler duymak istiyorummmmmmmm düşünmeyim diyorum sabah uyanır uyanmaz aklımda aynı cumle BENDE SORUN VAR BEBEGIM OLMUYOR !! neya saracagımı sasırdım artık geberıcem dusunmekten rabbım sabrımı sınıyor cok umutsuzummmmmmm birileri bişi desin güzel bişi desin lütfennnn iyi haberler versin artık birileri hamileyim desin seninde olur desin offff anaaaammmmmmmmmmmm

Bnde hic bi sorun yok tum sonuclarim normal temiz cikti.doktoruma asilama yaptrmkcistiyoruz dedim inofolic verdi adetin 3 gunu gel dedi dosyama klomen 3*1 yazdi hic bisi anlamadim bm lutfen yardimci olun

Bnde hic bi sorun yok tum sonuclarim normal temiz cikti.doktoruma asilama yaptrmkcistiyoruz dedim inofolic verdi adetin 3 gunu gel dedi dosyama klomen 3*1 yazdi hic bisi anlamadim bm lutfen yardimci olun

canim bnm sana ne dedi doktorun uzulme sakin herseyin bi zamni saati var o zamanin dolmasini beklmk zorundayiz stres yapma kndine bizimde olur insallah duayi eksik etmeyelm

ozaman tum dualar seninle canım benimmm umarımm pazartesii o telefonu açtığında hamile olduğunu öğrenirsin umarım inşallah canım pazartesi kesin mesaj at ama
çok heycanlyım canım ya sonuçlar kötüyse çok korkuyorum çok umutlandım bu ay adet olucakmış gibi hissediyorum dünden beri başağrım var ((((
canııııııııııııııııııııııımm inş hamişsindir dularımız seninle bitanemmm
sağol tatlım benmmmmmmmmm inşallahhhhhhhhhh
benim eşimde gitmiyordu en son beni çıldırttı tek başıma yapacak olsaydım annemin evinden getirirdim deyince ikna oldu sperm yapısı bozuk çıktı sonuçta erkek asla sorunun kendinde olduğunu kabul etmez
benmki ikna olmadı sonuçlar çıksın ona göre bakarız dedi.. aynen doktora da dedi ki ben kendimi biliyorum garibim doktor da peki deyip sustu :)))))))))

inşallah sonuçlar iyi çıkar canım haberdar et bizi

SPAWNS kullanıcısından alıntı
Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

canim bnm sana ne dedi doktorun uzulme sakin herseyin bi zamni saati var o zamanin dolmasini beklmk zorundayiz stres yapma kndine bizimde olur insallah duayi eksik etmeyelm

yumurtalar buyumuyormus klomen alıyorum bu ılk ayım ama gunde 1 tane alıyorum okuyorum herks 2 tane alıyo bence bu ay bişi olmaz dusunmek ıstemedıkce stres yapıyorum valla herseye salsırır oldum allah sabrımı denıyo kaldıramayacagımız yukler vermez bıze bılıyorum allah yardım etın hepimize cok zorrrrrrrrrrrrr

SPAWNS kullanıcısından alıntı
Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı
kan testın hamıle oldugunu gosterıyo arkadasım ben mı yanlıs bılıyorum acaba

selam kızlaar bende bu ay klomen kullandım ve yumoş takibine şubat 8 de gittim en son 8 sağlıklı, 1tane sağlıklı yumoşum vardı, bugün ya da yarın çatlar dedi doktor, ilişki tarihleri verdi, neysee doktorun demesine göre dün yada bugün adet olmam gerekiyor ama ben hala adet olmadım kasıklarımda batmalar var ve göğüslerim çok ağrıyor test yaptım kaçtane ama negatif, neden hala adet olmadım acaba kist mi oluştu ondanmıdır gecikmesi bi fikri olan var mı yardım lütfen çok canımı sıktı bu olay

inşallh canm inşallah bırde eşimde sorun çıkarsa ıyıce tırkatırım heralde :S
tovbe tobeeeee

dedigine göre dun yada bugun adet olmm gerek dıyosun canım ıdrar testınde bu kadar erken bellı olmaz kı kan testı yaptır bence

Polikistok overim ben 6aylık evlıyız doktor tedavı ıcon erken dedı en az bır yıl gecmesı getekıo dedı ve glifor verdı 3aydır kullanıyorum

hımm bende 9 aylık evlıyım 8 aydır korunmuyoruz bısı olmayınca gıttım doktora ve bır yıllık evlıyım dedım muayenelerımde yumurtaların yeterlı buyumedıgını gordu klomen kullanıyorum bende gunde 1 tane 5 gun kullnıcam bakalım bu daha ılk ay ben sanmıyorum ılk ayda bısı cıkacagını ama allah bılır tabıı hayırlısı hepimiz için

dedigine göre dun yada bugun adet olmm gerek dıyosun canım ıdrar testınde bu kadar erken bellı olmaz kı kan testı yaptır bence

öylemii ama herkes batına bikaç gün önce yaptırmış çıkıyomuş ben bat günün yapılınca çıkar diye düşünüyodum, zaten hiç ümidim kalmadı ama adet olamayıncada üzülüyorum çook saol canıımm

Klomen yumurtaların olgunlaşmasını mı sağlıo 5gın kullandıktan sonra nasıl Bı yol izliceksın rabbım hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…