Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

eşimde var canım.. en sinir bozucu yanı ise... çok rahattt.. sorun olduğunu kabullenmek istemiyo ilacı da bıraktı sınavlarım var düşünmekten çalışamıyorum bilee.. ondaki rahatlık beni deli ediyoorrrr.... inşallah canım ama benim hiç bi ay için umudum yok artık

Canım üzülme nolur, ben sana kendimi anlatim... 2 sene doğum kontrol hapı kullandım, 1.5 seneye gelince eşim bırakmamı istedi, ama ben biraz daha beklemek istedim, korktum kendime güvenemedim, cahillik yani açıkçası, neyse eşim tamam dedi, bırakınca da ilk aylar olmadığı için, her adet oluşumda bana küsüyordu, benle konuşmuyordu, küfürler tavırlar... Beni hastaneye gönderdi ablasıyla böyle küçümseyerek fln, doğum günümü bile kutlamadı, daha neler neler, ve inan bunu her ay yaşadım bu ay dahil ! Bu doktorum özel, kayınvalidemin komşusunun tavsiyesiyle gittik, beni de kaynanam ve kayınbabam götürdü, ne kadar utanç verici, eşim istese götürür ama beni suçladığı için, bu konuda hiç yardımcı olmuyo, yani kendisi olsun, ailesi olsun, hep hap kullandım diye çocuğum olmuyo sanıyorlardı, bana inanmadılar, ama işte Allah büyük ya, bu özel Dr, özellikle dedi ki o kullandığın doğum kontrol hapı çok iyi oldu, şu an çocuk istemeseydin sana tedavi olarak yine onu yazacaktım dedi, çocuğu olmaması hapla hiiiç alakası yok bu kıza baskı yapmayın dedi... Neyse her ay yalvar yakar, Allah'a dua ettim ama olmadı, ve eşim hep beni suçladı, şu an bile adet olacam diyemiyorum tepkisinden korktuğum için, Allah seni cezalandırıyor diyor bana, onun lafını dinlememişim diye, ama kendisi de razı olmuştu yani, sadece haptan dolayı bir sıkıntı olursa, hakımı helal etmem demişti, ve şu an ki sıkıntımın hapla alakası yok. Polikistik over sendromu varmış bende... Bu ay ben de hiç umutlu değilim, hafif karın ağrılarım var, sivilcerim çıktı, affedersiniz adetim yaklaştığı zaman isal gibi oluyorum, bütün belirtiler var yani... Allahım bizi sınıyor işte ama sınadığı kadar güç versin inşallah hepimize ayrı ayrı, erkekler çok anlayışsız ne yazık ki...

eşinin burcu ikizler mi,bende de var ondan bi tane :S
Yok canım balık.
Canim benim sen gonlunu ferah tut stres yapmamaya calis en onemli olan bu. Bak ben buraya uye oldugumda o kadar umutsuzdum ki ama bir sure sonra karar verdim ben kendimi yerden yere atsam da olmayacaksa olmayacak dedim. Ilaclarimi kullandim drn dedigini yaptim ama stres yapmamaya calistm. Bak ben aylarca adet olmadim evlendik 3ay tik yok ilk dra gitme sebebimde bu oldu. Yani rabbim isteyince oluyor ama vakti saati var.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Tabi ki öyle canım hayırlısı olsun
Kizlar klomen ve catlatma ignesi sonrasi kist olustu cok mutsuzum gebelik yok ve hala adetlenmedim bu kistti nasil yok edebilirimmmmmm yaaa :KK43:

Soğan kürü yle canim

Canım üzülme nolur, ben sana kendimi anlatim... 2 sene doğum kontrol hapı kullandım, 1.5 seneye gelince eşim bırakmamı istedi, ama ben biraz daha beklemek istedim, korktum kendime güvenemedim, cahillik yani açıkçası, neyse eşim tamam dedi, bırakınca da ilk aylar olmadığı için, her adet oluşumda bana küsüyordu, benle konuşmuyordu, küfürler tavırlar... Beni hastaneye gönderdi ablasıyla böyle küçümseyerek fln, doğum günümü bile kutlamadı, daha neler neler, ve inan bunu her ay yaşadım bu ay dahil ! Bu doktorum özel, kayınvalidemin komşusunun tavsiyesiyle gittik, beni de kaynanam ve kayınbabam götürdü, ne kadar utanç verici, eşim istese götürür ama beni suçladığı için, bu konuda hiç yardımcı olmuyo, yani kendisi olsun, ailesi olsun, hep hap kullandım diye çocuğum olmuyo sanıyorlardı, bana inanmadılar, ama işte Allah büyük ya, bu özel Dr, özellikle dedi ki o kullandığın doğum kontrol hapı çok iyi oldu, şu an çocuk istemeseydin sana tedavi olarak yine onu yazacaktım dedi, çocuğu olmaması hapla hiiiç alakası yok bu kıza baskı yapmayın dedi... Neyse her ay yalvar yakar, Allah'a dua ettim ama olmadı, ve eşim hep beni suçladı, şu an bile adet olacam diyemiyorum tepkisinden korktuğum için, Allah seni cezalandırıyor diyor bana, onun lafını dinlememişim diye, ama kendisi de razı olmuştu yani, sadece haptan dolayı bir sıkıntı olursa, hakımı helal etmem demişti, ve şu an ki sıkıntımın hapla alakası yok. Polikistik over sendromu varmış bende... Bu ay ben de hiç umutlu değilim, hafif karın ağrılarım var, sivilcerim çıktı, affedersiniz adetim yaklaştığı zaman isal gibi oluyorum, bütün belirtiler var yani... Allahım bizi sınıyor işte ama sınadığı kadar güç versin inşallah hepimize ayrı ayrı, erkekler çok anlayışsız ne yazık ki...

Ya inanamıyorum canım. Nasıl böyle bir şey yapıyorlar. Bina neden izin veriyorsun. Eşin çok anlayissiz ama.hem de fazlasıyla. Sorun onda da olabilirdi buyutmesin kendini o kadar ya. Doktora da yalnız git bu ne çocuk gibi almışlar seni ortalarına doktora goturuyorlar çok ayıp. Üzülme canım ben bütün gece ağladım uzuntumden ama eşim destek oldu ne kadar tedavi istemese de hep doktora o götürür beni bazen sinirlenir tek başına gidersin bundan sonra der ama yine gelir.

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

Herkes gidiyor :KK43: ya ama birbirimizden haberdar olalım gir ara sıra :KK43: olur ınan sorun etme kendine iyi bak.ınş muradina erersin

Canim girmeyecek olmana cok uzuldum kendine iyi bak ve lutfen arasi haber ver insallah rabbim biran once yuzunu guldurur. Ama umudu kesme lutfen.

Evet sonuc pozitiffffffffffff simdi ise kese de gormek hayirlisi ile
Gozun aydin canim desene birlikte gun sayacagiz:) rabbim saglikla kucagimiza almayida nasip etsin :) bana haftaya cumaya gun verdi buyuk ihtimal keseyi goruruz dedi bakalim:)

Gozun aydin canim desene birlikte gun sayacagiz:) rabbim saglikla kucagimiza almayida nasip etsin :) bana haftaya cumaya gun verdi buyuk ihtimal keseyi goruruz dedi bakalim:)

Hayırli olsun canım ilk klomen denemesiylemi gebe kaldın

Canım boşver herşeyler olacağına varır, eşim pişman olur elbet bir gün, Allah'a sığınıyorum ben.
Sen de canını sıkma, Allah hakkımızda hayırlısını versin, demek ki bebişlerimizin daha vakitleri varmış, vardır bunda bir hayır. Öbür aya inşallah ikimiz için de, diğer bütün arkadaşlara da Rabbim hayırlısıyla hamileliği nasip etsin hepimize. Nete giremeyeceğine üzüldüm açıkçası, yine de habersiz bırakma bizleri. Kib Allah'a emanet olun arkadaşlar.

Sogan kuru kokmuyormu acaba yaass :KK43: tesekkur ederim arkadasim

Canım illaki kokusu oluyor ama sağlık için katlanıyor insan ben burnumu tutup içiyorum benimde klomen we çatlama iğnesinden sonra kistim oluştu 3.5cm demişti soğan kürü yaptım hala devam ediyorum kont gittim de kis erimişti hatta çatlamam bile olmuş kendiliğinden:)

Kızlar ben tam olarak adet oldum. Ben de bir süre girmicem. Eşim de neti kapatacak diyordu zaten.her şey gönlünüzce olsun
umarım bekleyen herkes hamile kalır. Hakkınızı helal edin.hoscakalin ...

Hoşçakal canım yaa uzun sürmesin yokluğun ama:KK43::KK43: insallah hamileyim diye yazarak dönersin:KK34:

Merhaba nisa asilamayi nerde yaptirdin ist dami? Bizde yaptircaz insaallah onumuzdeki ay. Esimde varikosel rahatsizligi var. Olmadi tup bebek artik...

yok canım ist değil. ben aşılamadan sonra yakı yapıştırdım sende dene bence çünkü benim hiç umudum yoktu. tutmadı diye düşünüp bir sonraki aya kür yapmayı planlıyodum. inş seninde tutar

Kan testi pozitif cok yeniymis tutunma evresindeymis rabbim hayirlisi ile kese icinde de gosterir ins isteyen herkese de nasip etsin dualarim hepiniz icin

canım hayırlı olsun bende seninle aynı durumdayım kesenin görünmesini bekliyorum inş hiç bir sorunla karşılaşmayız değerin kaç çıktı kaçıncı gününde

X