Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

stres yaptıgın için gecikiyordur adetlerın ben 8 ay oldu bu ay oldu bu ay dıye dıye bekledım 25 gune kadar gecıktı adetım ama bısı yoktu nıtekım doktora gıttım yumurtalar yeterlı buuyukluge ulasmıyormus ılac kullanıyorum bu ılk ayım

Klomen yumurtaların olgunlaşmasını mı sağlıo 5gın kullandıktan sonra nasıl Bı yol izliceksın rabbım hayırlısını versin

evet canım over buyutucu 5 gun kullanıcam 11. gunu takibe gıdıcem 2 gun aralıklarla olgunlaşmıs ıse eger gebelık ıhtımalı yukselecek ıns.

inşallh canm inşallah bırde eşimde sorun çıkarsa ıyıce tırkatırım heralde :S
tovbe tobeeeee

ben kendıme destek olamıyorum kı esıme oluum ıstahım bıle gıttı bugun daha beterım hele saldıracak yer arıyorum evde eşime bile kaldı ki zaten eşimlede hıç konusmuyoruz bu konuyu o bende bı sorun yokmus gıbı davranıyo oturup benle bısı konusmuyo deli ediyo buda beniiiiiiiiiii

İnş tutunmuştur tatlim
cnm mrb sen ne ıcın kullanıyordun klomenı yumurta buyumedıgı için mi yoksa pco için mi

PKK için canim yumurtlamak azmis kuzum

öyle tabi rabbim ne derse o olur ama beklemek çok zor senin ne durumda şu an. ben bu ayda bekliyorum adet olunca 4. gün olmazsan 10 gün sonra gel dedi doktorum klomeni arttırıcak bakalım inş bu sfeer olsun

Ayy canimm bu agrilar güzel demekki yumurtlama devam ediyor.. Ohh calismada olmuş ne güzel inş tutar bebegimmm

klomen yapmıyo canım yumurtan yapıyo ağrıyı ne güzel tatlı ağrılr bunlar. yumurtan da çatlamaya başlamış sanırım çok ii değerlendir bu günleri

bugün ağrım yine kalmadı kızlarr bana ne oluyooo anlamıyorum keşke doktorum ekrar cağırsaydıı off adet günüm gelse bi an önce yaaa yumurtam catlaya lı bugün 7. gün ama daha belirti falan yok göğüslerim hassaslaşmazsa gebelik yok demektir diğer gebeliğimde en büyük belirtim bu ve idrar cıkmaydı daha bişey yok umudum gidiyoo yavaş yavaşş kndimi ümitlendirmemeye calışıyorumm

Cnm dur ya bozma moralini lutfenn...her hamilelik ayni değil..benim annem.hrpimizde ayri belirtiler yasamis..kendini sikma..bak benim yaklaşık 5 gündür göğüs ucu acisi var ama ne olduğu belli değil...bugün 19.günüm daha

canım inş bebiştendir göğüs ağrın..17. günüm umutlandırmamaya calışıyorum ya kötü olcam cünkü hayırlısı tabiki herşeyin...2-3 gün daha bekleyip bi test yapcam eğer yoka bişey hiç ümitlenmicem artık hayırlısı...

Tatlimmmm test olmaz daha çok erken..bendede hic kask AĞRIsi yok 3-4 gündür..adet günümüzü belkicez sabirla

Canim bnm hic uzulme uzuluncede sana oluyo olan hem doktorlarda stresten uzak durun diyo rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah bizde aliriz bebislerimizi kucagimiza hayirli haberler yazariz insallah...

İnş tutunmuştur tatlim

PKK için canim yumurtlamak azmis kuzum

analdım canım olur yaa amaaaan artık amaaaan dıcem valla bı ıkı saat once kuduruyodum sınırden arada bı bunalıyorum sımdı sakınım sukur olur canım yaaaa allahın ıznıyle
peki doktor rahım fılmı ve esınden sperm ornegı ıstemısmıydı

Canim bnm hic uzulme uzuluncede sana oluyo olan hem doktorlarda stresten uzak durun diyo rabbim hepimizin yuzunu guldursun insallah bizde aliriz bebislerimizi kucagimiza hayirli haberler yazariz insallah...

inşallah canım ınsallah sukur kı derdımızın ne oldugunu bılıyoruz sukur kı dermanı var allahın ıznıyle. bak şimdi sakinim :) bı ıkı saat once kuduruyodum arada bı gelıyo maalesef .

inşallah canım ınsallah sukur kı derdımızın ne oldugunu bılıyoruz sukur kı dermanı var allahın ıznıyle. bak şimdi sakinim :) bı ıkı saat once kuduruyodum arada bı gelıyo maalesef .

o herkeste oluyodur bnde kuduruyorum esimden cikariyorum sinirini.ayyy napalim bi agliyoz bi guluyoz iste

Cnm eşinden testi istedi yaptirdik onda problem cikmayinca klomene baskadik..eğer klomen etki etmezse hsg şart dedi doktorum :18:

Cnm eşinden testi istedi yaptirdik onda problem cikmayinca klomene baskadik..eğer klomen etki etmezse hsg şart dedi doktorum :18:

hımm rahım fılmı yanı demı hsg dedıgın benımde eşim daha sperm ornegı vermedı ama ıkna ettım gıdecek allahın ıznıyle. ınsallah iyi cıkar . baska seylere hsg ye falanda gerek kalmaz ınşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…