Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Rahim kalınlığıyla ilgili bişey söylemedi ama soğan kürüne başladım diğer tavsiyelerinide yapcam teşekkür ederim:)

Bilmiyorum yaa inş olmaz benim 3 yum oldu 2 çatlamıştı çatlatmayan kist oldu adetliyken baktı bana 3.günü kist olmuş demişti sen adetle atarsın inşallah soğan kürünün zararı olmaz bence ama bi sitesinden bakmak lazım saraçoğlundan ara wermek filan wermek gereklimi diye bide benim östrojen nim biraz düşükmüş onun içinde önerdi dr um doğan kürünü bakalım hakkımızda hayırlı olsun inşallah

adetim yeni bitti kuzum o yumyuma ne oldu hiç bilmiyom insallah kist olmaz.canım bu ay dogum kontrol ilacını icersin diğer yaa bişeycik kalmaz insallah.klomene devammı etcek yoksa iğnemi dedi.benimki iğnye gececek..hayırlısı gülüm

Klomen e dewam dedi zaten ilk ayımdı benim hemen kist oldu:26:: östrojen nim biraz düşük olduğu için doğumknt.önermedi daha fazla düşürür dedi soğan kürü yap dedi:26::

isyaaaaan cok kötüyüm ağlamak istiyorum ama işteyimmm ağlasamda biraz rahatlasam keşkee tüp bebek dedi direk aşılama tutmaz ben sana acık konuşayım dedi napcaz biz yaaa değerlide cok cok kötü deil kii

Benim daha önceki gittiğim doktirda ilaç fayda etmez sana asilama şart demişti..bende sinirlendim bu doktoruma gittim önce ilaç sonra asilama olmazsa tüp bebek dedi.. Şükür ilk ilacta fayda etti..başka doktora git ole şey olmaz...çokkizdim ddoktoruna kuzumm..

valla canımm 106 milyon sayı hareketllik yüzde 20 lerde morfoloji kötü işte yüzde 6 ona dikkat ediyoruz..tüp bebek bölümüe yazdım çoğu kişi bu sayıyla sana tüp bebekmi dedi diye şaşırdı...aktarcıya gitim uğun çakşır suyu içinn suyunu eğile bitkisi daha iyi ama ben szie başka bişey cercem dedi epidmedyumlu karışım verdi içindekilere baktımm cok güzel şeyler var inş faydasının görürrü kuzum dua et benimm için bitanemmm

Kizz ama daha 6. Gunum pazar oldum ignee

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim bi arkadaşın 5. gün belli olmuştu
inşallah kimyasal filan olmaz
ama arkadaşlarda çatlama iğnesinden dolayı pozitif çıkıyor diyorlar canım
hakkında hayırlısı olsun inşallah
inşallah hamilesindir

Son düzenleme:

kuzum bak içindekiler yazayımmm...
süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, havlıcan, tarçın, lepidyum, amerikan ginsengi, ısırgan otu, ginko bloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, vanilya, arı sütü...
güzel şeyler var gibi inş faydasının görürüzzz

valla canım on numara karar vermişsiniz o sayıyla tüp desen millet küfür eder
bence olur sen kürlere filan dikkat et hemen tüpe başlama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…