Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Günaydın herkese
günydın cnımm..
rabbim gönlüne göre versin inşallh kardesim.. bende pcosluyum bu aya ılk kez kullanıorum bende klomen gunde 3 taneyle basladı 2 tane az gelir sana dedı sız gunde kaçar tane alıosunuz ilaçları

bendede az pco varmış ben 2 tane içtim gecen ay bu ayda yükseltmedi 2 tane içiyorum yine..pcon ileri düzeyde sanırım soğan kürünü yap mutlaka bu ay ben resmen iltihap söktümm 6 gün kullanmama rağmen...

canım bende eğer öyle düşünüyorsan iyi bir doktora görün..
infiltre konusunda uzaman olsun ama onu araştır özellikle..
Bi doktor kaldı bu ay son gidisim olacak sanırım. Yeni bi doktor araştırmaya başlıcam.
günaydınn hadi güzel haberlerle gel.eksik bişey yapmıyorsunuz canım doktorunun insiyatifine kalmış iğne olayı :)

günaydınn klomen bittikten 2 gün sonra capırıyoo beni kuzummmm

günaydınn bebişkoşummm

özele mi gidiyosunnn böyle ters cevap veren doktorlardan nefret ediyorum merak ediyoz ki soruyozz dimi....kadın doktorlar genelde böyle oluyoo izlenimim bu doktora gittiğimde erkek olsun diyorum vallaa artık ..bayan bi kadın doğumcuya gittmm suratıma bakmadıı salak bi de özel olcakk bak sinirlendim yineee :KK1::KK1::KK1:

Beni klomen bittikten 5 gün sonra çağırdı canım. Dikkatimizi çeken şu kontroller on gün içinde geçerli oluyo ya bizi hep 11. Günden sonra çağırıyor ama bu ay erken gidicem. Özel canım benimki de erkek kadına hiç gitmem onlar ters oluyor gitmiştim bi kere ağlayarak çıktım

günydın cnımm..
bendede az pco varmış ben 2 tane içtim gecen ay bu ayda yükseltmedi 2 tane içiyorum yine..pcon ileri düzeyde sanırım soğan kürünü yap mutlaka bu ay ben resmen iltihap söktümm 6 gün kullanmama rağmen...

ilaç tedavisiyle altenatif tıbbı çok onermıolar ıkısı aynı anda yapıldıgında kotu sonnuclar olabliyormuş.. evet beim ki biraz ağır sanırım kılom falan yok çok şükür doktor bu bı avantaj dedı şuan glifor klomen innfolıc kullanıorum pazartesi başladım klomene bugun bitıyor. doktor pazartesı gel bakalım yumurtan oluşmus mu dedı ama erken cagırdı sankı hemen nasıl olussun kı orda bıraz tereedutum var erken cagırıldın sanırım

Bi doktor kaldı bu ay son gidisim olacak sanırım. Yeni bi doktor araştırmaya başlıcam.

Beni klomen bittikten 5 gün sonra çağırdı canım. Dikkatimizi çeken şu kontroller on gün içinde geçerli oluyo ya bizi hep 11. Günden sonra çağırıyor ama bu ay erken gidicem. Özel canım benimki de erkek kadına hiç gitmem onlar ters oluyor gitmiştim bi kere ağlayarak çıktım

uyanık bilerek yapıyoo tekrardan giriş parası ver diye...ben devlete gidiyorum valla canımm özelde suratıma bakmadılar inanki o derece..önce kadın bir doktora gittim yüzüme bakmadı bunda iş yok dedim birde erkeğe gittim oda aynı cıktı yok şu test yok bu testt bilmem nee yoktan yere teste yolluyorlar 5 gün önce çektirdiği testi geri istiyor hocam yeni çektirdik yaa diyorum olsunnn değişebnilir diyo 5 günde ne değişceksee ... hormon testlerini 67 tl ye yapıyorlar düşünn..testleride yanlış cıktı zaten 2 kere bu hatayı yaptılar artık direk kadın doğuma gidiyorummm 5 kuruşta para vermiyorum Güleryüz ilgide o biçimm doktorum sağolsunnn...bence değiştir doktorunu sevmiyorummmm insan sağlığını para gibi gören doktorları :KK20::KK20::KK20:

günydın cnımm..

ilaç tedavisiyle altenatif tıbbı çok onermıolar ıkısı aynı anda yapıldıgında kotu sonnuclar olabliyormuş.. evet beim ki biraz ağır sanırım kılom falan yok çok şükür doktor bu bı avantaj dedı şuan glifor klomen innfolıc kullanıorum pazartesi başladım klomene bugun bitıyor. doktor pazartesı gel bakalım yumurtan oluşmus mu dedı ama erken cagırdı sankı hemen nasıl olussun kı orda bıraz tereedutum var erken cagırıldın sanırım

canım ben gecen ay ikisini bir arada yptım çörek otu ve klomenn zararı yerine faydsı oldu yumurtlamamı süper yaptı...bu ayda soğn kürü ilee klomeni birlikte yptımmm pcodan dolayı yineee süper yumurtlamam olduu 3 yumurtaa büyük bir o kdarda arkadan gelen yumoşlar... iltihaplarım söküldü resmen benimkisi bir tavsiyeydi sadece canımm

uyanık bilerek yapıyoo tekrardan giriş parası ver diye...ben devlete gidiyorum valla canımm özelde suratıma bakmadılar inanki o derece..önce kadın bir doktora gittim yüzüme bakmadı bunda iş yok dedim birde erkeğe gittim oda aynı cıktı yok şu test yok bu testt bilmem nee yoktan yere teste yolluyorlar 5 gün önce çektirdiği testi geri istiyor hocam yeni çektirdik yaa diyorum olsunnn değişebnilir diyo 5 günde ne değişceksee ... hormon testlerini 67 tl ye yapıyorlar düşünn..testleride yanlış cıktı zaten 2 kere bu hatayı yaptılar artık direk kadın doğuma gidiyorummm 5 kuruşta para vermiyorum Güleryüz ilgide o biçimm doktorum sağolsunnn...bence değiştir doktorunu sevmiyorummmm insan sağlığını para gibi gören doktorları :KK20::KK20::KK20:

bu konuda katılıyorum canım...aslında en iyisi ün,v hastaneleri...evet sıra beklerseniz edersiniz ama sonuna kadar ne var ne yok araştırılır..
en sonunda da tedavi başlanır..
özelde sperm testi istenmeden kadınlara klomen veriyorlar..
üniv hastanelerinde tam testler yapılmadan bu ilaçlar asla verilmiyor..
benim dokyorum vermedi..hatta önce hsg dedi ama ben korkuyorum deyince tamam 2 kere deneriz olmazsa çekicez ama dedi..o şekilde hsg klomen verdi..

Her zamanki gibi eşim haklı çıktı canım ne zaman beni bişey için uyarsa haklı çıkıyo ben dik kafalilik yapiyorum. Aynen canim hepsini bana da yapıyor kan tahlılını her gittiğimde yapiyorum. Değiştirecem canım kadın hastalıkları ve Doğum Hastanesi var orda da uzman bi doktor var. Gelecek aya artık. Bizim devlet hastanesinde iyi doktor yok kuzum ya iki tane var birinn hiç hastası olmaz diğeri de kadın hiç iyi değil kaç kadın ve bebek kaldı elinde

canım gunaydın..
ben sana demıştım benm klomen kullandıgım ay hapın bıttıgı gun cagırmıştı benı
5 gun sonra cagrması cok sacma

canım ben gecen ay ikisini bir arada yptım çörek otu ve klomenn zararı yerine faydsı oldu yumurtlamamı süper yaptı...bu ayda soğn kürü ilee klomeni birlikte yptımmm pcodan dolayı yineee süper yumurtlamam olduu 3 yumurtaa büyük bir o kdarda arkadan gelen yumoşlar... iltihaplarım söküldü resmen benimkisi bir tavsiyeydi sadece canımm

ya aslında soğan kürünün ne kadar faydalı oldugunu bılıorum evlenmeden once yapmştım hemen sökülmüştüm şimdi çalısıorum cok erken kalkıorum onu içmeye vaktım olmuyo acıkcası ama sabahları bal ve cörek otu yıyorum inşallh işe yarar pazartesı gıdıcez bakalım yumurtam oluş mu merak ediyorum. sence erken cagırmadı mı benı canım ya pazartesı basladım klomene bugun bıtıo pazartesı gel dedı :KK53:

bu konuda katılıyorum canım...aslında en iyisi ün,v hastaneleri...evet sıra beklerseniz edersiniz ama sonuna kadar ne var ne yok araştırılır..
benim dokyorum vermedi..hatta önce hsg dedi ama ben korkuyorum deyince tamam 2 kere deneriz olmazsa çekicez ama dedi..o şekilde hsg klomen verdi..

aynen canımm aslında en iyisi dediğin gibi ünv.hast cok kaliteli doktorlar çalışıyor..özelde benim eşimden test falan hiç istemedi bi dünya hormon testi yaptıı paramı aldıı bişeyde çıkmadı hatta bş tanesini yanlış cıkardıla bilee !!! doğrusunu getirince git 3 ay dene gel sonra hsg cekcez dedi uyanıklar...sen önce bi baksana eşimin değerlerineee dimi:KK47::KK47: kdın doğumcuya gittiğimde direk benden eşimin testini istedi o olmadan ben tedavine başalyamam bakalım sorun kimdee dedi...özeldekilerr resmenn yolunacak tavuk olarak görüyolar bizi :KK47::KK47:

bu konuda katılıyorum canım...aslında en iyisi ün,v hastaneleri...klerseniz edersiniz ama sonuna kadar ne var ne yok araştırılır..

Evet canım bende sorun yok mesela ama ben şu an klomen kullanıyorum niye kontrole gidip para dokmek için mi

Her zamanki gibi eşim haklı çıktı canım ne zaman beni bişey için uyarsa haklı çıkıyo ben dik kafalilik yapiyorum. Aynen canim hepsini bana da yapıyor kan tahlılını her gittiğimde yapiyorum. Değiştirecem canım kadın hastalıkları ve Doğum Hastanesi var orda da uzman bi doktor var. Gelecek aya artık. Bizim devlet hastanesinde iyi doktor yok kuzum ya iki tane var birinn hiç hastası olmaz diğeri de kadın hiç iyi değil kaç kadın ve bebek kaldı elinde

canım sizin orda özel akademi hastanesi war demi

Vay be beni ilaç bitiminden 5 gün sonra çağırdı. Pazartesi bitiyor cumartesi gel dedi
İlk önce verdiği dozun yeterli gelip gelmediğine baktı yumurtaların gelişiminden. Ohh oh 24 mm olmuş bu doz yeterli gelmiş sana dedi. Pazartesi - salı - çarşamba 3 gün gittim. Yumurtaların gelişimine baktı. Hımmm senin sorunun yumurtaların çatlamıyor o zaman iğne olacaksın dedi ve o gün öğlen iğne oldum.

Küçük bir ilçenin devlet hastanesindeki dr dan bahsediyorum. Özel falan değil.

canım gunaydın..
ben sana demıştım benm klomen kullandıgım ay hapın bıttıgı gun cagırmıştı benı
5 gun sonra cagrması cok sacma
Günaydın bitanem. Evet haklı çıktın sen de. Eşim de dün sordu doktora niye 5 gün sonra dedi eveledi geveledi sinirlendi
canım sizin orda özel akademi hastanesi war demi

Evet kuzum var

ya aslında soğan kürünün ne kadar faydalı oldugunu bılıorum evlenmeden once yapmştım hemen sökülmüştüm şimdi çalısıorum cok erken kalkıorum onu içmeye vaktım olmuyo acıkcası ama sabahları bal ve cörek otu yıyorum inşallh işe yarar pazartesı gıdıcez bakalım yumurtam oluş mu merak ediyorum. sence erken cagırmadı mı benı canım ya pazartesı basladım klomene bugun bıtıo pazartesı gel dedı :KK53:

canım ikisini önermiyolar demişsin ama çörek otud bir kür yapmışsın yani :KK1::KK1: senin pcon bence ileri düzeyde 3 ten başlatığına göree senin için soğan kürü daha sağlıklı olacak..çünkü çörek otu kürü kistleride besleyip büyütüyormuş bilgin olsun canımm..erken çağırmamış canımm çünkü 5 gün kullanıp bırakıyorsun benide ilacın üstünde 2gün geçtikten sonra çağırıyor yani tam zamanında cağırmış inş yumoşların büyümüştür :KK16::KK16:

İlk önce verdiği dozun yeterli gelip gelmediğine baktı yumurtaların gelişiminden. Ohh oh 24 mm olmuş bu doz yeterli gelmiş sana dedi. Pazartesi - salı - çarşamba 3 gün gittim. Yumurtaların gelişimine baktı. Hımmm senin sorunun yumurtaların çatlamıyor o zaman iğne olacaksın dedi ve o gün öğlen iğne oldum.

Küçük bir ilçenin devlet hastanesindeki dr dan bahsediyorum. Özel falan değil.

Ne güzel ya. Özelin doktorları işi ticarete dönüştürüyor demek ki. Ahh Ahhh ne kadar da guvenmistim

kdın hastalıklrı varsa oraya git canımm.. birde ordaki hemşirelere sor ben öyle yapmştımm hangisi iyi falan diye sormuştum ilk bşta hepsi dediler ya bnm bir kimyasalım var ban ilgilenecek doktor lazımmm lütfen yardımcı olun dedimm ondan sonra hemşireler doktorumun ismini söyledi cok ilgili bir doktordur diyee..gercektende öyle Allah c.c. razı olsun...üniv hast varsa ilk önce oraya git yoksa kadın doğuma git direk canımm

canım ikisini önermiyolar demişsin ama çörek otud bir kür yapmışsın yani :KK1::KK1: senin pcon bence ileri düzeyde 3 ten başlatığına göree senin için soğan kürü daha sağlıklı olacak..çünkü çörek otu kürü kistleride besleyip büyütüyormuş bilgin olsun canımm..erken çağırmamış canımm çünkü 5 gün kullanıp bırakıyorsun benide ilacın üstünde 2gün geçtikten sonra çağırıyor yani tam zamanında cağırmış inş yumoşların büyümüştür :KK16::KK16:[

inşallh canım inşalhh :KK34: şimdi pazartesi bakıcak eger buyumusse ıgne mı yapıcak kı yapar ınsallh yapmassada yapmasınnı solıcem şansı artırır. iğne oldun mu canım sen:KK50::KK50::KK50::KK30:

X