Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inşallah canım sende inşallah hepimiz inşallah ben adetimi beklicem ama hemen test yapmıcam hayırlısı bakalım allahın dedıgı olur.

bende 21 nisanı beklıorum kuzum sen bendenn daha once ogrenırsın haber evr tmm mı ınsallah ard arda guzel haberler veırırz bırbırımıze. bu arada senın sorun pco falan mı kuzum
?
Canim bende hipotroid var ve adet duzensizligi hormonlarim cok guzel onlarda sıkıntım yok burda olumlu veya olumsuz yazarim tabii. Senin sebebin nedir canim ?

Canim bende hipotroid var ve adet duzensizligi hormonlarim cok guzel onlarda sıkıntım yok burda olumlu veya olumsuz yazarim tabii. Senin sebebin nedir canim ?

bendede yumurtalar yeterlı buyukluge ulasmıormus canm hormonlarım flan ıyı hamd olsun . ilaclara cvp verıo bunyem cok sukur bu ay bakalım neler olacak. bırbırmızı haberdar edelım inş. canm ben izninle cıkıorum bayaa gec olmuş vakit hayırlı geceler.

Bu ayda olmadi..uçuncu klomen tedavimde yumosumun gelismemesiyle kapandi..;(bi hüsran daha yasadim..hayallerim ve umutlarim yikildi yine..nasip hayirlisi diyorum her seferinde ama moral kalmadi;(

Bu ayda olmadi..uçuncu klomen tedavimde yumosumun gelismemesiyle kapandi..;(bi hüsran daha yasadim..hayallerim ve umutlarim yikildi yine..nasip hayirlisi diyorum her seferinde ama moral kalmadi;(

Canim benim seni cok iyi anliyorum hayirlisi Allahtan umit kesilmez bi dahaki ay olumlu sonuclanir insallah

Son düzenleme:

Edelim arrkadasim olmassada bi dahaki ay allahim nasip eder insallah tum isteyenlere

Isyan gecms olsn kuzum bnm.esracim banada oyle yapmisti doktorum.darisi sana arivercim insallah. Nasil hmn tup bebek dediler ya

canım çok sağol sen üçüzlere hamile olan arkadaştın değilmi
senden için ikisi aşılamadan biri normal yolla oldu demişlerdi doğrumu o canım
banada birkaç soruda yardımcı olmuştun sanırım

Canm anestezi almicam. Soyle ki özelde zaten yeternce pahalı bir o kişiden kişiye değişiyormus. Ben Nazlı değilimdr pek inşallah canm yanmaz diyrm. Adet sancısı gibi 10 dk en fazla suruyr dediler. Cesaret ettm işte. Sen de cektr çıksın aradan. Umarım sorun yoktur da içimiz rahat rahatlar. Ilaci da kullanıyorum. 2 doktorm da kullan dediği için. Saatleri sapitabilirim ama :)) sen de mi radyasyon için ara vermk istedin canm ?

slm canım evet bende radyosyondan ara vermek istemiştim ama vermiycem canım forumdakileri okudum ara vermeye gerek yokmus.hatta gebe kalma sansı arttıgı için adetten sonra en yakın zamanda cektirmek gerekmiş.sadece cektirdikten sonra 2 gün ilişkiye girmeyin diyolar oda enfeksiyon olmasın diyeymiş.ben bugün antibiyotiği kullanamaya baslıyorum canım pazarteside yarım saat önce agrı kesicimi alacagım.haklısın bende özelde cektiremem maddi acıdan verecek param yok vallainsallah canımız yanmaz ya sende pazartesi cektircen demi

Merhaba kızlar klomenle yumurtam oluşmayınca iğne tedavisine başlıcaz dedi doktor iğne tedavisi olan var mı aranızda nasıl Bı süreç beklıo beni bilen varsa yardımcı olur musunuz

canım korkmayn bnde geçen ay çektrdm braz agrı oluyo daha sonra geçiyo. anestezi almadm ama özlde çektrdm benm arkdaşmda devlette çektrdi onunda az bi agrisi olmş.anck bz o ay ara vrdk bebege doktr olmasn dedi bzde dinlenlm o zaman kafamz raht etsn dedk

Merhaba kızlar klomenle yumurtam oluşmayınca iğne tedavisine başlıcaz dedi doktor iğne tedavisi olan var mı aranızda nasıl Bı süreç beklıo beni bilen varsa yardımcı olur musunuz

slm canım benımde öyle oldu , banada öyle dedi doktor.bu ay hsg cektir önümüzdeki ay iğneye geccez dedi

canım nasl olduğunu blmyorm ama daha etkili bi yöntm olduğunu dydm. sanrm ilc icmceksin de onun yerine bi kaç iğne yptıracksn..

canım benim doktor ilişkiye devam dedi:26:insallah canım cok agrı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…