Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canm klomen beni çok şaşırttı çok umutluydum 2 yumurtamdan biri tutmuştur diye demekki spermler yetmedi birde çok yatmıştım of off..

canımmmm Allah c.c. nasip etmeyince olmuyor işte :KK14::KK14: rüyamda bile görmüştüm seni gelecek aya nasip olur inş kuzummmm. benimde ağrılarım başladı :KK50::KK50: iğneden kac gün sonra geldiler benimkilerde teşrif eder yakındaa :KK50::KK50:

soğanı kist gibi yumurtalık şikayetlerinde öneriyorlar canım genelde. ama saraçoğlu soğan için kesinlikle düşük yapmaz demişti bir programda yine de için rahat etmesi için kullanma :KK43: iğne olunca bende inciri bıraktım. bilemedim iğneyle bir zararı olur :KK43:
Ya insan korkuyor hani dr verdiklerini yaptiktan sonra baska seyler yapınca korkuyor ama 3 gündür incir yiyorum

bidaha doktora gitmicem kızlar eşimin spermlerin hareketi azdı demekki hala yetersiz olmayınca olmuyor işte umreye mayısta gitcez haziranda adet olduğumda gidicem doktora biraz ara veriyim çok bunaldım doktora gitmekten üzülmekten:KK14::KK14::KK14::KK14:

Geçmiş olsun canım şuanda seni çok iyi anlıyorum bende yeni geldim doktor dan çok yoruyor insanı allah yardımcımız olsun yinede Allaha sığınmak lazım

canımmmm Allah c.c. nasip etmeyince olmuyor işte :KK14::KK14: rüyamda bile görmüştüm seni gelecek aya nasip olur inş kuzummmm. benimde ağrılarım başladı :KK50::KK50: iğneden kac gün sonra geldiler benimkilerde teşrif eder yakındaa :KK50::KK50:

iğneden 18 gün sonra geldiler 4 gün önceden oldum 7sinde olmam gerekiodu belki düzenler adetimi buda iyi bişe heralfe:KK43::KK43::KK43::KK43:

Geçmiş olsun canım şuanda seni çok iyi anlıyorum bende yeni geldim doktor dan çok yoruyor insanı allah yardımcımız olsun yinede Allaha sığınmak lazım

aynen canım yapıcak hiçbirşey yok napalım bende herşey çok iyi ama eşimin işte olmuyo yüksetlmem lazım hareketini

şimdi gittiğim dra girebilmek için 3 saat hastanede oturdum ama herkes o kadar memnundu ki beklediğime değdi dedim. canım dr çok önemli güvendiğin inandığın biri olmalı çıktığında aklında soru işareti kalmamalı. stres hamile kalmakta çok önemli dra güvenmezsen stres yapıyorsun. dr güvende ister özelde olsun ister devlette fark etmez bence.
Ben ank oturuyorum ve burda devlet hastsnesinde 2 dr degisilmez bende onlari ozele gitsem bile birakmayi düşünmüyorum

iğneden 18 gün sonra geldiler 4 gün önceden oldum 7sinde olmam gerekiodu belki düzenler adetimi buda iyi bişe heralfe:KK43::KK43::KK43::KK43:

aynen canım yapıcak hiçbirşey yok napalım bende herşey çok iyi ama eşimin işte olmuyo yüksetlmem lazım hareketini

bayağı gec gelmişler yaa :KK50::KK50: benimde ayın 8 i adetimm 2 gün kala yapıcam bir testt yoksa bari paşa paşa beklerim kırmızıları napimmm :KK14::KK14: bu spoşlara bişeyler yapmamız gerekiyor artıkk ben bıraktım bu keçiboynuzunu cok az içti.3 ay devam edecem artık başka yolu yok :KK50::KK50:

bayağı gec gelmişler yaa :KK50::KK50: benimde ayın 8 i adetimm 2 gün kala yapıcam bir testt yoksa bari paşa paşa beklerim kırmızıları napimmm :KK14::KK14: bu spoşlara bişeyler yapmamız gerekiyor artıkk ben bıraktım bu keçiboynuzunu cok az içti.3 ay devam edecem artık başka yolu yok :KK50::KK50:

yumoşlar bir şekilde çoğalıyor allaha şükür onda sıkıntımız yokta spermler çoğalsa keşke çok ümitliydim bu ay klomen yaptı o kasık ağrılarını sızlamalarını batmaları falan.. boşuna progestan içtim falan napalım hayırlısı buymuş kuzum eşime havuç suyu devam ediom başkada elimden bişe gelmio ki :KK14::KK14::KK14:

Kızlar bu ay klomen we çatlama iğnesi kullanmıştım şimdi doktordan geldim 3.5 santim kist olmuş off bu ay yumurtlaman olmaz dedi tedaviyide kesti kendiliğinden kaybolur belki dedi sizdede oldumu bu sorunn ne yapcm bilmiyorum

bide bu var demi bende cok korkuyorum bu durumdan:KK14::KK14::KK14:günde 3 tane ictim bide

bidaha doktora gitmicem kızlar eşimin spermlerin hareketi azdı demekki hala yetersiz olmayınca olmuyor işte umreye mayısta gitcez haziranda adet olduğumda gidicem doktora biraz ara veriyim çok bunaldım doktora gitmekten üzülmekten:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım benim ya üzülme ne olur senle battasdık bende yakında katılcam sana az kaldı adetimin gelmesine.Allah yardımcımız olsun..

Merhaba arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen kullandim yumurtam olusmus 2 tane ama gec buyuyormus adet duzensizligim var eger catlamassa catlatma ignesi yazariz dedi yaklasik 1 bucuk senedir cocuk istiyorumm allahim tum isteyenlere versin

Kızlar bugün kontrole gittim 2 ymurtam oluşmuş biri 24 biri 16 mm. Doktorum kendiliğinden catlayacagini söyledi ama ben iğne istedim verdi sabah vurul akşamdan itibaren gün aşırı ilişki dedi. Gün ve saat belirlemedi hemşire arkadaşım gece vurul ertesi gün akşam da ilişki olsun dedi doktorum cok ilgisiz di güven vermedi bi daha da çağırmadı moralim bozuldu. Ne yapmalıyım

ayyyy yaaaa uzuldum bak simdi :KK17: anlatsan esine yada ne biliyim internete girip tr deki sayfasinda detayli yaziyor okusa belki ikna olur eylulnazzz
:KK50:

Hadi fistigim insallah iyi sonuclarla donersin canim benimmmm dualarimiz her zaman seninleeee :KK36:

Zeynepcimmm yaaaa sayfalara baktim ama goremedim senin msj ni dun dr a gidecektin noldu ???
Kac tane gorebildiler mi hayatimmm :26: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kimyaciiii valla tum dr larin soyledikleri bir test pozitif ciktiysa negatif olma sansi yok.. Negatif pozitife donusebilir.. Kist varsa eger
sende yaptigin testin sonucunu etkilemez negatif cikardi o zaman... sen pozitifti diyorsun ... Yanlis anlamada acaba heyecandan ne biliyim silik gibi bir cizgi mi gordun yada cizgi var gibi mi geldi sana ???? Sakin yanlis anlama :KK17: cunku testte + olunca dr unun dedigi gibi idrarda cikmasi lazim hemen
aslinda kan testi yaptirsaydin icin daha rahat ederdi :nazar:

Net 3 tane ablacgm

Kızlar bugün kontrole gittim 2 ymurtam oluşmuş biri 24 biri 16 mm. Doktorum kendiliğinden catlayacagini söyledi ama ben iğne istedim verdi sabah vurul akşamdan itibaren gün aşırı ilişki dedi. Gün ve saat belirlemedi hemşire arkadaşım gece vurul ertesi gün akşam da ilişki olsun dedi doktorum cok ilgisiz di güven vermedi bi daha da çağırmadı moralim bozuldu. Ne yapmalıyım

Canım benim doktorum çok ilgili we güveniyorum bana akşam üstü yaptırdı 4.30-5 civarında. ertesi akşamdan itibaren gün aşırı ilişki dedi

Merhaba arkadaslar bende bu ay ilk defa klomen kullandim yumurtam olusmus 2 tane ama gec buyuyormus adet duzensizligim var eger catlamassa catlatma ignesi yazariz dedi yaklasik 1 bucuk senedir cocuk istiyorumm allahim tum isteyenlere versin

Amin canım Allah isteyen herkesin kucağını doldursun

X