Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim ya üzülme ne olur senle battasdık bende yakında katılcam sana az kaldı adetimin gelmesine.Allah yardımcımız olsun..

inşallah senin bebişin seninledir canım beni klomen 4 gün erkenden adet oldurttu galiba 7sinde olmam gerekiodu ama gitmicem doktora kist falan oluşmamıştır dimi kist oluşanlar adet olamıormuydu? artık zamana bıraktım haziranda 1 senemiz oluyor tam Rabbim aratmasın inşallah en yakın zamanda hepimize evlat duygusunu tattırsın gözlerim doluyo artık her anda sabretmek çok zor

canım benim sivilce bastı yüzümü zor biraz adet olcam kesin.kist olusmamıstır canım kötü düsünme.amin insallah canım haklısın ama pes etme bitkisel kürler deneyebilirsin yada dktora gitmelisin baska bir doktora daha deneyimli bir doktora.her doktor bir olmuyor belkibaska bir tedavi ile kavuscan bebegine.

Merhaba arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen kullandim yumurtam olusmus 2 tane ama gec buyuyormus adet duzensizligim var eger catlamassa catlatma ignesi yazariz dedi yaklasik 1 bucuk senedir cocuk istiyorumm allahim tum isteyenlere versin

Slm cnm
mesaji gördüm. .girip yazmak istedim
bende klomen kullandim yıllarca tedavi gördüm
doktorum olusan ama gelismeyen yumurtalarım için glukofen verdi bana
5 yil kullandim. ..hem duzenli adet oldum..hemde olusan yumurtalarim gelişti. .benim sorunum yumurta olusmuyordu.. olussada catlamiyordu
Sen kullandinmi...yada duydunmu
bu topikte kullanan varmi

Cnm yumurta catlayinca akinti oluyo yapiskan uzayan bisey
onu takip et igneyi yaptirdikyan sonra
bende 2 kere oldu catlama
ikisinde de hamile kaldim...ilki düştü. ..ikincide tutundu bebisim
birde nacizane tavsiyem bol tarcin tuketin....Rahmi kuvvetlendirir. ..bebek daha kolay tutunur

Cnm igneden 36 saat snra oluyo iliski bildgm kadaryla

cnm benm herşeyim çok normal dedi doktor eşimde sıkıntı var ilaç kullanıo 1 aydır 6 ay kullanması gerekio daha hareketliliği yükselmemiştir o yüzden zamana bıraktım onun hareketlilik yükselince zaten olur

Ben ank oturuyorum ve burda devlet hastsnesinde 2 dr degisilmez bende onlari ozele gitsem bile birakmayi düşünmüyorum

Ya insan korkuyor hani dr verdiklerini yaptiktan sonra baska seyler yapınca korkuyor ama 3 gündür incir yiyorum

dr ismi bulman süper canım ben dr ismi bulana kadar 2 ay geçti saçma sapan bir dr la 2 ay tedaviye devam ettim bitkiler tedaviye ek olarak yapılmalı destekleyici diye düşünüyorum ben. zaten hep drun verdiği ilaçları aksatmayın diyor saraçoğlu :) gerçi iğneden sonra bende incir suyu içmeyi bıraktım korktum ama dediğin gibi incir yiyorum bende şifa niyetine diyorum. rabbim inşallah emeklerimizi boşa çıkarmayacak canım.

Canım benim doktorum çok ilgili we güveniyorum bana akşam üstü yaptırdı 4.30-5 civarında. ertesi akşamdan itibaren gün aşırı ilişki dedi
Benimki sabah vurul akşamdan itibaren gün aşırı ilişki dedi. Bilmiyorum ki ne yapacam büyük ihtimalle akşam vurulacam.
O akinti çok yaniltiyo canım ya sanci oluyormuş ordan anlarım herhalde
Cnm igneden 36 saat snra oluyo iliski bildgm kadaryla

Doktorum öyle demedi sabah vurul akşam ilişki dedi sonra gün aşırı dedi 36 saat sonra yarına denk geliyor ee kaciracam o zaman

ins her duydugumuzda bize yararlı olacak diye bir kanun yok ama ya olursa diyoruz ve yapiyoruz mesela ben 3 ay oncesine kadar pekmezdi baldi incirdi vb seyler yedim ve prolaktin hormonum yuksek çıktı dr ne yedin ne ictin diye soru sordu sindi birsey yerken icerken korkar oldum

Slm yumurta catlayinca akıntı oluyor demissiniz ama bende o kadar cok akıntı olmadi iğne den sonra ki iliskide ayaklarimdan seni kanim cekiliyor gibi uyusma oldu 5 10dk kendime gelemedim sizce neden böyle oldu

Slm yumurta catlayinca akıntı oluyor demissiniz ama bende o kadar cok akıntı olmadi iğne den sonra ki iliskide ayaklarimdan seni kanim cekiliyor gibi uyusma oldu 5 10dk kendime gelemedim sizce neden böyle oldu

Ignenin etkisidir canım yumurtanin nasıl catladığını tam anlamıyla hissettiriyor sanırım
bi de akinti olacak şartı yok canım olmayabilir de kişiden kişiye değişiyor

Son düzenleme:
Ignenin etkisidir canım yumurtanin nasıl catladığını tam anlamıyla hissettiriyor sanırım
bi de akinti olacak şartı yok canım olmayabilir de kişiden kişiye değişiyor

kuzummm iğne mi verdi sana doktorun? o akıntıyı hiç beklemeye çalışmaları yap çünkü benden iğneden sonra hiç akıntı gelmedi kuzumm 3 yumoş olmasına rağmen...benim iğneden 18 ve sanırsamm 42 yada 43 olmalı öyle bişeyde çalışma oldu sonrasında gün aşırıya döndük kuzumm inş bebişin gelir bu ay canımmm

Evet kuzum sağdaki yumurta büyüktü o catliyor sanırım akşam vurulacam igneyi çok acıyor mu

Canım hangi igneyi verdi sana

yarın doktoruma gidecem
kız yarın doktoruna gitsen bile yine test isticek sendenn..git bugünden yaptır bence sağlıkocağındaa yarın sonucunu gösterirsinnn
Evet kuzum sağdaki yumurta büyüktü o catliyor sanırım akşam vurulacam igneyi çok acıyor mu

Canım hangi igneyi verdi sana

ovitrelle verdi kuzumm ben koldanvuruldumm vurulduktan sınra biraz yakıyor ama acımıyor hiç korkmaa...36 saat sonra çatlama oluyormuş genelde ama öncesindede olabiliyormuş öncesindede ilişki veriyor coğu doktor benim doktrumda 36 saat içinde olsun dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…