Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

hayırlısı olsun canım inşallah bu ay hamile kalırsın hoşçakal

Catlatma ignesi yapıldıktan sonra bat gunune kadar bekledim 17 olmasi gerekiyordu olmadı 3 4 gun onceden icime bir his dustu bende hicbir sorun yoktu benim daha mayista 1 sene olacak evleneli

Sagol ins seninde gozun aydin olsun bekleyim rabbim ne gosterecek bize hayirlisi ile

canım hayırlı olsun bende seninle aynı durumdayım kesenin görünmesini bekliyorum inş hiç bir sorunla karşılaşmayız değerin kaç çıktı kaçıncı gününde

2 gunumde 156.6 cikti pazar gunu bir test daha verecegim dr var dedi ama pazartesi teste tekrar bakacak bakalim ne olacak ultrasyonda gorunmedi daha cok yeni dedi

acikcasi benimde pek bilgim yok ama sali günü dr dan ögrenebilirim.

merhaba arkadaslar ben klemen kullanıyorum ama bu 3ü ayın önümüzdeki ay asılama yapacagız bebek olmazsa

Haaa anladim aman baska birsey olmasin da ... Insallah toparlarda gelir tekrar aramiza Evrakcummm

valla zozitoscum hç bilmyrm ki canım. ama doktr uygn görürse veriyo.

kızlar yumurta çatladığında beyaz akıntı olurmuş, 15 nisan da oldum iğnemi, akıntı oldu ama az tam net hatırlamıyorum...
Yumurtam kesin çatlamış mıdır ?

merhaba arkadaslar ben klemen kullanıyorum ama bu 3ü ayın önümüzdeki ay asılama yapacagız bebek olmazsa

bende ilk ay klomen kullandım olmadı. eşimde de sorun olduğu için 2. ay aşılama yaptırdık şimdi hamileyim. bence üzünüp kafana takma hiç hayırlısı olsun

kızlar yumurta çatladığında beyaz akıntı olurmuş, 15 nisan da oldum iğnemi, akıntı oldu ama az tam net hatırlamıyorum...
Yumurtam kesin çatlamış mıdır ?

olabilir canım akıntı yoğunluğu herkeste farklı oluyor bende de az olurdu sen yinede bu günlerini iyi değerlendir

bende ilk ay klomen kullandım olmadı. eşimde de sorun olduğu için 2. ay aşılama yaptırdık şimdi hamileyim. bence üzünüp kafana takma hiç hayırlısı olsun
benim esimde de bende desorun yok ama olmuyor iste

Adet olayim bende baslicam kacinci gunu basladin icmeye anlatirmisin nasil yapiyosun

Cok sagol canim cevabin icin. Hic duymamistim yaki olayini yaparim bende insaallah. asilama yapildigi gun mu yapistirdin canim, kac gun kaldi?

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

Ariverim cok uzuldum cnm rabbim insallah bu sefer hamile kalirsn.cok uzgnm kkmse kalmadi artk eskilerden rabbim yar yardimcnz olsn

aşılamada korkulcak bişi yok canım ama sorun yoks yaşın gençse bekle ama çok istiyosanda deneyin

ben 21 yasımdayım şim ise 28 yasında artık eşim cook istiyor bizden sonra evlenenlerin cocukları oldugunu duyunca morali bozuluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…