Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bugün randevum 1,30 da canımı.ağrım hala devam ediyor belim de çok ağrıyor kasıkalrımda.sonucu buaya yazarım.ama biliyorum ki bu yumurta çatlayamadı

Kizlar karbonat testi diye birşey duyan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canim bende duydum hatta yazmistim buradada ama kimisi yaniltici diyor .. Bilemiyorum bende tam olarak asli astari var mi ???

Vera cim selamlar bende aslinda Berlindenim ama 3 yildir Brukselde yasiyoruz.. Sende bu taraflarda oldugun icin birsey soracaktim sana .. Almanyada yumurta catlatma ignesi var mi ??? Ben burada kime sorduysam yok diyorlar.. Sen hic duydun mu ???? Eger Almanyada varsa esim devamli gidip geliyor olmadi ona aldiririm eczaneden

nasılsnz. giremdm bi kaç gün islrn yoğunluğundan.bugün aşılamamın 12. günü beklyrm hayrlsyla inş.szler naslsnz canlar..

Zozitos ben de senin gibi haftaya bu günlerde regl olmam lazım, inşallah olmayız, ve Allahım hepimize hayırlı bebişler gönderir !!

seni batdas ilan ediyorummmmmm MaPrincesse
Insallah ikimizde olmayizzz .. sen birseyler kullandin mi ??? neler yaptin ???

inş adt olmazsn canım. bebeğin seninledr.rabbim gönlüne göre versin.

nasılsnz. giremdm bi kaç gün islrn yoğunluğundan.bugün aşılamamın 12. günü beklyrm hayrlsyla inş.szler naslsnz canlar..

Iyiyiez eylulnazzz hadi hayirlisi bakalim Insallah tutmustur canim benimmm haberlerini ver .. Ben beklemedeyimm onumuzdeki hafta reglimin gelmesi bakalim .. Hayirlisi Allahtan diyorum artik.. Dun aksam biraz esimlede sohbet ettik ... Dedik ki eger olmazsada kendi haline birakalim Rabbimin vardir bir bildigi vermiyorsa vardir bir sebebi dedik ..

Sanmıyorum canım benim adet gelmeden önce işaret verir.insallah yerlesmedir ama
Leke geldi canım. Devamı gelecek mi gelmeyecek mi bekliyorum. Eminim ama bu ay da olmadı :-( Üzgünüm

Herkeste ayni olmuyor ama Ariver im oyle dusunme .. Mesela benim bir gebeligim olmustu ya uzerinden 10 gun gectikten sonra hafif bir kanamam geldi yerlesme kanamasi dediler dr larim .. Buradaki arkadasimin ayni senin gibi ki gecen ay hamile kaldi 2.ciye oda.. Regli gununden 2 gun sonra kahve rengi kan geldi .. Kendini o cok iyi tanidigi icin normal bulmadi yine de normal evde test yapti pozitif cikti .. Kimi insanlar reglisini bile duzenli olabiliyor .. Benim bir arkadasimda yillar once 4.ayina girerken hamile oldugunu ogrendi.. 3 ay duzenli adet oldu birde hic bir belirtisi olmadi .. Ogrenme seklide cok komik karninda biraz sisme oluyor kasiklarinda hafif agri bu doktora gidiyor kist var diye Her zman baktirmakta fayda var diye dusunuyorum..

Canım kan tahlilini tekrarla artmış mi bi bak.ayrica geç dollenme olabilir bu doktorlar da çok kaba hep olumsuz hep olumsuz adam gibi doktor yok mu moral verip pozitif olan

ya benim drum ameliyattaydı başka dra gittim yoksa benim drum olumluydu da korkuyorum kan tahlili yapmaya cumaya kadar bekleyim diyorum

Keşke gitip verseydin canım neolcak sanki
Boşuna kocaman bir negatif görmüş olacam canım yarın Sinavlarim var belki de hayırlısı bu.
Pazartesi gününe kadar olmazsam kesin bakacağım zaten canım bugün 1 4.günüm iğneden sonra.
ya benim drum ameliyattaydı başka dra gittim yoksa benim drum olumluydu da korkuyorum kan tahlili yapmaya cumaya kadar bekleyim diyorum

Bugün cuma günü zaten canım. Bi sonraki hafta deme bana canım. Bugün yap iki günde bi yapıyo doktorlar normalde iki kat artmış olmasi gerek ihmal etme hemen yap

haklsn zozitoscum ne yaparsak yapalım rabbim vakti zamanı gelince vericektir inş. benimde adtm haftaya inş gelmz kırmızılar

haklsn zozitoscum ne yaparsak yapalım rabbim vakti zamanı gelince vericektir inş. benimde adtm haftaya inş gelmz kırmızılar

haklısın zozitoscum.ne yaparsak yapalım rabbim vakti geldgnde vericektr. benim bat da haftaya ins gelmez kırmızılar

Sanmıyorum canım benim adet gelmeden önce işaret verir.insallah yerlesmedir ama

Leke geldi canım. Devamı gelecek mi gelmeyecek mi bekliyorum. Eminim ama bu ay da olmadı :-( Üzgünüm

arivercım kendini biliysndr. anck zozitosnda dedg gbi yerleşme kanamasıda olablr. hakknda hayrlsı olsn canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…