Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım jel geldi bugün. ama eşim kullanmayı istemiyo yaaa zararı olursa diyee. aşılama olck bi sıkıntı olmasın diyo. bnde bilemedim şimdi napıyım yaaaaaa oofffff.
ayyyy yaaaa uzuldum bak simdi anlatsan esine yada ne biliyim internete girip tr deki sayfasinda detayli yaziyor okusa belki ikna olur eylulnazzz

inş bugün 15 te gidicem canım dua edn. bende dinlencm cnm dikkat edcm.

Hadi fistigim insallah iyi sonuclarla donersin canim benimmmm dualarimiz her zaman seninleeee

Insallah hakknda hayrlsi olur cnm bnm

Zeynepcimmm yaaaa sayfalara baktim ama goremedim senin msj ni dun dr a gidecektin noldu ???
Kac tane gorebildiler mi hayatimmm :26:

istedim ama yapmadı ilkl önce bunu yapalım dedi hamileysen zaten çıkar dedi kist oluncada test pozitif çıkarmı ki kırmızıları bekliyecem artık
Kimyaciiii valla tum dr larin soyledikleri bir test pozitif ciktiysa negatif olma sansi yok.. Negatif pozitife donusebilir.. Kist varsa eger
sende yaptigin testin sonucunu etkilemez negatif cikardi o zaman... sen pozitifti diyorsun ... Yanlis anlamada acaba heyecandan ne biliyim silik gibi bir cizgi mi gordun yada cizgi var gibi mi geldi sana ???? Sakin yanlis anlama cunku testte + olunca dr unun dedigi gibi idrarda cikmasi lazim hemen
aslinda kan testi yaptirsaydin icin daha rahat ederdi

4 defa yaptım hepsi silik aynı çıktı şimdi yaptım bu daha belli onlardan eşimede ozman öyle geliyordur eşimde baktı var dedi neyse yaaa kırmızıları bekliyecem bariz belli yani dur fotosunu koyayayım son çıkanı

Kızlar ben de Mart ayında klomen kullandım günde 2 kez. Çatlatma iğnesi vurulmadı ve yumurtlama günlerinde düzenli olarak ilişkiye girdik.
Bu arada fuarım olduğu için kontrole gidemedim yumurtam olmuş mu olmamış mı diye? 15 Mart'ta bitti klomen ve adetime 2 gün var.
Bu pazartesi sabahından itibaren göğüs uçlarımda inanılmaz bir hassasiyet ve ağrı var. Sutyen dahi takamıyorum. İşyerine eşimin kazaklarını giyip geliyorum
bol dursunda sütyen takmadığım belli olmasın diye

Sizce bu gebelik belirtisi olabilir mi yoksa klomen de yapar mı? İlk defa kullandığım için bilemiyorum belki ilacın yan etkisidir. deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum:44:

canımmm kesin olan kan testiridir nedenyapmamış yaa sinir oldum şimdii evdeki testlerim pozitif çıkıyor deseydin hatta götürseydin bir kaçını...ayrıca kist olsa bilee testlerin pozoitf çıkmaz asla kistin öyle bir etikis yok canım hcg ye..ne uyuz insanlar var gıcık oluyom yaaaa koskoca doktor olmuş bilmiyor muu idrarın yanıltabilip kanın kesinkesss sonuç çıkaracağını...keşke ben kan istiyorum deseydin yapmak zorundayıd canım yaaa

canımm belirtilere cok takılmaa en büyük belirti adet geçmesi bunu unutma canımmm.benim önceki aylarda o kadar cok belirtim oluyodukii hepsinde hamileymişim gibi ama hepsi psikolojik biz öyle düşünmek istediğimiz için vücudumuz bizi yanıltıyor...ben şimdi hiç belirti aramıyorum kendimde en büyük belirtim adet gecmesii inş bebişin seninleidir

dedim ama yapmadı keşke götürseydim doktor demedi ebe vardı o dedi

göğüs ağrısı gebelik belirtisi canım adetine 2 gün kalmış test yapsan çıkar en azından kafan rahatlamış olur..

Evet canım olabilir isyanında gögüs ucu cok ağrımıştı istersen bir idrar testi yap

dedim ama yapmadı keşke götürseydim doktor demedi ebe vardı o dedi

canım yarın sabah erken git kan testi ver..sağlık ocakları öğleden sonra 2 gibi gidersen bile bazen kan almayabiliyorlar çünkü beklememesi gerekiyorumş..dediğim gibi sen erkenden git hamile olmazsan testlerin negtif çıkardı kac tane yapmışsınn hepsinin pozitif çıkması cok cok küçük bir ihtimal.. kan testine bakalım kesin sonuç öyle canımm inş bebişin seninledir

cumartesi sabah giderim artık kendi doktoruma inşallah benimledir canım

cumartesi sabah giderim artık kendi doktoruma inşallah benimledir canım

içimden bi ses seninle olduğunu söylüyorrr ve testlerde bunu kanıtlıyor kc aydır yapıyorum test cift çizgiyi göremedimm sadece 1 kere gördüm ondada hamiştimmm inş gönlüne göre olur herşeyy kuzummm

bidaha doktora gitmicem kızlar eşimin spermlerin hareketi azdı demekki hala yetersiz olmayınca olmuyor işte umreye mayısta gitcez haziranda adet olduğumda gidicem doktora biraz ara veriyim çok bunaldım doktora gitmekten üzülmekten

Kızlar bu ay klomen we çatlama iğnesi kullanmıştım şimdi doktordan geldim 3.5 santim kist olmuş off bu ay yumurtlaman olmaz dedi tedaviyide kesti kendiliğinden kaybolur belki dedi sizdede oldumu bu sorunn ne yapcm bilmiyorum

hadi yaaaaa offf seninle birlikte benimde umutlarım yıkıldı şimdi geçen ay benimde ağrılı olduu ben cok ağrım olduğıunda alıyorum canımm ilaç

canm klomen beni çok şaşırttı çok umutluydum 2 yumurtamdan biri tutmuştur diye demekki spermler yetmedi birde çok yatmıştım of off..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…