Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yap canım adetin ikinci günü başlıyorsun sabah akşam aç karna yiyorsun yumurtlama zamanında bırakıyorsun.

ya bnm sımdı yumurtlama donemımm olmazmı kı bende guclendrr dıe dusun dum burdan bı arkadas farketmez ıstedgın zamn yı dedı bn bıde bu ay klomen 4 er tane ıctım cok yumos olsun dıe olmustr ıns bıde meryem suresı bırkac ayt yasın suresınden bırkac ayet yasılıp zemzem suyuna atılıo yazılarcıkıncaya kadar bekletılıp cıkınca ıcılıo onuda yaptım bakalım bi ümit beklıoruz işte

Hayırlısı olur umarım kuzummmm ama benim dediğim gibi yapılıyor canim

Hayırlısı olur umarım kuzummmm ama benim dediğim gibi yapılıyor canim

hmm anladım cnm ozamn olmassa onumusdekı ay baslarım onu hıc karıstrmayım bn ne duyarsam yapıorum yha hangı doktoru duysam ona gdıorum ne duysam yapıorum bakalım nolcak cokmu takıorum dıe dusunuorum ama burda herkes olemıs yalnız deılmısım

Aynen canim hepimiz takıyoruz elimizde değil

evrakcu aynen öylecanımm bende aynısını diyorum ben elimden geleni yatpımmm gerisi Rabbim e kalmış dedim hep demekki daha zamanı değilmiş başka aylarda güzel haberler veirriz inş..canım iş icabı dışardayımm hep zaten ama oturmalara arkadaşlara falan gitmek istemiyorum artık öyle oldummm :26::26:[/QUOTE .!.:
arkadaşların sürekli soruyor mu öyleyse insan gerçekten gitmek istemiyor ben çocuksuz olanlarla görüşmeyi tercih ediyorum mesela :)) ama arkadaş ortamı insana iyi gelir kafası dağılır :)

Aynen aynen gulme krizi geldi bana korkudan hahahaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hic yok canm yaa ins tek temennimm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynn cnm bnmde 3 yıl oldu bakalım olsun artık gelsın bebıslerımız ya
bn bursadayım bugun bı komsum geldı az once carsıda bı sifacı doktr varmıs ona gtcem bu ay olmassa bakalım ii diolar

yaa ben sadece incir yiyorum bi faydası olur mu? saraçoğlunun küründe suda kaynatılıp içiliyo. ben çalıştıgım için hazırlamak zor geliyo bana, o yüzden kuru incir yiyorum ben.

Sizin sonuçlar bizden iyi canım bizde ileri hızlı yüzde 5. Doktorunuz ne dedi canım tedavi yöntemi olarak

proxeed 3 ay bi kullan dedi zamanla olur falan demiş pek konuşmamış sinir oldum canım ya. ilacı kullanıor işte inşallah yükseltirr size ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…