Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sagolasın canım inşl bu gunlerde gecer:KK43::KK43:(en cok da esime üzülüyorum baba moduna girmişken butun umutlarının yıkılmasını görmek beni cok uzuyo:KK43::KK43:( ne doktorlar ne cocuklu arkadaslar hiç kimse bu derdi anlayamıyo ...senin cocuk oldumu?

Yok canim hala yok :KK43: 1 seneyi gecti ama hala yok simdi tedaviyi biraktim bitkisel tedaviye basladim bakalim ne olacak..

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

Yok canim hala yok :KK43: 1 seneyi gecti ama hala yok simdi tedaviyi biraktim bitkisel tedaviye basladim bakalim ne olacak..

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼
benimde bir seneyi gecti inşl tez zamanda bu hasretimiz son bulur:emir_bebek:

merhaba kızlar bı sorum olucaktı yanıtlarsanız ok mutlu olurum bu ay bende kılomene baslım dıyorum gende kackere acmı tokmu bıde eczaneden alırken ne dıycam sadece kılomenmı gıramı felanda varmı ılacın

canım klomen doktor kontrolünde kullanılıyor. hormon ilacı faydası kadar zararı da var. kistte yapabiliyor. bu nedenle doktor kontrolünde kullanman ii olacaktır.

canım klomen doktor kontrolünde kullanılıyor. hormon ilacı faydası kadar zararı da var. kistte yapabiliyor. bu nedenle doktor kontrolünde kullanman ii olacaktır.

batın ne zamandı kuzum senın ona gore takıp edecem ıkımızı ben :KK70: bekledım bekledım yazmadın ozelden kızzzzzz

İnsallah canim.. Sen hangi tedavileti uyguladin?

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼[/Q
bende pko var insulin direncimde yuksek gliifor basladım ve bikaç ay diyet yapıp biraz zayııfladım.klomen kullanıyorum ikinciyi kullandım nasip degilmiş ucuncusune baslicam.arada ki kere sogan kuru ve incir kuru yaptım.bu ayda olmazsa hsg cektirip asılama yaptırcam..hayırlısı artık
:18::18::18::18::18::18::18:

kızlar günaydın bişey sormak istiyorum doktorunuz klomen bittikten kaç gün sonra sizi kontrole çağırdı

günaydınnn canlarımmmm :KK3::KK3::KK3:

ariver ben kontrole gitmemiştim...hamile olduğumu öğrenincd gittim :KK1:

Anladım canım benim doktoruma olan güvenim azalmaya başladı işi ticarete dönüştürüyor gibi geldi bana eşim en başından diyordu ama ben konduramiyordum çünkü onu çok seviyor ve guveniyordum dün hayal kırıklığı oldu davranışları falan. Basından saldı kontrole gel dedi çok soru sorma dedi. Öyle işte.

İnsallah canim.. Sen hangi tedavileti uyguladin?

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼[/Q
bende pko var insulin direncimde yuksek gliifor basladım ve bikaç ay diyet yapıp biraz zayııfladım.klomen kullanıyorum ikinciyi kullandım nasip degilmiş ucuncusune baslicam.arada ki kere sogan kuru ve incir kuru yaptım.bu ayda olmazsa hsg cektirip asılama yaptırcam..hayırlısı artık
:18::18::18::18::18::18::18:

rabbim gönlüne göre versin inşallh kardesim.. bende pcosluyum bu aya ılk kez kullanıorum bende klomen gunde 3 taneyle basladı 2 tane az gelir sana dedı sız gunde kaçar tane alıosunuz ilaçları

Anladım canım benim doktoruma olan güvenim azalmaya başladı işi ticarete dönüştürüyor gibi geldi bana eşim en başından diyordu ama ben konduramiyordum çünkü onu çok seviyor ve guveniyordum dün hayal kırıklığı oldu davranışları falan. Basından saldı kontrole gel dedi çok soru sorma dedi. Öyle işte.

canım bende eğer öyle düşünüyorsan iyi bir doktora görün..
infiltre konusunda uzaman olsun ama onu araştır özellikle..

bana bundan hiç bahsetmedi merak ettim. eksik bir şey mi yapıyoruz dedim :)

bugün yine yumurta kontrolüne gideceği dua edin bana büyümüş olsun 2gün önce yeteri kadar büyümemiş dedi :KK43:
günaydınn hadi güzel haberlerle gel.eksik bişey yapmıyorsunuz canım doktorunun insiyatifine kalmış iğne olayı :)
kızlar günaydın bişey sormak istiyorum doktorunuz klomen bittikten kaç gün sonra sizi kontrole çağırdı
günaydınn klomen bittikten 2 gün sonra capırıyoo beni kuzummmm

günaydınn bebişkoşummm

özele mi gidiyosunnn böyle ters cevap veren doktorlardan nefret ediyorum merak ediyoz ki soruyozz dimi....kadın doktorlar genelde böyle oluyoo izlenimim bu doktora gittiğimde erkek olsun diyorum vallaa artık ..bayan bi kadın doğumcuya gittmm suratıma bakmadıı salak bi de özel olcakk bak sinirlendim yineee :KK1::KK1::KK1:

X