Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hayırlısı olsun canım, sen de sıkıntı var mıydı ? Ben de olacak gibiyim, hissediyorum yani, öbür aya inşallah Rabbim hem ikimize, hem e isteyen herkese versin...

Hayırlısı olsun canım, sen de sıkıntı var mıydı ? Ben de olacak gibiyim, hissediyorum yani, öbür aya inşallah Rabbim hem ikimize, hem e isteyen herkese versin...

eşimde var canım.. en sinir bozucu yanı ise... çok rahattt.. sorun olduğunu kabullenmek istemiyo ilacı da bıraktı sınavlarım var düşünmekten çalışamıyorum bilee.. ondaki rahatlık beni deli ediyoorrrr.... inşallah canım ama benim hiç bi ay için umudum yok artık

Canım sen beni dinle git şimdi yap

seni dinledim ve kendi drma gittim testi yenileyelim dedim dünkü drun tersi bebek çok yeni bu deger gayet normal çünkü erken gebelik evresindesin dedi :) içini ferah tut bekle dedi şuan kese falan oluşmamıştır ama rahim ne evrede bakalım dedi rahim normalmiş kalınlaşmış bebek gelmesi için hazır dedi. bir folik asit verdi bunu düzenli kullan dedi. bir hesaplama yaptı cuma günü kese görülebilirmiş :)) çünkü ben geçen ay 15inde adet olmuştum ve 35 güde bir adet oluyordum baktığımızda daha adet tarihim bile gelmedi :) ay içim rahatladı en önemlisi bu sanırım

aferin cannım diğer doktor sana böyle anlatamadı mı... moralini bozup gönderdi ya bebeişe bişey olaydı ağzını burnunu kırardım onun

ama canım umudunu kesmemelisin ve sürekli buna odaklanma rabbim nasip edecekse bir vakti zamanı var mutlaka. sen gönülden iste ve bol dua et ama allahtan umut kesilmez. kaç aydır tedavi görüyorsun sen?

aferin cannım diğer doktor sana böyle anlatamadı mı... moralini bozup gönderdi ya bebeişe bişey olaydı ağzını burnunu kırardım onun

drdan dr çok fark var canım ben bunu en iyi bilen biriyim sanırım bundan önce gittiğim dr yüsek doz başlamıştı klomeni ve tek sağ yumurtalığa bakıyordu. sağda 5cm yumurta solda 5 cm kist oluşmutu yuksek doz yuzünden. bu salak drda dün mıy mıy yok düşük yok idrarda bakteri var düşük olabilir falan deyince şok yaşamıştım. bugünki bu evrede herkeste bakteri olur bol su iç geçer dedi. en azından içini rahatlatıyor.

ama canım umudunu kesmemelisin ve sürekli buna odaklanma rabbim nasip edecekse bir vakti zamanı var mutlaka. sen gönülden iste ve bol dua et ama allahtan umut kesilmez. kaç aydır tedavi görüyorsun sen?
2 aydır tedavi görüyorum canım.
Evet çok su icmelisin canım

2 aydır tedavi görüyorum canım.

Evet çok su icmelisin canım

bak iki ay çok yeni . ben ikinci klomende hamile kaldım ama 1. klomenle 2. klomen arasında tam 2 ay doğum kontrol kullandım yani toplam 4 aydır tedavideyim. rabbim isteyince herşey oluyor yeterki sen gönlümü ferah tut. stres bu süreçte en kötü şey unutma.

Canım 7 aydır istiyorum ama 2 aydır tedavi görüyorum. Ben de bi ay ara vermiştim eşimi sperm testi ne ikna etmek için.

Canım 7 aydır istiyorum ama 2 aydır tedavi görüyorum. Ben de bi ay ara vermiştim eşimi sperm testi ne ikna etmek için.

Hayırlı olsun canım. Rabbim sağlıkla kucağına nasip etsin. Benimde 4 -5 günlük gecikmem var ve hiç bir belirtimnyok. Zaten adet olduğumu da anlamazdım. Bir iki gündür başım ağrıyor , sağ kasigim ara sira sizliyo. Baş ağrısı da gebelik belirtisi olabilir mi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biraz morali bozuktu galiba o yuzdndr ama girerim falan yazmisti

Haaa anladim aman baska birsey olmasin da ... Insallah toparlarda gelir tekrar aramiza Evrakcummm

çatlatma ignesindn sonra yumurta 36 sonra ctlar dyo doktrlr. ctlamdn önce sperm olması daha iidr tüplrde. yne de sn blrsn canım.

Yaaa kizlarrrr birsey sorucam ben size .. Burada catlatma ignesi falan satilmiyor .. Acaba tr den getirtsem druma yumurtlama takibi yaptirip igneden vurulsam olur mu ? Yani eczaneden direk alinabilir mi bende denemek istiyorum bu ignelerdennnnn

arkadaşlar merhaba.bugün kontrolüm vardıgelişmeleri yazmak istedim.bu ay ilk kez klomen kullanmıştım.1 nisanda adet olmuştum.doktorum 14 16 ve 18 nisan ilşki önerdi ve 18inde yani bugün kontrole çağırmıştı.benim 2 gündür çok moralim bozuktu çünkü çok ağrım vardı ve yürüyemiyordum bile.sağ kasığım çok ağrıyordu kesin kist oldu dedim kendi kendime.çünkü önceki aylarda yumurta çatlarken böyle ağrım olmamıştı.neyse doktora gittim odaya girrer girmez dktor nasılsın diyince 2 gündür moralim öok bozuk bende kesin kist oldu dedim ya da çatlamadı.doktor bakalım çatlamadıysa iğne vururuz dedim.neyse baktı doktor yumurtanın şekli bozulmuş yani bu çatlamış iki gün önce dedi ben sevindim tabi ama sordum da neden bu kadr agrıdı diye o da 3 kadından 1 i yumurta çatlarken ağrı duyar bazıları hiç duymaz sende bunlardan birisin dedi.sonra peki sizce yumurtanın durumu ne dedim klomen büyütmüş mü dedim o da kaliteli bir tane yumurtan olmuş dedi.bu yumurtanın 3 ihtimali var ve 3üünde yüzdesi %33 dedi.o nedemk dedim.ya %33 hamile kalırsın döllenirse dedi ya%33 kistt olur dedi ya da %33 döllenemez adet olursun dedi.18 nisan ve 20 nisan ilşiki dedi.zaten 20 nisanda ilişki olsa da hamile kalma ihtimali 0 dedi.uzun uuzn yazmak istedim arkadaşlar

eşinin burcu ikizler mi,bende de var ondan bi tane :S

Canim benim sen gonlunu ferah tut stres yapmamaya calis en onemli olan bu. Bak ben buraya uye oldugumda o kadar umutsuzdum ki ama bir sure sonra karar verdim ben kendimi yerden yere atsam da olmayacaksa olmayacak dedim. Ilaclarimi kullandim drn dedigini yaptim ama stres yapmamaya calistm. Bak ben aylarca adet olmadim evlendik 3ay tik yok ilk dra gitme sebebimde bu oldu. Yani rabbim isteyince oluyor ama vakti saati var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 2 ay klomen kullandim 2 ayda klomenden sonra catlatma ignesi oldum ve bugunki kan testi pozitif cikti sms cok yeni oldugu için ultrasyonda cikmadi dr daha sonra tekrar bakacak bende agiz kurulugu goguslerde hassasiyet sık lavabo istegi kasiklarda hafif bir sizlama oldu rabbim isteyen herkese nasip etsin ins

bende klomenın 2. ayındayım canım sık tuvalet ıstegın ne kadr bılmıyorumda gecede rahat 3 kez cıkıyorum bende gogus hassasıyetıde var ara arada bel agrısı ınsallah bunlar pozıtıf sonuca ısarettir . peki senin problem nedı canım bende pco falan yok cok şükür sadece yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmıyormus ilaca hemen cvp verıyor bünyem cok şükür gecen ay buyudu catladı ama gebelik olmamıştı bu ay bakalım neler olacak dua et bana da bizede inşallahhhh . haaa bu arada çatlatma iğnenin kaçıncı günü test yaptırdın canım ?

Kizlar klomen ve catlatma ignesi sonrasi kist olustu cok mutsuzum gebelik yok ve hala adetlenmedim bu kistti nasil yok edebilirimmmmmm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…