Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kızlar bgün regl oldum :-( pazartesi klomene başlatıcak doktorum inşallah hayırlısı olur ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim doktora gittim bugun daha erken dedi haftaya gel dedi... ümitlenmek istemiyorum hüsrana uğramak tek çizgiyi görmek istemiyorum

adet olman gereken tarıh 19 mart degılmı canım yanlışmı okudum ben ? idrarda da cıkar kanda da bu arada bende 2 nisanda çatlatma iğnemi oldum bende de akıntı var gogus ucumda da hafifi hafif acı var ama bilemedim iyimi kotumu inşallah sende de bende de vardır mercımeklerrr

Eylulnaz birde surekli akinti vardi surekli ic camasri degstiryrdm.

Funda nerdesin sn

cnım gırmıordum ne zamandır stres oluyorum sitede diye ama yine duramadım. kızzzz bende de akıntı varrr ama daha erken değilmi iğnemi 2 nisanda oldum bi belirtimi sence ???? nasılsın canım bu arada hersey yolundadır ınsallah kuzum bıze dualrını eksık etme kuzum

Bnmki igndn snra baslamsti bn sorun yapmstm esim arkdsni aramsti normal demsti ne desem bos simdi.herzmn dua edyrm aklma dustkce

eylülcüm varmı kız sende de bu belirtiler ilk haftanın içindesin sende hadı hayırlısı inşallah bu ay olacakkkkkkk

fundacım kuzum valla sag kasgmda agrı vr bide sanki sis gbi hs var skstırınca patlck zanndyrm. agzmn tadı yk bişylr yiyorm anck yedgmn tadı gdyo agzma farklı dgşk bisı oluyo.

Canim en son adetim 19 marti oldum 4 nisanda çatlatma iğnesi şuan ki belirtilerim yazdiklarim insallah canim allahim nasip etsin bize annelik duygusu doktorum haftaya belli olur dedi

fundacım kuzum valla sag kasgmda agrı vr bide sanki sis gbi hs var skstırınca patlck zanndyrm. agzmn tadı yk bişylr yiyorm anck yedgmn tadı gdyo agzma farklı dgşk bisı oluyo.

inşallah olumlu belirtilerdir bunlar canım benim. rabim gonlumuze gre versın ınşallah....

Canim en son adetim 19 marti oldum 4 nisanda çatlatma iğnesi şuan ki belirtilerim yazdiklarim insallah canim allahim nasip etsin bize annelik duygusu doktorum haftaya belli olur dedi

kızzz cok yazı var ne gıbı belırtılerın var yazsana tekrarrr canımm . :) sana zahmett

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…