Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bugün randevum 1,30 da canımı.ağrım hala devam ediyor belim de çok ağrıyor kasıkalrımda.sonucu buaya yazarım.ama biliyorum ki bu yumurta çatlayamadı

Yumurta catlamsinda da çok şiddetli ağrı cektiklerini söyleyen oluyor. Olumlu düşün. Ne diyorlar beyinde bitiyor. Sonucunu bekliyorum.

Sabah druma gittim her iki tarafta da yumurta oluşmuş biri 21 cm diğeri 18 cm..çatlama iğnemi vuruldum yarın gece ilişki önerdi..bakalım hakkımızda hayırlısı...

Sabah druma gittim her iki tarafta da yumurta oluşmuş biri 21 cm diğeri 18 cm..çatlama iğnemi vuruldum yarın gece ilişki önerdi..bakalım hakkımızda hayırlısı...

canım hayrl olsun bence bgünde birliktlk olsn.3 gn dvm. sonra bat a kadar gün aşırı.

ama iğneyi vurulduğum gün belli bir saatin geçmesi gerekmiyor mu?bugün birliktelik olursa yanlış yaparım diye düşünüyorum...?

çatlatma ignesindn sonra yumurta 36 sonra ctlar dyo doktrlr. ctlamdn önce sperm olması daha iidr tüplrde. yne de sn blrsn canım.

valla bir sonraki hafta dedi dr ama bir daha bakalım demedi bilemdim şimdi.

Arkadaşlar bende bu ay klomen kullanmaya başladım ama kafama takılan şeyler var adetin 2.günü başladım günde 2 tane içiyorum 5.günümde kontrole gittim yumurta 7 cm dedi bir 5 günlük doz daha verdi toplamda 10 gün kullanmış olacam bu arada ben tek yumurtalıklıyım.Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.

seni batdas ilan ediyorummmmmm MaPrincesse
Insallah ikimizde olmayizzz .. sen birseyler kullandin mi ??? neler yaptin ???

Ay heyecanım ikiye katlandı =D klomen kullandım işte 5 gün boyunca sabah akşam. Bu kadar, hayırlısı bakalım

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kızlar kan vermeye gitmedim sabah leke geldı vazgeçtim. Adet olacağım sanırım. Belim ve kasıklarım çok ağrıyor

Canım çok üzüldüm, moralini bozma lütfen, tamamen emin ol, öyle karar verirsin, hepimiz için dua ediyorum hep, Allah elbet dualarımıza karşılık verecektir inşallllah !

Yumurta catlamsinda da çok şiddetli ağrı cektiklerini söyleyen oluyor. Olumlu düşün. Ne diyorlar beyinde bitiyor. Sonucunu bekliyorum.

Aynen, benim klomen bittikten 5 gün sonra dra gittim ( yani geçen hafta salı ) çatlatma iğnesi yapacaktım dedi ama önce Perşembe günü eşine bakalım dedi, o arada perhiz oldu, Perşembe gittiğimizde yumurtam çatlamıştı, ve Çarşamba günü aşırı ağrılarım oldu kasıklarda.

Iyi gibi gözüküyor senin durumun. Tek yumurtalıklı olman önemli değil sanırım sağlıklı olduktan sonra, ben de 5 gün kullandım bu ay ilk olarak, 1 tanecik yumurtam gelişti, şimdi beklemedeyim...

İnşallah tedavin güzel sonuçlanır.Ben 10 gün olunca hiç o kadar uzun kullananı görmedim tedirgin oldum açıkcası.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah tedavin güzel sonuçlanır.Ben 10 gün olunca hiç o kadar uzun kullananı görmedim tedirgin oldum açıkcası.

Âmin sağol canım, Anladım ne demek istediğini de belki yavaş geliştikleri için böyle vermiştir doktor, bi de şansını arttırmak için de olabilir, sorsaydın keşke, ben aklıma takılan en ufak şeyleri bile hep soruyorum doktora...

Son düzenleme:
Kızlar bişey sorucam size buraya resim yüklemek istiyorum ama nasıl yükleme yapabilirim ovulasyon testleri yapıyorumda koyumu diye sorucaktım

Canım ne durumdasin .adet döngün ne 28 gunmu adet gununmu bugün.Bencede Bekle pazartesine kadar.ınş olmazsin

ben de üzüldüm canım ama eminim gelecek belim ağırıyo ateşim düştü kasıklarım ara ara ağırıyo... hal geldi ha gelecek aslında pazar olmam gerek ama erken gelicek sanırım...
Canım ne durumdasin .adet döngün ne 28 gunmu adet gununmu bugün.Bencede Bekle pazartesine kadar.ınş olmazsin

27 canım adet döngüm ama olucak gibiyim ya...

Belkide öyledir doktor çok yoğundu aceleye geldi soramadım birde progestan yazmıştı eczacıya sordum ne zaman başlanacak reçetede varmı diye oda farketmez dedi bende adetin 1.gününden 4.gününe kadar içtim sonra şüphe düştü içime bir araştırdım adetin ikinci yarısında başlanıyormuş ilacı bıraktım ama üzüldümde bir sorun olursa diye doktorada bunu sordum klomen o arada kaynadı bakalım hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…