Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ay bilmiyorum tatlım yumurta çatladığında 24 saatte döllenmezse ölüyo hücre nasıl oldu anlamıyorum ki bu değer düşük değilmi benim içim hiçç rahat değilll. :18::18:

canımm değerin katlanabilir gec döllenme olmuşsa.yumurtanın ne zaman catldığını biliyor musun? yarın tekrardan test ver ok

Ediyorum herzmn dualarmdsnz cnm bnm haklsn onlars cok iyi bi gelecek ssglmk sart bi saglikli olsnlarda bkmk kolay

Canim benim yumurtam buyumemisti ondan umudum yok bu ay rahatim olmiycagini bilyom ya.diger aya insallah.sen mujde ver canim insallah.

doktoruna sordun mu bir zararı varmıymış kuzumm yoksa iç belki bir kac gün idare eder seni ilaç sürekli atmazsın

canımm doktorum kendi verdi zatenn..buda etki etmezde yatırırım hastaneye dedi..
ama işte nede olsa kimyasal..çok kötü olmadığım sürece içmem sanırımmm

aç tok fark edermi saat önemli mi hakılısın canım şimdi kafam çok karışık acaba diyorum:26::26::26:

Ediyorum herzmn dualarmdsnz cnm bnm haklsn onlars cok iyi bi gelecek ssglmk sart bi saglikli olsnlarda bkmk kolay
Allah c.c. razı olsun canımmm aynen öyle doğan çocuk büyüyor birşekilde zaten 2.5-3 yaşından sonra kreşe veriliyorlar çokta güzel bakan kreşler var kameralardan izleyebiliyorsun bebeğini.sağlıklı bir şekilde gelsinde kuzucuklar geri kolay kuzummm
Canim benim yumurtam buyumemisti ondan umudum yok bu ay rahatim olmiycagini bilyom ya.diger aya insallah.sen mujde ver canim insallah.

canım Allah c.c. isterse her türlü olur inş gelir bu ay seninde bebişinn inşş hepimiz hayırlı haberler veirriz burda

Ayyy cnm bnm allahim yardmcmz olsn bn sadece cok uykuszm surekli uyumak istyrm dgsk seyler ama guzelde insan kndni bi garip farkli hissedyo

canımm doktorum kendi verdi zatenn..buda etki etmezde yatırırım hastaneye dedi..
doğan yoldan ne iyi gelir ki acaba..tuzlu şeylerde kesmiyor dimi Allah c.c. yardımcın olsun kuzummide bulnatısı cok kötü migrenimden biliyorum
aç tok fark edermi saat önemli mi hakılısın canım şimdi kafam çok karışık acaba diyorum:26::26::26:

kız sen dah kan vermedin miii

Oyle cnm hayirlisi olsn insallah

doğan yoldan ne iyi gelir ki acaba..tuzlu şeylerde kesmiyor dimi Allah c.c. yardımcın olsun kuzummide bulnatısı cok kötü migrenimden biliyorum

kız sen dah kan vermedin miii

YOK canım tuzlu falan fayda etmiyor..
kv de gidip zencefil almış kaynatıp içilince mide bulantısı kesilirmiş hamilelere iyiymiş..
onuda içtim sabah etki etmiyor geldiğinde hiçbirşeyy..

Ayyy cnm bnm allahim yardmcmz olsn bn sadece cok uykuszm surekli uyumak istyrm dgsk seyler ama guzelde insan kndni bi garip farkli hissedyo

bende de uykusuzlık vardı başta..
6. hafta sonunda kabusum mide bulantım başladı...

hiç fark etmez canım aç tok saat falan git verr...

Canim 8. Haftaya dek normal ama sonrasi hiperemezis deniyo.bu daha cok psikolojik durumdan kaynaklaniyor.az az sık ogunlerde yemelisin ve sevdigin seyleri ye.daha cok sıvı gidalari ye.canim...ilacinida kullan bence ne verdi bulanti icin.metpamid mi verdi canim

dramamine verdi canım...
kuzumm psikolojikmi ne bilmiyorum ama cidden kötü yaaa...
canım hiçbirşey istemiyorki..hele yağlı şeyleri hiç göresim gelmiyor..
sürekli canımın çektiği istediği şey domates...onuda yiyeiyorum fazla...çünkü doğal değil daha..aman offff

Tamam canim o ilacta aynisi sen onu kullan mutlaka.bulantin azalacaktir.yogurt icine meyve dograyip ye canim.hafif seyler ye.canin istemesede az az yemeye basla bence.kendini midem bulanyo diye kosullandirma.hstaneye yatarsan yapacaklari serum vermek ve diyet yemekler meyve falan verecekler.diyom ya kuzum psikolojik daha cok yada canini sikan baska seyler varsa onlarda buna neden olur.sen bebisin icin besin almaya bak kuzum.gecek insallah

canım işte yediğim şeyler tost, çorba (çpk yağlı olmayacak), ekmek arası peynir, domates, biber bunları yiyebiliyorum daha çok..arada ekmek arasına yoğurt üzerinde kekik döküyorun onu yiyorummm..
midem bulanıyor demiyorum hiç canım...çalışırken kendiliğiden biranda boğazıma geliveriyorrr...

Tühh canım ya çalışınca daha zor oluyor haklısın evde olsan dinlenirsin olmazsa arkadaşın geldiğinde izin al olmazsa canım benim

Tühh canım ya çalışınca daha zor oluyor haklısın evde olsan dinlenirsin olmazsa arkadaşın geldiğinde izin al olmazsa canım benim

pazates durumuma bakıcam canımmm...
zaten arkadal geldiğinde böle yoğumda olmaz burası yatar dinlenirim..
dışarda dururum hava alırımmm...ama işte bu hafta çok ters geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…