Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

öyle mi olmuş canımm çalışmasam hiç ara vemicem ama ev iş doktor derken psikloji yerlerde geziyorum bide stresi cabası yok yumrtam büyüdümü yok çatladı mı tuttu mu 1 ay boyunca tek düşündüğüm şeyler bunlar...birde şu dikkatimi cekti 2 aydır hiçbreyere gitmek istemiyorum yalnız kalamk kafamı dinlemek istiyorum bi başıma oturrayım birtek eşim olsun başka hiçkimse olmasınn...içime kapandım iyice...ama dediğini dikkate alıcam sağol kuzummm eşimle bir konuşayım bakalım ne dicek

Çok etkileniyoruz canım .hayırlısı diyelim konuş eşinle kuzum birlikte karar verin. Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Çok etkileniyoruz canım .hayırlısı diyelim konuş eşinle kuzum birlikte karar verin. Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin

aminnnn canımm dün eşimle konuştuk biraz aslında bu konuları...malatyada Denizhan diye bir doktor var adını cok duydumm tüp bebek fiyatlarıda uçuk kaçık bişey değil sorununa göre yükseliyormuş fiyatı...cok şükür bizim bir sorunumuz yok eşimin desen sperm vs harretlilik var tüp bebektede bunlar önemli.seneye kışa kadar bekleyelim oldu oldu olmadı gidip tüp bebek yaptıralım dedik öyle deneyelim bir şanbsımızı diye konuştuk..hayırlısı inş o aşamalara gelmeden bebişimiz gelmiş kucağımıza almış oluruz...eşim 32 yaşında bebeği olmasını cok istiyor yaşından dolayıda bunu hep dile getiriyor...nasip hayırlısıyla gelir inş bebeğimiz

Günaydın canım öncelikleeşimin sperm sayısı normaldi fakat hızı biraz düşükte ayrıca varikosel olduğunu öğrendik Dr Dr gezdik ama olumlu konuştular sıkıntı olmayacağını söylediler rahatladık biraz sonra ben hsg çektirdim bende bir şey çıkmadı bu kadar bebemm

Esin ne anlayışlı canım ben eşimle bunları konuşmuyorum bile. Hemen bağırır eminim. Kuzum niye hemen tüp bebek düşünüyorsun ki onun önünde asilama var. Acele etme kuzum aşama aşama. Benim de eşim 31 yaşında.

bu ayda size güzel haberi veremedimm dün akşam kırmızıları gördümm...Rabbimden c.c. hayırlısını diliyorummm

Günaydın kuzuummmm gerçekten ben senden çok umutluydum üzülme canım her zorlukta bir kolaylık vardır bunu unutma Rabbim meleğini tez zamanda gönderir inş

canım adet oldun mu klomen tedavisi 6 ay diyor drlar daha 2. kullandın. sen demedin mi bana umutlu olmalıyız diye:44: bence drunla konuşmalısın önce bide sakin olmalıyız çevremden duyduğum hep şu akışına bırak sürekli düşünme ne zaman aklında çıkarsa o zaman hamile kalıyorsun. belki seninde rahatlaman gerekiyor biraz. kaç senelik evlisin bu da önemli tabi.

cok şükür canımmm Allah c.c. başımızdan eksik etmesin inş...canım bağırmaz..siz daha yeni evlisiniz benimevliliğim 1.5 seneyi geçti 2 .seneme gircem birlikteliğim ise cok uzun yıllara dayanıyor.artık eşim beni ben eşimin neye kızacağını neye sevineceğini cok iyi biliyoruzz..herşey zmaanla oturuyor yerine canımmm benimm..aşılamada oran cok düşük canım yaa biliyosun zaten biraz sorunlar var spoşlarda direk tüp bebeğe gecelimdedik o yüzden..
Günaydın kuzuummmm gerçekten ben senden çok umutluydum üzülme canım her zorlukta bir kolaylık vardır bunu unutma Rabbim meleğini tez zamanda gönderir inş
canımmmmmmmmmmmmm nasip değilmiş...hepimiz için dua edinnn hamişin duası kabul olurmuş hayırlısıyla gelir inş bizim bebişlerimizde

canımm oldummm hayırlısını diliyorum Rabbim den bizim 1.5 yıolı geçti 2 seneye yaklaştık ama 1 yıldır bebek istiyoruz canımm ssadece 1 kimyasal oldu başkada yok bunu herkes diyor ve cevremdekilere inanki hep böyle hamile kalmış tam umudu kestiğimde boşverdiğimde oldu diyor herkes...işte onu beceremiyorum ben

Kesinlikle belki zamanı vardır Rabbim en iyisini bilir inş meleğine kavuşursun canım

bu ayda size güzel haberi veremedimm dün akşam kırmızıları gördümm...Rabbimden c.c. hayırlısını diliyorummm

Canım nasibimizin olmasına daha var sanırım heray kırmızıları görmekten artık yoruldum bende dün sağan kürüne başladım bakalım neolur ne biter bilemiyorum

kızlar günaydın hepinize...dün bursa zübeyde hanım doğum evinde yaşadığım saçma sapan olaydan sonra bi an aklıma geldi zübeydenin hemen yukarısında özel bursa doruk hastanesinin de aslında hesaplı oldugu aklıma geldi...hemen orayı aradım...sgk lı 55 tl fiyatla o an müsait olan bir hekime hemen randevu aldım ve kosa kosa gittim...zübeydedeki dr altan muayene edeceğini söylemişti adetliyken şok olmuştum ama doruktaki direk ultrasonla göbekten baktı...dedi ki vereceğin her 5kg adetini 5 gun öne çekecek bunu bil dedi kızlar sizin de bilginiz olsun ki ben 70 kiloyum boyum 1.65 bel bölgemde biraz fazlam var. sonra dedi ki şekerin son tahlilinde 105 çıkmış yani poansiyel bir durum söz konusu...hayatından 1 ay boyunca şeeri ve şeker içeren her şeyi çıkar bakalım...eğer gebelik gelişmez ise senin ve eşinin testlerinizi yenileriz çunku 1 yıl olmuş dedi...neyse tamam mı dedi bende hayır dr hanım ben şekere yine dikkat edeyim, eğer gebelik oluşmaz ise yine testleri yenileyelim ama takip tedavisine başlayalım dedim...tamam o zaman dedi... bana inofolic yazdısabah akşam kullanılacak, glucophage yazdı, akşam yemeklerinden 1 saat önce alınacak ve klomen yazdı adetin 5. gunu başlanıp 9.gune kadar içilecek. 10. gunu içmicem ve 11. gun kontrole gidicem şeklinde...süreç böyle gelişti kızlar...güler yuzlu, anlayışlı ve katı olmayan herseyi konuşabileceğiniz bir dr. özlem hanım diye bir bayan su an soadını hatırlamıyorum ama doruk çekirgenin sitesine girerseniz görürsünüz zaten bakalım şimdi ne olacak görücez.klomeni o donemlerde 1 doz verdi çoklu gebelik olabilir die çok yumurta gelişirse o ay bilerek sonlandırıyoruz çunku dedi. bi de kızlar kullananlar bilirler prospektüsün içinde çöyle yazıyor. %90 tek %10 ikiz gebelik olabilir. ilaç kullanılmadan önce anne babaya bilgi verilmelidir :)) hadi inş :))

canım benim rabbim açılan elleri boş çevirmezmiş inşallah senin dualarında kabul olacaktır ama bu ay nasip değilmiş. 2 sene aslında normal bir süre hemen tüp bebeği düşünme druna bir danış derim ben. bende çok beceremiyorum ama bu ay içimden hep sen elinden geleni yaptın gerisi allah kaldı diye telkin etmeye çalışıyorum. bir de demişsin ya hiç bir yere çıkmıyorum diye bunu yapma kendini zorla gez dolaş bu günlerin tadını çıkart çünkü allahın izniyle bebiş olunca bir süre eve bağlanacaksın :)

Canım nasibimizin olmasına daha var sanırım heray kırmızıları görmekten artık yoruldum bende dün sağan kürüne başladım bakalım neolur ne biter bilemiyorum
canımm innş soğan kürü hayırlara vesile olurrr
canımmm nasip olmayınca olmuyor benim bu ay 3 yumoş vardı arkadan gelen yumurtalrımda vardı yani en aşağı 5 yumoş ama hiçbirisi tutmadı bebiş olmadı nasippp.oluncaa 1 yumurtayla bile oluyor olmayınca ne kadar olursa olsun olmuyor iştee...herşeyin hayırlısı inş tedavin hayırlı olur bebişin gelir canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…