Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Evet evet hcg den poztif cikti simdi ben ne zaman test yapayim sizce kizlar?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

12.günden sonra yapcanımmm ama cıkmasada üzülme sakın çünkü kimisinin 12. gün çıkmayıp 14-15. günde çift çizgiyi görmüş en sağlıklısı 14-15 aslında.inş ebişin seninledir inş :KK16::KK16::KK16::KK16:

cnımm aşılama tutmazacıkkonuşayım tüp geçelim dedi:26::26::26:

önce bunu bir kullanaım bakalım birde evde keçiboynuzum var onun suyunu içiriyim en iyisi bu süreçte...ben 2 yılıma gircem az kaldı 1 yıldırda bebiş istiyoruzz:KK50::KK50:

evet sen aktarı dinle canım ben çok inanırım bitkisellere

eşimle dün oturup konuştuk tüp bebeğe henüz ikimzde hazır değiliz...durumumuz cok vahim olsa hiç beklemeyiz yaparız dedik ama sayı vs gayet iyi eşimde zaten bene sorun yok aşılmayacak şeyler değil biraz daha deneyelim olmadı seneye kışa tüp bebek yaptırırz dedik...bugün aktarcıya gittimmm cok şükürki halimizen anlayan birisi cıktı çünkü ben kendimde aynı sorunu yaşadım dedi kenara çekip oturrtu herşeyi anlattı..biz çakşır suyunu sormak için gittik adam hemen anladı kendinden bildiği içinn sizin ne için istediğinizi anladım dedi...suyunu önermedi piyasada bir sürü su var ama hangii gerçek bilemeyiz ki ben bunu size satmak isemiyorum çünkü benimde 3sene bebeğim olmadı tüp bebek dediler dedi sonasında epidmedyumlu bir macun verdi bunu kullanın bnm bundan sonra oldu kac kişiyede bu vesile oldu dedi bide ceviz siyah üzüm fındık kaju bunları karıştır herün bir avuç ye dedi eşime...şimdi ben int den araştırdım biraz sperm sayısında falan etkili oluyormuş birde keçiboynuzu ddi onun suyunu iç dedi...sayılarını falan sordu abi kötü deği:KK16:l kii gayet normal bende bunları yaşadıım için söylüyorum siz bunu kullanın 2-3ay devam edin dedi...inş faydasını görürürz kızlar duaedin bizim içinnn sizi seviyorummmm iyiki varsınızzz :KK16:

canım benim hakkında hayırlısı olsun insallah en güzeli bencede.insallah kavusursun bebişine.insallah ama moralen seni daha iyi gördüm sevindim umut olmasa yasanırmı be gülüm umut bittimi işte ozaman kaybederiz:KK19:

benim eşim varikosl ameliyatı oldu canım ya
morfoloji bozuktu şimdi düzeldi
ama bu seferde sayı 10 milyona düştü aşılama olacağım bu ay yüzden

canım benim eşimdede tek taraflı verikosel cıktı ama amelyatı cok gerekli görmedi ürolojideki doktor.sayı iyi 6 ay bir deneyin gebelik olmazsa gelin operasyon yapalım dedi...canımm bizdede morfolojisorunu var acaba varikosel mi yapıyor böyle :26::26::26:

kuzum bak içindekiler yazayımmm...
süzme çiçek balı, glikoz şurubu, dut pekmezi, polen, epimedyum, keçiboynuzu, yulaf, havlıcan, tarçın, lepidyum, amerikan ginsengi, ısırgan otu, ginko bloba, kırmızı ginseng, bal kabağı, demirdikeni, kola bitkisi, vanilya, arı sütü...
güzel şeyler var gibi inş faydasının görürüzzz:KK16::KK16:

içindekiler süper enerji deposu masallahhhhhhhhhhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52::KK52:

benim eşim varikosl ameliyatı oldu canım ya
morfoloji bozuktu şimdi düzeldi
ama bu seferde sayı 10 milyona düştü aşılama olacağım bu ay yüzden

evet sen aktarı dinle canım ben çok inanırım bitkisellere
aynen canım bende cok ianıyorumm..Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış cükü...ilalarda hep bitkilerle yapılıyor zaten inş faydasını görürrüz:KK16::KK16::KK16:
canım benim hakkında hayırlısı olsun insallah en güzeli bencede.insallah kavusursun bebişine.insallah ama moralen seni daha iyi gördüm sevindim umut olmasa yasanırmı be gülüm umut bittimi işte ozaman kaybederiz:KK19:

aynen kuzuummmmm daha iyiyimmm:KK16::KK16: dün öyle deyince şok oldum bian hiç beklemiyordum birde hazır değildim bu fikre...henüz erken olduğunu bu fikre hazrı olmadğımızı seneye kadar bekleyceğimizi söylicem doktorumaa..baklım şimdi kürlere taktım kafayı :KK1::KK1:

Aa bide bisi sorcam mesela diyelim ki hamileyim. Ama idrarda cikmadi . Dr kan a bakmadan usg ile anlar mi hamile oldugumu??

Aa bide bisi sorcam mesela diyelim ki hamileyim. Ama idrarda cikmadi . Dr kan a bakmadan usg ile anlar mi hamile oldugumu??

canımmm gebelikte zannedersem 5 .haftad kese görünüyor.bebişin 5 haftalıksa anca öyle görebilir...adetin geçinceye denk geliyor budaa inş o zamana kadar kanda öğrenirsin bebişin seninle olur :KK16::KK16:

aynen canım bende cok ianıyorumm..Rabbim c.c. hiçbirşeyi sebepsiz yaratmamış cükü...ilalarda hep bitkilerle yapılıyor zaten inş faydasını görürrüz:KK16::KK16::KK16:
aynen kuzuummmmm daha iyiyimmm:KK16::KK16: dün öyle deyince şok oldum bian hiç beklemiyordum birde hazır değildim bu fikre...henüz erken olduğunu bu fikre hazrı olmadğımızı seneye kadar bekleyceğimizi söylicem doktorumaa..baklım şimdi kürlere taktım kafayı :KK1::KK1:

haklısın insan beklemediği seyle karsılasınca böyle olyo ama alısıyo insan bide bi doktora baglı kalmamak gerek bence.insallah Allah sifa versin Ya Şafi isminin hürmetine sifa olsun size insallah bunu senmi yiyeceksin canım esinmi

canım benim eşimdede tek taraflı verikosel cıktı ama amelyatı cok gerekli görmedi ürolojideki doktor.sayı iyi 6 ay bir deneyin gebelik olmazsa gelin operasyon yapalım dedi...canımm bizdede morfolojisorunu var acaba varikosel mi yapıyor böyle :26::26::26:

tabi canım varikosel den luyor ama sizin sayı çok yüksek olduğu için yüzde 6 sayıdan yırtıyor
bence hiç takma sen canım çünkü tüpe kadar önünde daha çok yol var
ameliyat içinde acele etmeyin zamana bırak bitkisel dene
bizim mecbur kaldık olduk

valla banada güzel şeyler var gibi gedlii :KK52::KK52::KK52:brde yüzde yüz bitkisel bir karışımmış..biraz araştırdım da sperm sayısını çoğaltır güç erir faln yazmışlar bakalım hayırlısı inş :KK16::KK16::KK16:

anladım canım benim mutlaka yedir bende keciboynuzu özü aldım esime onu yediricem sperm sorunu varmı yokmu pazartesi baktırıcaz ürolojiden gün aldım pazartesine:KK16:

haklısın insan beklemediği seyle karsılasınca böyle olyo ama alısıyo insan bide bi doktora baglı kalmamak gerek bence.insallah Allah sifa versin Ya Şafi isminin hürmetine sifa olsun size insallah bunu senmi yiyeceksin canım esinmi

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn canım inş bunu eşim yicek canımmm istersen sende eşine al macun şeklinde zaten yan etkiside yokmuş inş faydalarını görürzzz:KK16::KK16:

Bana da dr 15 gun sonra gel dedi ben 11. Gun test yaparim. 15. Gun de dr a gderim :KK66:)

evet makul bence canım

bak işte onu bilemiycem ama 4-5 haftalıktan küçükse göremez diye biliyorum

tabi canım varikosel den luyor ama sizin sayı çok yüksek olduğu için yüzde 6 sayıdan yırtıyor
bence hiç takma sen canım çünkü tüpe kadar önünde daha çok yol var
ameliyat içinde acele etmeyin zamana bırak bitkisel dene
bizim mecbur kaldık olduk
bencede canımm sabır birz daha olmadı tüpe geçeriz artık..bitkisellere ağırlık vericem artık inş faydalarını görürz :KK16:
anladım canım benim mutlaka yedir bende keciboynuzu özü aldım esime onu yediricem sperm sorunu varmı yokmu pazartesi baktırıcaz ürolojiden gün aldım pazartesine:KK16:

canım inş sorununuz yoktur ama yine keçibonuzunu yedirr spermleri güçlendiriyormuş özellikle baş kısımlarını..zaten yumurtayı delende baş kısımmış..çoğu sperm yumurtaya ulaşırmış ama delemezmiş buda yolun cok uzun olması ve güç kaybetmesinden olurmuş...bu spoşlaraaa güç vermek gerekiyooo yani yumoş da önemli ama önemli olan bence spoş...çünkü geçen ay biliysun 3 yumoş vardı arkadangeeler hariç ama hiç biri tutmadı spoşalara büyük iş düşüyor yani :KK1::KK1::KK1:

Amaaann bekle bekle beklee off ne kadar zor beklemek ayy yalandan da olsa cift cozgiyi gordumm ya hahha

X