Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım testinin sonucu inş güzel olur inş hamişsindir :emir_bebek:
inşallah canım benm teşekkür ederm :)))
son 15 dk tatlım...
hadi bakalımmm inş güzel haberlerle gel..
benimde geçen ay öle oldu canım 3 gün gecikti ve adetim çok ama çok azl geldi..
o 3 gün gecikmede de hep böle kahve lekele geldi..bende acaba yereşmemi dedim..
sonra 2-3 gün kanama oldu geçti değişik bir döngü olduu..

bende de kahve leke geliyodu annem uzan kalkma adetin geçmiş hamile olabilirsin lekeler normal ama yorulursan olmaz demişti anne sözü dinlemeyip eltimde bütün gün iş yapıp akşamına adet olmuştum.. kimyasal yaşamış olabiliriz canım

günaydınnn canlarımmm güzell haberler verirsiniz inşşallahh sırayla sabırsızlıkla heycanla beklıyorum kuzucuklar bendede iğneden bırgun sonra agrılar oldu bide ilişkı esnasında agrı ilkdefa hissettim hatta idrar yaparken bıle bı batmalar oldu ama daha hiç akıntıya rastlamadım bugun adettimin 17gunu heycanlı ve umutluyum bu aydan :))) kendımden veee sizlerden tabıkıiii

günaydınn canım benm güne güzel başlamışsın umarım öyle devam eder :))) yumoşun çatlamış demek ki canım iyi çalışınnnnnnnnnnnnn :))

:KK16: bol hamişli haftamız olsun inşşş :emir_bebek:

canım testinin sonucu inş güzel olur inş hamişsindir :emir_bebek:

yakın canım ben de 26günde oluyorum aynen bende erken bile gelir ama gecikmez ilk defa ocak ayında 2gün geçmişti umutlanmıştım bayağı.. ama hiç test yapmamıştım kimyasal da olabilirdi çünkü parça şeklinde gelmişti adetim bilemiyorum....inşallah canım benm çok az kaldı saat 9a son 20dk

günaydınn şekerimmmm inşş inşşşşş:KK16::KK16:

canımm isyan123 :) dr hayran kaldım iligisine sen hangi şehirdeydin :)))

günaydınn şekerimmmm inşş inşşşşş:KK16::KK16:

yakın canım ben de 26günde oluyorum aynen bende erken bile gelir ama gecikmez ilk defa ocak ayında 2gün geçmişti umutlanmıştım bayağı.. ama hiç test yapmamıştım kimyasal da olabilirdi çünkü parça şeklinde gelmişti adetim bilemiyorum....inşallah canım benm çok az kaldı saat 9a son 20dk

ayyy cok heyecanlı yaa kızlar hadi duaya başlayalım ariver için...ben bşladım inş güzel haberlerin gelir canımm...ama olmasada lütfen üzülme herşeyde bir hayır var.Rabbim c.c hayırlı evlatlare nasip etsin inş sana canımm :KK16:

canımm isyan123 :) dr hayran kaldım iligisine sen hangi şehirdeydin :)))

benim doktorum aksine çok ilgisiz şekerimm adam beni yumurta takibine bile almadııı :KK1::KK1: sadec eşimden sperm testi benden hormon testlerimi istedi..bende sorun görünce önce klomene başlayalım..eğer şayet tutmazsa o zaman hsg çekelim sorun yoksa iğnelere başlarız dedi...:KK1::KK1:
konyadayım canım ali acara gidiyorum netten bakabilirsin ismini yazınca çıkıyor..

ayyy cok heyecanlı yaa kızlar hadi duaya başlayalım ariver için...ben bşladım inş güzel haberlerin gelir canımm...ama olmasada lütfen üzülme herşeyde bir hayır var.Rabbim c.c hayırlı evlatlare nasip etsin inş sana canımm :KK16:

evet ya çok heyecanlı...Rabbim güzel heberlr ver bize nolurrr:KK52::KK52:

canımmm benm bitanem çok sağol duaların için çok iyisinn.. evet canım Allahım vereceği zamanı biliyooor az kaldı 6 dk... heyecandan bayılacam şimdi evde de yalnızım valla :)

sağoll kuzummm iğne öncesi birgün versonrası hergun oldu bakalım senina adet gunun ne zamandı? benii hala listeye eklenmemişim ya

tatlım yaz bana batını yaşını görmedim geçmiş çok fazla oku oku bulamadım... şimdi yaz ekliyim:))) 2gün var tatlım c.tesi kan tahlili yaptık ama şimdi öğrenecem hamiş mşyim değil myim

günaydınn canım benm güne güzel başlamışsın umarım öyle devam eder :))) yumoşun çatlamış demek ki canım iyi çalışınnnnnnnnnnnnn :))

benim doktorum aksine çok ilgisiz şekerimm adam beni yumurta takibine bile almadııı :KK1::KK1: sadec eşimden sperm testi benden hormon testlerimi istedi..bende sorun görünce önce klomene başlayalım..eğer şayet tutmazsa o zaman hsg çekelim sorun yoksa iğnelere başlarız dedi...:KK1::KK1:
konyadayım canım ali acara gidiyorum netten bakabilirsin ismini yazınca çıkıyor..

evet ya çok heyecanlı...Rabbim güzel heberlr ver bize nolurrr:KK52::KK52:

bir dk eben karıştırdım galibaa :))) şimdii kan sonucu bekleyenn kimdi? 4 kalmasına ragmen çağırılan ark kimdi :))) heycandan karıştırdımmm

son 15 dk tatlım...
hadi bakalımmm inş güzel haberlerle gel..
benimde geçen ay öle oldu canım 3 gün gecikti ve adetim çok ama çok azl geldi..
o 3 gün gecikmede de hep böle kahve lekele geldi..bende acaba yereşmemi dedim..
sonra 2-3 gün kanama oldu geçti değişik bir döngü olduu..
canım kimyasal gebelik gecrimiş birisi olarak söyleyimm benim gecikmem 10 günü bulmuştu ve idrr testimdede kan testimdede çıkmıştı 10 gün sonra adet gördüm ama öyle böyle değil aşırıydı ve cok pıhtılı oldu resmen döküldü..size tavsiyem gününüz geçince beklemeyin cesaretinizi toplayıp test ypın hem insan ümitlenip kendi kendini yemez hemde bir önlem alınacaksa erkenden alınır..ben cok gec kaldım kac gün sonra gittim korktuğum için yok mudur diye...hayırlısı ama duracağı varsa dururdu her türlü..
günaydınnn canlarımmm güzell haberler verirsiniz inşşallahh sırayla sabırsızlıkla heycanla beklıyorum kuzucuklar bendede iğneden bırgun sonra agrılar oldu bide ilişkı esnasında agrı ilkdefa hissettim hatta idrar yaparken bıle bı batmalar oldu ama daha hiç akıntıya rastlamadım bugun adettimin 17gunu heycanlı ve umutluyum bu aydan :))) kendımden veee sizlerden tabıkıiii
canım benimde 18. günüm ilişki esnasında cok kasık ağrılrım oluyor ilk defa bu ay böyle oldumm evlendim evleneli böyle ağrı bilmem :KK50: canımı cok yakıyor gerçekten kasık ağrılarım bi geliyor bi gidiyo bende anlamadımmm canımm :26:

canım kimyasal gebelik gecrimiş birisi olarak söyleyimm benim gecikmem 10 günü bulmuştu ve idrr testimdede kan testimdede çıkmıştı 10 gün sonra adet gördüm ama öyle böyle değil aşırıydı ve cok pıhtılı oldu resmen döküldü..size tavsiyem gününüz geçince beklemeyin cesaretinizi toplayıp test ypın hem insan ümitlenip kendi kendini yemez hemde bir önlem alınacaksa erkenden alınır..ben cok gec kaldım kac gün sonra gittim korktuğum için yok mudur diye...hayırlısı ama duracağı varsa dururdu her türlü..

canım benimde 18. günüm ilişki esnasında cok kasık ağrılrım oluyor ilk defa bu ay böyle oldumm evlendim evleneli böyle ağrı bilmem :KK50: canımı cok yakıyor gerçekten kasık ağrılarım bi geliyor bi gidiyo bende anlamadımmm canımm :26:

canım ne bileyim yaa hemile değilim diye gitmedim o 3 gün boyunca..
sonra 3 gün kan testi verdim megatifi gördüm akşamınada adet oldum ama çok kısa sürdü işte..
sanırım benle oyun oynadı o kırmızılarr:KK47::KK47:

canım ne bileyim yaa hemile değilim diye gitmedim o 3 gün boyunca..
sonra 3 gün kan testi verdim megatifi gördüm akşamınada adet oldum ama çok kısa sürdü işte..
sanırım benle oyun oynadı o kırmızılarr:KK47::KK47:

bazı aylar öyle oluyor canımm benim genelde 1 ay cok 1 ay az olur.hayırlısı inş bebişin bu ay senledirr:KK49:

X