Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bazılarının çıkmışta onun için yaptım belki çıkar diye bugün belim çok ağrıyor bacAĞIMA VURUYOR:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım benim bu ay hiç umudum yok geçen ay klomen kullandım okadar çok hamileymişşim gibi belirti verdiki anlatamam kasıklarda ağrı sık idrara çıkma bu ay hiçç bişey yok umutlanmıyorumda ya sabır diyorum sabretmekten başka bir çaremiz yok:KK43:

Canım benim bu ay hiç umudum yok geçen ay klomen kullandım okadar çok hamileymişşim gibi belirti verdiki anlatamam kasıklarda ağrı sık idrara çıkma bu ay hiçç bişey yok umutlanmıyorumda ya sabır diyorum sabretmekten başka bir çaremiz yok:KK43:

napalım artık sabretcez :KK15:

bazılarının çıkmışta onun için yaptım belki çıkar diye bugün belim çok ağrıyor bacAĞIMA VURUYOR:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Benimde 4 gun var adetime. Cok zor dayaniyorum. Testi yapmamak icin savasiyorum kendimle adeta.

Bende de bel agrisi var ve sag bacagima iniyor agri.
Birlikte guzel haberler veririz insallah. . .

ben cesaret edemedim ya çok zor dedilerrrr :KK43:

ya bende korka korka gittim anestezi ile yaptırdım zaten o an birşey hissetmiyosun sonra adet agrısı gibi ağrım oldu kanama ile geçti tabi anestezi uygulamadan yaptıran arkadaşlarım sakın anestezisiz yaptırtma dediler:KK20:

Canım ya ne kadar uzun boyle.hastanede 2 saatde çıkar burda.ya dün test yaptım ilk önce bişey çıkmadı 5 dak sonra 2.,çizgi belli belirsiz yanlış değilse test ben günümü beklicem eşime de demedim heveslenmesin diye

şirinecim inşallah hamilesindir canım inşallah yazını okuyunca ben umutlandım valla çok umutlu değilim diyodun inşallah hamilesindir :KK34:

vlla iyi yapmışsın canımmm aynen türkiyedeki saracoğlunu duymuşsundur oda tüp bebeğe sıcak bakmıyor..artık en son çare ne diyeyim tip bebek merkezleri bana kızcak ama diyor..bir kadından 60 yumurta vs üretmek demek kadını 60 ay yaşlandırmaktır diyor :KK43: valla napcaz bilmiyoz bizdee ya :KK43:

Evet duydum ve bence zaten dogada herseyin tedavisi var.. Zaten peygamber efendimiz (sav) buyuruyorki: yaslilik disinda her hastaligin tedavisi vardir ama arayip bulmak size aittir. Yani alsinda cok sey varda gakiba yip okdr ilerlemedi :KK43: ben sadece klomen kullanirken bile cok hassaslasiyorum hormonlardan.. Kaldiki tup bebek yaptirsam heralde yatalak olurum.. İnsallah yeni doktorumun tedavisi ise yarar. Eger faydasini gorursem icerigi hakkinda bilgi alip burda paylasicam insallah.. Tabi herseyin en onemlisi bence moral.. İnanmazsak asla olmaz..

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

Baş dönmesi kendini göstermeye başladı bugün itibari ile.

Eşimle paylaşamıyorum bu konuları, yakın arkadaşlarım da beni bu konuda anlayamayacak insanlar oldukları için sizlerle paylaşıyorum duygularımı, belirtilerimi, yaşadıklarımı.

Yanlış anlamayın beni. Hepimiz çok heyecanlıyız.

yaptın mı testttt ikinci çizgi cıktısa hamişsiiiiiiiiiiiiiiiin hadi yapta göbecikler atalımmmm :KK52::KK52::KK52:

Tatlim yok ya şimdi iğnenin etkisiyle silik çıkmış olabilir.iğneden sonra 14, gunumdu .korkuyorum kan testi vermeye yarinda geçsin de bakalım

şirinecim inşallah hamilesindir canım inşallah yazını okuyunca ben umutlandım valla çok umutlu değilim diyodun inşallah hamilesindir :KK34:

Tatlim erken davrandım diye dusunyorum.esimede söyledim şimdi insallh vardır da. Bu ığnenin etkisiyle 2 cizgi olusabiliyomys off cok yoruldum ya :KK43:

selam arkadaşlar
Ben çok ağır bir enfeksiyon geçiriyorum,idara yollarında iltihap saptandı ileri derecede bakteri var dendi..geceleri uyuyamıyorum bu ağrı ve kaşıntı beni ağlatıyor resmen..
bir dünya ilaç kullanmak zorundayım
bedenen ve ruhen çöktüğüm için bebek olayı benim için bir süreliğine bitmiştir tedaviye ara veriyorum ama ne zamanda kadar bunu devam ettiricem hiç bir fikrim yok..
Allah hepinize sağlıklı gebelikler nasip etsin öpüyorum herkesi

geldi geçti bile coktaaaannn :)

sen yeni kullanmaya başlamamışmıydın klomeni

Klomeni kac ay kullanmak lazim ara vermeden sizce bileniniz var mi arkadaslar ??? :26:

Baş dönmesi kendini göstermeye başladı bugün itibari ile.

Eşimle paylaşamıyorum bu konuları, yakın arkadaşlarım da beni bu konuda anlayamayacak insanlar oldukları için sizlerle paylaşıyorum duygularımı, belirtilerimi, yaşadıklarımı.

Yanlış anlamayın beni. Hepimiz çok heyecanlıyız.

Hadi arkadasimmm insallah .. olumlu sonuctur :KK16:

Bu arada sonuclarimi Sabah aldim .. Birsey yok kizlar bende bu ayyyy ama halende hastalanmadim
gerci bir gun gecikti daha sanirim bu klomen bende 2.ayda da gunumu sasirtti ..
bhCG degerimi 5.6 gostermis test. 10 dan yukari olunca gebelik + yaziyor yaninda
son durum - negative demis.. ama regl olmazsam bu onumuzdeki cumaya kadar doktorum dediki
gel genel bir kan testi bir daha yapalim hemde bakalim kist vs mi var :KK17:

klomen kullansam faydası olurmu bu konuda bi cevap lütfen :KK43:

selam canim devamli mi adet goruyorsun tam anlayamadim.. genelde klomene adetin 3. gununden veya 5. gununden
itibaren baslaniyor .. eger oyle ise buna gore kullanabilisin .. Tabiii doktora basvurmak en iyisi belkide gerek yok
sana :KK34:

Bu arada sonuclarimi Sabah aldim .. Birsey yok kizlar bende bu ayyyy ama halende hastalanmadim
gerci bir gun gecikti daha sanirim bu klomen bende 2.ayda da gunumu sasirtti ..
bhCG degerimi 5.6 gostermis test. 10 dan yukari olunca gebelik + yaziyor yaninda
son durum - negative demis.. ama regl olmazsam bu onumuzdeki cumaya kadar doktorum dediki
gel genel bir kan testi bir daha yapalim hemde bakalim kist vs mi var :KK17:

canım 5,6 gibi bir değer bence yüksek..hadi 1-2 çıkar ama 5,6 var şüphesi uyandırır..
eğer adet olmazsan 2 gün sonra tekrar bir test ver canım...

selam arkadaşlar
Ben çok ağır bir enfeksiyon geçiriyorum,idara yollarında iltihap saptandı ileri derecede bakteri var dendi..geceleri uyuyamıyorum bu ağrı ve kaşıntı beni ağlatıyor resmen..
bir dünya ilaç kullanmak zorundayım
bedenen ve ruhen çöktüğüm için bebek olayı benim için bir süreliğine bitmiştir tedaviye ara veriyorum ama ne zamanda kadar bunu devam ettiricem hiç bir fikrim yok..
Allah hepinize sağlıklı gebelikler nasip etsin öpüyorum herkesi

ayy canımm yaa tühh kuzummm..kötü olmuş çok geçmiş olsun..
aman o iltihap çok zordur canım dikkat et kendine..
eğer bebeğe ara verdiysen maydonoz duyu iç canım çok iyi gelir iltihaba..

canım 5,6 gibi bir değer bence yüksek..hadi 1-2 çıkar ama 5,6 var şüphesi uyandırır..
eğer adet olmazsan 2 gün sonra tekrar bir test ver canım...

Doktorum da ayni senin gibi benzer birseyler soyledi... Gec dollenme olabilir dedi.
Haftaya cumaya kadar beklicem tekrardan randevu verdi gidicem hem kontrol
hemde test yapacaklar .. Insallah oyledir.. Ama atesim de dusme basladi sanki
36.05 oldu.. bu arada agrilarim bitti kasik ve karin bolgemde sadece goguslerimde
dolgunlukla beraber sanki pamuk gibi oldularrrr :KK1: tarife bakk pamik gibi :KK1::KK1::KK1:

X