Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canımmmmmmmmm seni anlıyorum bende yaşdım aynısını ama herşeyde vardır bi hayır kuzumm...üzülme dicem ama biliyorum ki faydasızzz olcak...diğer düşüklerinde kimyasal mıydı peki? 3 kimyasaldan sonra genetik araştırma yapılıyor çünkü canımm benimmm
Merhaba kızlarrrrrr... nasılsınız bugün... kimsecikler yok.. evrakcum naptın konuştunuz mu kocişle o konuyu

yok kuzum konuşmadık daha dün ymeekti falan derken kafamdan gitmişş bu akşam bi konuşalım hemde yarın doktoruma gitcem zatennn yineeeeeeeeeeeeeeeee poffffffffff

hayır canım diğer ikisi normaldi bu kimyasal zaten genetik arştırmayı da yapacağız

Kizlar bana da çare bulun nolur. :'( ben şimdi doktordn geldim ve geçen ay kalan yumurta kalıntım bu ay kiste dönüşmüş 4.80 buyuklgde. doktor da bana doğum kontrol hapi verdi. Cildircak.gibiym en son isteyecgm şey. Klomen kistimi buyuturmus sizce ne yapmalıyım. Ben başka doktora da gidicm ama başına gelen varmı böyle bişey ((((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçmiş olsn canım.dogum kontrl hapyla adt olnca atrsn ins. böyle duymstm bi kaç topkte. bide sogan kürüne bk canım intrnettn oda çk ii gelyomş.moralni bzma geçecktr inş.evet klomen kisti büyüteblyo ama ylmak yok önümzdki ay dvm hm dnlnmiş olrsn bu ay olr mu canım öyle dşün

Son düzenleme:

oldumm canım benimmm hayırlısı inş...

aynen öyle canımmm artık olabilirsem umutlar 2015 e kaldı hayırlısııııı[/QUOTE]

tşk edrm canım saol. dedgn gbi vakti var daha.inş en ksa zamanda gelr kuzum hayrlsyla.rabbm gönlne gre versn.

Evet öyle ama doğum kontrol hapi kullanıp sonraki zamnlarda hamile kalamayan da var

aynen canm lökosit olanlara olmuor bizde yapamadık onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…