Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim bi arkadaşın 5. gün belli olmuştu
inşallah kimyasal filan olmaz
sen yarın sabah ilk idrarınla yine yap bence canım
olmadı pzrtesi kan verirsin
inşallah hamilesindir

canımm iğnenin etkisiylede cift çizgi çıkıyor..en sağlıklısı 12. günden sonra test yapmak çünkü iğne hcg içeriyor..

canımm iğnenin etkisiylede cift çizgi çıkıyor..en sağlıklısı 12. günden sonra test yapmak çünkü iğne hcg içeriyor..

canım ama benim arkadaş yaptı yaptı çıkmadı
5. gün pozitif çıktı ve şimdi bebiş doğdu bile
ama senin dediğinde makul geldi şimdi

valla canım on numara karar vermişsiniz o sayıyla tüp desen millet küfür eder
bence olur sen kürlere filan dikkat et hemen tüpe başlama

yaa canım kafamı cok karıştırdı doktor..kendi hocamda yaptıracam falan demesi :26::26:eşimlehazır değiliz henüz... benim burda bir arkadaşım var onunla konştum onun komşusuna da tüp bebek demiş kadın cok ağlamış başka doktora gitmiş e tüp bebeği senin öyle bir durumun yok şuan demiş ve 3 ay sonra hamile kalmış bunun demesinin üstünee...arkadaşımda sacmalamaa sizin büyük bi sorununz yokkii eşinin saısı düşük olsa tmmdicem amaa değilki bitkisel şeylerle onlar düzelir daha cok erken dedi teselli etti sağolsunn...bugün aktara gittim epidmedyumlu macun verdi hiç duydun mu??? içersinidekiler yazdım bi bak istersn canımm inş faydasının görürürz..

canım ama benim arkadaş yaptı yaptı çıkmadı
5. gün pozitif çıktı ve şimdi bebiş doğdu bile
ama senin dediğinde makul geldi şimdi

canımm hamişte olabilirr ilerleyen zamnlarda ... 5 gnde belli olaz ki çünkü iğne 36 saat sonra etkisin gösteeiyoryani 1.5 gün sonra...döllenme ise 7-10 günleri arasında oluyor kuzumm ondan dedimmm..geçen ay bende çatlatma iğnesi oldum cok araştırdım o yüzden kuzummm iğnede hcgolduğundan 12 günden önce yapmayın diyorlr inş bebiş gelir bu ay inşşş emekler boşa gitmesin canımm inş

canım çok güzel karar vermişsin bence
çünkü sayı maşallah çok yüksek sizde
baktım o maccunuda biliyorum ben çok faydasını gören var
ben 10 yıldır evliyim ve çocuğum yk o yüzden bunları hep denedik veya duyduk
denemeni mutlaka öneririm

anladım canım demek benim arkadaşın tesadüf oldu
ben aşılama konusunu yeni araştırıyorum
ama diğer konularda uzman oldum dediğin gibiöğrendiğim iyi oldu ama

aktarcı adam eşim bununla hamile kaldı dedi.birde şu çakşır otuuda aldırıcam ikisi birden fazla olmez dimi canımm??? inş Rabbim c.c. daha bekletmeden bu ay hayırlısıyla bebişinin nasip eder canım inş...benim bir tandığım var onun eşinde sorun vardı tüp bebek bile olmaz dediler ama 7 yıldan sonra hamile kaldı hattabu aralar doğuracak inş Rabbim c.c. sana bize hepimize nasip eder en ksa zamanda inş..

Son düzenleme:
anladım canım demek benim arkadaşın tesadüf oldu
ben aşılama konusunu yeni araştırıyorum
ama diğer konularda uzman oldum dediğin gibiöğrendiğim iyi oldu ama

Isyan gecms olsn kuzum bnm.esracim banada oyle yapmisti doktorum.darisi sana arivercim insallah. Nasil hmn tup bebek dediler ya

zeynebimm aktarcıya gittimm Osmanlı macununsordumm epidmedyumlu macn verdi içeriklerini yukarıda yazdımm..Osmanlı macunu da öyle bişey miydi acaba canımmm :26::26:

canım ikisini birden yapma bence yan etki filan göstermesin
canım Allahım nasip edecekse her halukarda oluyor işte
hayırlısı hakkımızda
sen ne kadar zamandır evlisin

Son düzenleme:
Hic uxulme cnm doktorunu degstr.asilama olmdn ne alaka tup bebek
cnımm aşılama tutmazacıkkonuşayım tüp geçelim dedi:26::26::26:

Evet evet hcg den poztif cikti simdi ben ne zaman test yapayim sizce kizlar?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…