Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sen ilacını kullan canım baktın gecmedi doktoruna uyarsın insallah gecer onları yemende güzelcanım insallah gececek

Son düzenleme:
Merhaba kızlar ıkı saat once rahım fılmı cektırdım ve cekılen oda hiç hijenık degıldı ve doktor bana sntıbıyotık vermedı aranızda cektıren varsa bana antıbıyotıgın adını yazabılırmı lutfen

canım benim gecmiş olsun insallah gebe kalmana vesile olurnasıldı acıdımı blutefem anestezilimi oldun

canım benim gecmiş olsun insallah gebe kalmana vesile olurnasıldı acıdımı blutefem anestezilimi oldun

Bitanem cok sagıl ıyıkı narkozlu cektırdım bıkere cekılmıs gorunmemıs 3 kere aynı ıslem 3 kere cekılmış ve kalktıgımda agrım ve kanamam vardı eger cektırırsen kesınlıkle narkozlu cektır sonuclar rapor yarın cıkıcakmıs canım benım

canım tekrar cok gecmiş olsun haklısın bende anestezili cektiricem evet ibrahim saracoglu tvdede dedi kasınca acılmıyormus yani bosuna yaptırmıs oluyomusuz.hadi insallah güzel sonuclarla gelirsin gülümiyiki anestezili cektirmişsin incitanemmm cektirmişti canım o bilir antibiyotiği

Ayy bnmde olurmuki ya mide bulantisi

soğanı kist gibi yumurtalık şikayetlerinde öneriyorlar canım genelde. ama saraçoğlu soğan için kesinlikle düşük yapmaz demişti bir programda yine de için rahat etmesi için kullanma iğne olunca bende inciri bıraktım. bilemedim iğneyle bir zararı olur

Devlet hastanesinde 2 doktor var hastalarina insan gibi davranıyorlar ama muayene çok sira bekliyorsun bilmiyorum ne yapacagimi

şimdi gittiğim dra girebilmek için 3 saat hastanede oturdum ama herkes o kadar memnundu ki beklediğime değdi dedim. canım dr çok önemli güvendiğin inandığın biri olmalı çıktığında aklında soru işareti kalmamalı. stres hamile kalmakta çok önemli dra güvenmezsen stres yapıyorsun. dr güvende ister özelde olsun ister devlette fark etmez bence.

Yok tatlım kana zaten var ise yumurtlamadan sonra geçiyo ve değeri artıyo devamlı . Aç tok farketmez yani . Hadi kalk ver de bakalım ne çıkcak hadii:18::18:
sağlık ocağına gittim anlattım test pozitif çıktı diye bida idrara bakalım dedi negatif çıktı öyle olunca kana ihtiyaç duymadı

istedim ama yapmadı ilkl önce bunu yapalım dedi hamileysen zaten çıkar dedi kist oluncada test pozitif çıkarmı ki kırmızıları bekliyecem artık

nasıl bir dr muş o da ilk önce kanda belli olur sonra idrara geçer canım üzülme adet olmadığın müddetçe gebelik ihtimali olabilir sen canını sıkma rabbim büyük canım inş yanılmışlardır

ya buralarda öyle yapıyorlar kan testi istiyorsun idrara bakmadan yapmıyor neyse ben kist var herhalde onun için öyle çıktı kendimi ümitlendirmiyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…