Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Hadi canım değerin gene 0 çıkmamış iyi yani biraz daha bekle bakalım neolucak hayırlısı olsun inşallah

Kızlar doktordan döndüm eşimin sonuçları kötü cikti. Ileri hareketli yüzde 5 çıktı doktorum hemen asilama dedi şok oldum ben. Üroloji ye gittik eşimin doktoruna aşılama için erken 2 ay tedavi olacak sin ondan sonra bakarız dedi evicap diye bi ilaç verdi veeeşime keçi boynuz pekmezi ye dedi. Çok üzüldüm ben hamile kalma şansım ne kadar yok mu hiç ya

Hadi canım değerin gene 0 çıkmamış iyi yani biraz daha bekle bakalım neolucak hayırlısı olsun inşallah

Evet ozturkcumm durum bu kafam karman corman inan ki... bekliyorum bakalim bu isin sonu ne cikacak diye.. Hayirlsii allahtan ..

Ariverrrr dur hemen panik yapma .. Olur mu oyle sey benim de kizkardesimin esinde ayni sorun vardi. Ona da bu ilaclardan verdiler
cok da etkili oldu ilaclar fakat onlar kendileri riske atmamak ve beklemekten bunaldigi icin kardesim asilama yaptirdi. 10 yasinda
suanda yigenim... asilama da olsan sonucta sizin cocugunuz.. Hamile olmak icin doktoruma diyorum direk asilama yapalim
oda inat ediyor normal yolla olsun diye ... Bozma moraliniiii kuzummm hersey yoluna girer ..

sagolasın canım inşl bu gunlerde gecer(en cok da esime üzülüyorum baba moduna girmişken butun umutlarının yıkılmasını görmek beni cok uzuyo( ne doktorlar ne cocuklu arkadaslar hiç kimse bu derdi anlayamıyo ...senin cocuk oldumu?

Allah bagislasin canım. Aşılama için çok erken ama ya eşim de sıcak bakmadi önce tedavi dedi olmazsa sonra aşılama dedi çok üzüldü gerçi hastanede bana bağırdı kırıcı konuştu bi daha hastaneye gelmicem sen tek başına gelirsin gibi laflar etti ben cevap vermedim. O an onu anlamaya çalıştım ama hem onun üzüntü sü hem kırgınlık
. Söylediklerine ciddiyse ben ne yapacağım

slm bayanlar benim bu dörduncü kullanışım olacak cuma başlıyorum hadi hayırlısı :)

sagolasın canım inşl bu gunlerde gecer(en cok da esime üzülüyorum baba moduna girmişken butun umutlarının yıkılmasını görmek beni cok uzuyo( ne doktorlar ne cocuklu arkadaslar hiç kimse bu derdi anlayamıyo ...senin cocuk oldumu?

canım sayıd cok önrmli sayı kac ? ve morfolojisi ???

canm benı de eklermısın klomenle ilk deneme yarın kontrolum var iğne verip vermiceni bilmiyorum.. bat 17 nisann

Son düzenleme:

canım bende de aynı dert war (19:Rabbim dermansız bırakmasın inşl kucagımızı bebişlerle doldursunumutla beklemek cok zor gercekten her ay heyecanla mutlu haberi alacagımızı dusunmek ve olamması insanı cok yıpratıyo

canım eşine kırılma onu anlamaya calış
emın ol cok uzulmuştur
erkekler bole şeyleri kolay sındıremıo
kac gun perhızle werdı sperm tahlılını

hamile kalanlar varsa haberimiz olsunda bize de umut olsun

Onlar ne diye geçiyor canım tahlil elimde de bişey anlamıyorum doktor ileri hızlı hareketliyi işaretlemek yüzde 5 bi de morph işaretlenmiş yüzde 22.3

canım sayı yukarıda yazarr milyon diyre ona bak birde en alltta morfoloji yazar o kac? sayınız ve morfolojiniz iyiyse hiç korkma canımmm

canım eşine kırılma onu anlamaya calış
emın ol cok uzulmuştur
erkekler bole şeyleri kolay sındıremıo
kac gun perhızle werdı sperm tahlılını

Kırıldım ama belli etmedim sana iyi bakmamisim demek iyi bakmam lazım dedim üzülme her şey düzelecek duzelmezse de allahın takdiri dedim moral vermeye çalıştım işte. 3 günle canim

Tatlim yok ya şimdi iğnenin etkisiyle silik çıkmış olabilir.iğneden sonra 14, gunumdu .korkuyorum kan testi vermeye yarinda geçsin de bakalım

kız iğnenin etkisi 10 gün sonra geciyomuş diye yazmışlarr ayyy cok heycanlııııııııııı bence hamişsin içime öyle doğuyoooo

Merhaba Ariver. Öncelikle lütfen moralini bozma ve sakin ol. Çok çok daha kötüsü olabilir hiç canlı sperm olmayabilirdi mesela. Ki benim çok yakın bir arkadaşımın durumu öyle. Zor bir süreçten geçiyorlar. Kız bütün yaşanacakları biliyor olmasına rağmen ümidini kaybetmemek için çok çabalıyor. Ve eşi evicap ve keçi boynuzu tozu kullanıyor. Bu iş için bir numaralı ilaçtır. Bir de çakşır kökü suyu. Erkek üzerinde çok etkili. Allahın izniyle her şeye bir çözüm bulunur. Sakın kendini strese sokup kendinde kist falan oluşşturma tamam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…