Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bende aşılama yaptırdım ama hep çıktı içimdekiler yatar kalkınca sendde dışarıçıktılar mı

evet canım benimde 4 - 5 saat uyumsm sonra kalknca akntm oldu.ama normalde de spermlr zaman gecnce svlaşı fazlalklr akyo o aknlr svlaşn fazlalklardr. bn doktoru aradm bgn normal akntlr dedi.benmde kahvrngi akntm oldu.korktm ama olablrms.sen ne zaman yaptrdn canım aşlamanı hayrlı olr inş.

evet canım benimde 4 - 5 saat uyumsm sonra kalknca akntm oldu.ama normalde de spermlr zaman gecnce svlaşı fazlalklr akyo o aknlr svlaşn fazlalklardr. bn doktoru aradm bgn normal akntlr dedi.benmde kahvrngi akntm oldu.korktm ama olablrms.sen ne zaman yaptrdn canım aşlamanı hayrlı olr inş.

ben 28inde yaptırdım batım 12nisan ama benim ümidim yok adetolacak gibiyim ama ateşim daha düşmedi adetimde 1hafta kadar geçebiliyo o yüzden tarih takibi yapmıyorum. Ben 40dk yattım yatarken daha aktı ayaga kalkıncada aktı içimde pek durmadı ondan ümitsizim

Menü güzelmiş begendimm afiyet olsunnnn hanımlarr:)
sağol kuzuuuuuummm afiyetlee yedik kocişlee :KK56::KK56::KK56:
Bugün gebelik maceram bitti nasılım onuda bilmiyorum gerçekten Rabbim en iyisini bîliyor ini bu günleri de atlatırım kimyasal gebelik miş:KK43:
kuzumm ne diyosun yaaaa :KK50::KK50: ben senin gebeliğin güzel gidiuor diye biliyordum bu kimyasal gebelikler ne kadar çoğaldı yaaa...ama üzülme bitanemmm kimyasl gebelikler sağlıksız bebek oluyormuş vücut gelişmediinden atıyormuş erkenden..canımmm benimm bende yaşadım aynı duyguyu seni cok iyi anlıyorummmm...ama üzülme lütfen kimyasal gebelik sonrası hamile klan cok kişi var hatta benim bir arkadaşım ertesi ayına hamiş kaldı inş seninde öyle olur kuzummmm hakkında hayırlısı bitanemm...
hakknda hayrlsı olsn canım. daha vakti var demekki. seni takdr edyrm çok sernsn ve güçlsn maşallah tatlm. inş en kısa zamanda meleğine kavuşursun
güçlü müym bilmiyırum ama öyle durmaya calışıyorummm herşey Allah 'tann demekki benim için daha vakti var diyorum çünkü elimden geleni yapıyorum gerisi Rabbime kalmış :KK16::KK16: inş güzerl haberler alırız hepimiz inşşşşşşşşş :KK16::KK16:
canım jeli daha sonra kullanrm artk. aşılama yaptrdm dün hayrlsı bkalm beklyrm. duanı eksk etme nolr.
canımmmmm benimmmm bu arada aşılaman hayırlı olsun inş güzel haberlerle gelirsin bize kuzummmmm :KK16::KK16:

canım adetmi oldun :KK25:herseyin hayırlısı bence bu ay dogal kürler yap canım kafanı dagıt bende ugras için seyler aldım bugün pecete dekupaj yapıcam...insallah bebişin süpriz yapar sana:21::21::21:[/QUOTE]

tamam canım ürolojiden gün aldım esime sagol gülüm
oldumm canım benimmm hayırlısı inş...
hayırlısı tatlım üzülmek yok daha önünde aylar var 2015 annesi olursun inşallah
aynen öyle canımmm artık olabilirsem umutlar 2015 e kaldı hayırlısııııı:KK16::KK16::KK16:

Herkese günaydınlar:KK16:Evrakcu benim aşk pastam Öztürk ve diğer arkadaşlarım çok tşk ederim desteğiniz için ben anne olmaktan vazgeçtim artık Rabbim ne zaman isterse o zaman olur çünkü dün 3.düşüğümü yaptım hem psikolojikmen hemde bedensel olarak çok yıprandım Rabbim düşmanımın bile başına vermesin çok zor inş kızlar dualarımdasınız hepiniz anne olacaksınız inş Rabbim bu duyguyu yaşatsın bizlere:emir_bebek:

Herkese günaydınlar:KK16:Evrakcu benim aşk pastam Öztürk ve diğer arkadaşlarım çok tşk ederim desteğiniz için ben anne olmaktan vazgeçtim artık Rabbim ne zaman isterse o zaman olur çünkü dün 3.düşüğümü yaptım hem psikolojikmen hemde bedensel olarak çok yıprandım Rabbim düşmanımın bile başına vermesin çok zor inş kızlar dualarımdasınız hepiniz anne olacaksınız inş Rabbim bu duyguyu yaşatsın bizlere:emir_bebek:

Canımmm benimmm günaydınnnn üzülme diyemiyorum kolay bi durum değil allahım yardımcımız olsun canım benimmmm üzülme vardır bekleyişimizde de bir hayır canım:KK16::KK16::KK16:

Canımmm benimmm günaydınnnn üzülme diyemiyorum kolay bi durum değil allahım yardımcımız olsun canım benimmmm üzülme vardır bekleyişimizde de bir hayır canım:KK16::KK16::KK16:

Ya öyle bir durum ki resmen başımdan aşağı kaynar sular döküldü duyduğumda ama insanoğlu çabuk alışıyor inş canım benim Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

Merhaba kızlarrrrrr... nasılsınız bugün... kimsecikler yok.. evrakcum naptın konuştunuz mu kocişle o konuyu :KK54:

canım benim insallah bu kadar acıdan sonra Allah en güzel zamanda bebişini veriri sana insallah.:21::21::21:bende pecete dekuplajı yapcam ugras buldum kendime sende el işe böleseylerle kafa dagıt gülüm:KK19:

canım benim insallah bu kadar acıdan sonra Allah en güzel zamanda bebişini veriri sana insallah.:21::21::21:bende pecete dekuplajı yapcam ugras buldum kendime sende el işe böleseylerle kafa dagıt gülüm:KK19:

İnş canım benim ben inanıyorum buna olacak hep isteklerimin peşinden koştum zor da olsa başardım inş bunu da başaracağım:KK19:eşimle kısa bir tatil düşünüyoruz kafa dağıtmak için en çok eşim için üzüldüm onu öyle görmek...

İnş canım benim ben inanıyorum buna olacak hep isteklerimin peşinden koştum zor da olsa başardım inş bunu da başaracağım:KK19:eşimle kısa bir tatil düşünüyoruz kafa dağıtmak için en çok eşim için üzüldüm onu öyle görmek...

bencede canım cok iyi olur kolay degildir eminim Allah bir daha yasatmasın.sen zoru basarmayı seviyosun demekki bunuda basaracagına inanıyorum

X