Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhaba kızlar, gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ilk olarak Klomene 30.03.2014 de başladım, sabah/akşam 5 gün boyunca, bugün de jinekoloğa gittim, bir yumurtam gelişti, çok şükür, ve perşembe'ye tekrar randevum var, doktor belki çatlatma iğnesi vururum dedi, ama belli değil, belki de kendiliğinden çatlamasını beklerim dedi. Yumurtamın gelişmeme sebebi polikistik over sendromuymuş, çok üzüldüm duyunca.
Allah'ım hayırlısını versin, her derdimize deva, hastalıklarımıza şifa versin inşallah !! Allah'ım hepimize en az bir bebek versin hayırlısıyla inşallah !!

Envoyé de mon iPad à l'aide de Kadınlar Kulübü

dün akşam oldum canımmmm hayırlısı...

olsun canım Rabbim hayırlısını versin hepimize beklemekten başka çaremiz yok en yakın zamanda inşallah gelirler.. ben çok negatif düşünmeye başlıyorum artık ister istemez ya eşimin hareketlilik yükselmezse hiçbir zaman napıcam ya

keçiboynuzu dicem de o sizde olmuyordu dimi öyle hatırlıyorummm...
bu akşam şöle karışık kızartma yap patates biber karnıbahar ohhh üzerindede miss gibi yoğurttttt

kızz vallahii içimi okudun kalbin temizmiş kuzummmm bende patates kabak biber kızartayım üstüne sarımsaklı yoğurt bide sos yapim diyodummm

keçiboynuzu dicem de o sizde olmuyordu dimi öyle hatırlıyorummm...

kızz vallahii içimi okudun kalbin temizmiş kuzummmm bende patates kabak biber kızartayım üstüne sarımsaklı yoğurt bide sos yapim diyodummm

hımm missss gibi benim yerimede 3-4 lokma at tamammıııı

Bugün gebelik maceram bitti nasılım onuda bilmiyorum gerçekten Rabbim en iyisini bîliyor ini bu günleri de atlatırım kimyasal gebelik miş

Bugün gebelik maceram bitti nasılım onuda bilmiyorum gerçekten Rabbim en iyisini bîliyor ini bu günleri de atlatırım kimyasal gebelik miş

kuzum çok geçmiş olsun.rabbim sabrını büyük versin.allah sabredenlerle beraberdir.allahm en ksa zamanda gönlnn muradnı vrsn canım

canım jeli daha sonra kullanrm artk. aşılama yaptrdm dün hayrlsı bkalm beklyrm. duanı eksk etme nolr.

sagol canım benim tesekkürler

canım adetmi oldun herseyin hayırlısı bence bu ay dogal kürler yap canım kafanı dagıt bende ugras için seyler aldım bugün pecete dekupaj yapıcam...insallah bebişin süpriz yapar sana

tamam canım ürolojiden gün aldım esime sagol gülüm

proxeed 3 ay bi kullan dedi zamanla olur falan demiş pek konuşmamış sinir oldumVitamin ya. ilacı kullanıor işte inşallah yükseltirr size ne dedi

Benim negatif doktorum çok zor hemen aşılama dedi eşimin doktoru iki ay deneyelim sonra aşılama dedi. Vitamin verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…