Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ne samaN CIFT CISGI OLUO TATLIM

Kiz bende blmiom ki ilk catlatma ignem pazar gunu olmustum. Cift cikti $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397310463.894367.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

şu soğan kürünü, balı tarçını bi denesen. deneyenler çok iyi sonuçlar almış.
birde omega 3 kullanımı yumurtaların gelişiminde çok etkin.

benimde yumurtalar harikaydı ama olmadı....

senin rahim kalınlığı nasıl ?

Rahim kalınlığıyla ilgili bişey söylemedi ama soğan kürüne başladım diğer tavsiyelerinide yapcam teşekkür ederim:)

slm kuzum benimde doktor adetimin 3, günü alttan baktı.15 mm yumurtan duruyor dedi gecen aydan o kistmi olacak bende klomen içmiştim bende.doktor iğneye gececk benim klomen vermedi.bu pazartesi hsg cektirecegim bendemi sogan yapsam gecen ay yapmıstım genemi yapsamki:26:

Bilmiyorum yaa inş olmaz benim 3 yum oldu 2 çatlamıştı çatlatmayan kist oldu:KK43: adetliyken baktı bana 3.günü kist olmuş demişti sen adetle atarsın inşallah soğan kürünün zararı olmaz bence ama bi sitesinden bakmak lazım saraçoğlundan ara wermek filan wermek gereklimi diye bide benim östrojen nim biraz düşükmüş onun içinde önerdi dr um doğan kürünü bakalım hakkımızda hayırlı olsun inşallah

Bilmiyorum yaa inş olmaz benim 3 yum oldu 2 çatlamıştı çatlatmayan kist oldu:KK43: adetliyken baktı bana 3.günü kist olmuş demişti sen adetle atarsın inşallah soğan kürünün zararı olmaz bence ama bi sitesinden bakmak lazım saraçoğlundan ara wermek filan wermek gereklimi diye bide benim östrojen nim biraz düşükmüş onun içinde önerdi dr um doğan kürünü bakalım hakkımızda hayırlı olsun inşallah

adetim yeni bitti kuzum o yumyuma ne oldu hiç bilmiyom insallah kist olmaz.canım bu ay dogum kontrol ilacını icersin diğer yaa bişeycik kalmaz insallah.klomene devammı etcek yoksa iğnemi dedi.benimki iğnye gececek..hayırlısı gülüm:21:

canım benim bende kızlara katılıyorum tüp bebekten önce herseyi dene derim.bende bak 2 aylık evliyim hsg cektircem bu pazartesi anestezisiz.sende cektir ondan sonra hamile kalma olasılıgı artıyomus yada bir doktora daha görün mutlaka...tüp bebek dedi diyede bence sakın üzülme belki tüp bebekle 2kiz3üz lerin gelecek sana...bebiş için her yolu dene canım benim.

canım kusura bakmada senin doktor tuhaf heralde
106 milyon sperme tüpmü dedi o ya
yok canım eşinin sayısı mükemmel bikere morfoloji yüzde 6 da olsa sayıdan kurtarıyor
sakın üzülme iyi başka bi doktora git
bizde sayı 10 milyon canım ama buna rağmen aşılama deniycez
ha olur olmaz Allah bilir ama hemen tüp demeleri ilginç geldi

bana ilk önce onu dedi ben korkuyorum ama gerekirse anestezili elazığa gidip yaptrırım dediimm ondan sonra böyle bişey dedi hiç uğraşma o zmn dire tüp bebeğe git ben burda yumurtalrını büyütüp takibini yapcam sen sadece yumurta toplama ve transfere gitvceksin dedi :KK50::KK50: değerlimiz o kadar kötü mü ya yazyım sanaaa eşinden dolayı olmuyor senin yumurtaların ilaçlara cok güzel cevap veriyor dedi..sayı 106 milyon hareketlilik yüzde 20 lerde morfoloji sorun işte yüzde 6...ma olmayacak kadarda kötü değil ki yaa vakit kaybettirmek istemiyoru

canım çok panik oldun sen bi rahatla. devltn tp bebegi karşlması içn benim bldgm 2 kez igneli aşılama şart. anck doktrn rapor düznlyp yaplblyosa egr onu blmyorm. evrakcu eşinle konuş ne istdgnze karar vrn ve gerekrse bu bbk konusunn eksi ve artlrnı bi kağıda yaz ona gre dgrlendrme yap bna bunu bi psikolog önrmşti içndn çkamadgm ikilmlrde kaldgm zaman bu teknk çk ise yarıyo. tüp bebk dendn olmadı dyelm bunun sonu yokki kuzm devam edcz taki rabbm vakti gelpte verene kadar. benim bi akrbm var ne eşinde ne de kndsnde bi problem yok ama 10 küsür yldr çockları olmadı. tp bebk dnedler döllenme oldu transfer yapldı kaç kere ama rahm kabl etmyo ve düşyo bebslr. bi de arkadaşm var onunda gbe kalması tıbben mümkn dgldi esi bnu bilerk evlndi ve hc bi tedavi görmdi şuan ikz kzları var. ck uzattm ama kuzum rabbim ol dedktn sonra olr. sen şmdi bi yasin oku kuzm ve rabbmdn hayrlı olan yolu seçmen icn yardm iste. rabbim yardmcın olsn mutlak bi yol göstrcektr.

Evrakcummm canim benimmm kiyamam sanaaaaa:KK16: uzme kendini , stres yapip icine de atma agla aglayabilirsen rahatlaman icini..
ama bende diger arkadaslarla ayni fikirdeyim.. Bana soracak olursan bak ne dicem sana .. Su preseed jel i bir dene .. bak bende bunu cok arastirdim internetten bak .. Infertilite olan bayanlarda bile basari yakalanmis. Spermlerin hareketliligini ve daha uzun sure yasamasini sagliyormus.. Yalniz ben bu yasima geldim bu ay birsey anladim ki luteal faz dedikleri donem herkeste ayni olmuyor onu da obulasyon testi sayesinde kesfettim .. Benim tam calismalara baslamam lazim dedigim zamanda yumurtlamam olup bitiyor :KK52::KK52::KK52::KK52: Bunu anlamam icin ovulasyon testinin faydasi oldu gerci bu ay cok umitli degilim cunku esim dun geldi belki ucu ucuna yakaldik belkide gecti cunku ovulasyon testi gulen yuz ayin 8 inde full yandi .. esim burada olmadiginda 10 nu aksami geldi yani dun .. hemen iliskiye girdik .. bakalim bir umut diyorum cunku gulen yuzden sonra 36-48 saat sonra yumurtlamanin habercisiymis diye okudum ...Preseed jeli de dun aksam ilk defa kullandim .. Bu ay boyle gecsin bakalim eger olmazsada uzulmicem cunku kendi ovuslayonu mu en azindan bir dahaki aya daha rahat takip edebilecem :21:

Simdi Evrakcum ben derim ki sende al bu ovulasyon testlerinden ve beraberinde birde preseed jeli kullan.. baska dr lar varsa onlara da git esin icin.. esinin sperm sayisi bencede gayet iyi .. E vitamini falan denedin mi beraberinde bal + polen falan yedirsen faydasi olur mu ki ??? :26::26::26:

Isyan gecms olsn kuzum bnm.esracim banada oyle yapmisti doktorum.darisi sana arivercim insallah. Nasil hmn tup bebek dediler ya

aşırı halszlk baş agrısı iştahszlk yaptı. elimi kolumu kaldrmya drmanım yoktu nrdyse.

eşimle dün oturup konuştuk tüp bebeğe henüz ikimzde hazır değiliz...durumumuz cok vahim olsa hiç beklemeyiz yaparız dedik ama sayı vs gayet iyi eşimde zaten bene sorun yok aşılmayacak şeyler değil biraz daha deneyelim olmadı seneye kışa tüp bebek yaptırırz dedik...bugün aktarcıya gittimmm cok şükürki halimizen anlayan birisi cıktı çünkü ben kendimde aynı sorunu yaşadım dedi kenara çekip oturrtu herşeyi anlattı..biz çakşır suyunu sormak için gittik adam hemen anladı kendinden bildiği içinn sizin ne için istediğinizi anladım dedi...suyunu önermedi piyasada bir sürü su var ama hangii gerçek bilemeyiz ki ben bunu size satmak isemiyorum çünkü benimde 3sene bebeğim olmadı tüp bebek dediler dedi sonasında epidmedyumlu bir macun verdi bunu kullanın bnm bundan sonra oldu kac kişiyede bu vesile oldu dedi bide ceviz siyah üzüm fındık kaju bunları karıştır herün bir avuç ye dedi eşime...şimdi ben int den araştırdım biraz sperm sayısında falan etkili oluyormuş birde keçiboynuzu ddi onun suyunu iç dedi...sayılarını falan sordu abi kötü deği:KK16:l kii gayet normal bende bunları yaşadıım için söylüyorum siz bunu kullanın 2-3ay devam edin dedi...inş faydasını görürürz kızlar duaedin bizim içinnn sizi seviyorummmm iyiki varsınızzz :KK16:

adetim yeni bitti kuzum o yumyuma ne oldu hiç bilmiyom insallah kist olmaz.canım bu ay dogum kontrol ilacını icersin diğer yaa bişeycik kalmaz insallah.klomene devammı etcek yoksa iğnemi dedi.benimki iğnye gececek..hayırlısı gülüm:21:

Klomen e dewam dedi zaten ilk ayımdı benim hemen kist oldu:26:: östrojen nim biraz düşük olduğu için doğumknt.önermedi daha fazla düşürür dedi soğan kürü yap dedi:26::

isyaaaaan cok kötüyüm ağlamak istiyorum ama işteyimmm ağlasamda biraz rahatlasam keşkee :KK14::KK14::KK14: tüp bebek dedi direk aşılama tutmaz ben sana acık konuşayım dedi napcaz biz yaaa değerlide cok cok kötü deil kii :KK14::KK14::KK14:

Benim daha önceki gittiğim doktirda ilaç fayda etmez sana asilama şart demişti..bende sinirlendim bu doktoruma gittim önce ilaç sonra asilama olmazsa tüp bebek dedi.. Şükür ilk ilacta fayda etti..başka doktora git ole şey olmaz...çokkizdim ddoktoruna kuzumm..

Benim daha önceki gittiğim doktirda ilaç fayda etmez sana asilama şart demişti..bende sinirlendim bu doktoruma gittim önce ilaç sonra asilama olmazsa tüp bebek dedi.. Şükür ilk ilacta fayda etti..başka doktora git ole şey olmaz...çokkizdim ddoktoruna kuzumm..

valla canımm 106 milyon sayı hareketllik yüzde 20 lerde morfoloji kötü işte yüzde 6 ona dikkat ediyoruz..tüp bebek bölümüe yazdım çoğu kişi bu sayıyla sana tüp bebekmi dedi diye şaşırdı...aktarcıya gitim uğun çakşır suyu içinn suyunu eğile bitkisi daha iyi ama ben szie başka bişey cercem dedi epidmedyumlu karışım verdi içindekilere baktımm cok güzel şeyler var inş faydasının görürrü kuzum dua et benimm için bitanemmm:KK14::KK14::KK14:

Kizz ama daha 6. Gunum pazar oldum ignee

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim bi arkadaşın 5. gün belli olmuştu
inşallah kimyasal filan olmaz
ama arkadaşlarda çatlama iğnesinden dolayı pozitif çıkıyor diyorlar canım
hakkında hayırlısı olsun inşallah
inşallah hamilesindir

Son düzenleme:

kuzum bak içindekiler yazayımmm...
süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, havlıcan, tarçın, lepidyum, amerikan ginsengi, ısırgan otu, ginko bloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, vanilya, arı sütü...
güzel şeyler var gibi inş faydasının görürüzzz:KK16::KK16:

eşimle dün oturup konuştuk tüp bebeğe henüz ikimzde hazır değiliz...durumumuz cok vahim olsa hiç beklemeyiz yaparız dedik ama sayı vs gayet iyi eşimde zaten bene sorun yok aşılmayacak şeyler değil biraz daha deneyelim olmadı seneye kışa tüp bebek yaptırırz dedik...bugün aktarcıya gittimmm cok şükürki halimizen anlayan birisi cıktı çünkü ben kendimde aynı sorunu yaşadım dedi kenara çekip oturrtu herşeyi anlattı..biz çakşır suyunu sormak için gittik adam hemen anladı kendinden bildiği içinn sizin ne için istediğinizi anladım dedi...suyunu önermedi piyasada bir sürü su var ama hangii gerçek bilemeyiz ki ben bunu size satmak isemiyorum çünkü benimde 3sene bebeğim olmadı tüp bebek dediler dedi sonasında epidmedyumlu bir macun verdi bunu kullanın bnm bundan sonra oldu kac kişiyede bu vesile oldu dedi bide ceviz siyah üzüm fındık kaju bunları karıştır herün bir avuç ye dedi eşime...şimdi ben int den araştırdım biraz sperm sayısında falan etkili oluyormuş birde keçiboynuzu ddi onun suyunu iç dedi...sayılarını falan sordu abi kötü deği:KK16:l kii gayet normal bende bunları yaşadıım için söylüyorum siz bunu kullanın 2-3ay devam edin dedi...inş faydasını görürürz kızlar duaedin bizim içinnn sizi seviyorummmm iyiki varsınızzz :KK16:

valla canım on numara karar vermişsiniz o sayıyla tüp desen millet küfür eder
bence olur sen kürlere filan dikkat et hemen tüpe başlama

Son düzenleme:
X