Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yine hüsran yine hüsran ikinci klomen tedavimde negatif sonuçlandı ;(;(((umutla beklemekten çok Yoruldum;((

hehehehe ayneeeeeeeeeennnn ah olsada göbecikler atsak

yy neresiymiş orası yaa ne güzel genelde doktorlar bitkisel kürlere sıcak bakmıyorlar...tüp bebek merkezi faaln mı canımm

Canim ben belcikada yasiyorum burda tavsiye ettiler.. Adam doktor ama onun tedavi yontemlerini diger doktorlar onaylamiyor ama nedense diger doktorlarin imkansiz dediklerini yapiyor ve tedavileri ise yariyor.. Bana tup bebege karsi oldugunu hormon yuklemekten baska bsy yapmadiklarini ve bunun faydasi kadar zararininda oldugunu soyledi.. Ben tup bebege hep son care olarak baktim ama suan onumde ona gerek birakmiyacak bi tedavi sekli var.. İnsallah bukez basaricaz :)

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

Yine hüsran yine hüsran ikinci klomen tedavimde negatif sonuçlandı ;(;(((umutla beklemekten çok Yoruldum;((

Canim benim uzulme sakin benimde iki defada olmadi ama cogu zaten ilklerde olmuyo diyo.. Sakin pes etme guclu ol ve kendine olmayacak kelimesini yasakla :)

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

vlla iyi yapmışsın canımmm aynen türkiyedeki saracoğlunu duymuşsundur oda tüp bebeğe sıcak bakmıyor..artık en son çare ne diyeyim tip bebek merkezleri bana kızcak ama diyor..bir kadından 60 yumurta vs üretmek demek kadını 60 ay yaşlandırmaktır diyor valla napcaz bilmiyoz bizdee ya

geldik kv yemek yapıyor ben salonda yatıuorum senin miden iyi değil yat ben yemek hazır olunca çağırcam dedi..Allah razı olsun yanii
aferin kız kyınvalidey helal olsun vllaaa
yazdıklarını okuyunca yorum yapasım geldi canım benm eşimde öyle evim o benim herşeyim, annem babam arkadaşım dostum hayatım yani...onun desteğide olmasa ne yapardım bilmiyorum
Allah c.c. başımızdan eksik etmesin canımmmm.
2 çizgi varsa hamişsinnnn tekrarlasaydın testiniiii

hayırlısı olsun canımmmm

bugünnn midem bulanıyor migrenim tuttuu dün akşamdan beridir yatıyorum şimdi işe geldim bugün nasıl geçecek bilmiyorum

Arkadaslar bugün yine test yaptım ikinci cizgi çıkmadı neden oyle oldu ama bugün midem bulanmaya başladı bacaklarimda cok agriyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[QUOT E=Queen38;34615208]Canim ben belcikada yasiyorum burda tavsiye ettiler.. Adam doktor ama onun tedavi yontemlerini diger doktorlar onaylamiyor ama nedense diger doktorlarin imkansiz dediklerini yapiyor ve tedavileri ise yariyor.. Bana tup bebege karsi oldugunu hormon yuklemekten baska bsy yapmadiklarini ve bunun faydasi kadar zararininda oldugunu soyledi.. Ben tup bebege hep son care olarak baktim ama suan onumde ona gerek birakmiyacak bi tedavi sekli var.. İnsallah bukez basaricaz :)

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼[/QUOTE]
o tedavi sekli söyler mısınız bnm doktorumun tedavisinededigerleri hic iyi bakmamisti ot ve masajlatedavi etti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evrakcu geçmiş olsun. Migren zordur bilirim. Allah yardımcın olsun.

Bende bu sabah çok zor uyandım. Sigarayı bıraktım. Hızla kilo alıyorum. Spor yapacak enerjim yok. Ne olacak böyle...

Kızlarrr günaydınnn nasılsınızzzzz kimse yok bugün heraldeeee nerelerdesiniz
günaydınn canımmm kötüyümm migrenim tuttuuuuuu ((((
Evrakcu geçmiş olsun. Migren zordur bilirim. Allah yardımcın olsun.

Bende bu sabah çok zor uyandım. Sigarayı bıraktım. Hızla kilo alıyorum. Spor yapacak enerjim yok. Ne olacak böyle...
cok sağol canımm evet cok zor maalesef yeni yeni kendime geliyorum...sigaryı bıraktuığın iyi olmuş canımm yaa bebiş geldiğinde zaten yine bırakcaktınn yeşil cay içmeye çalış gün içindee canımm bide çerez vs uzak durmak gerekiyor biliyosunn sakızz çiğne annem öyle yapmıştıı

Yaaaa tühhhh canım oda çok kötü yapıyor insanı geçmiş olsun inşalllahhhhhhhhhhh

canım senin kırmızılar geldi mi
geldi geçti bile coktaaaannn :)
adetime 5 gün var test yaptım negatif çıktı
cok erken yapşmısın çıkmaz< ki zaten çıkanlar cok nadir erken döllenme olarlar moralini bozmaaa
Yaaaa tühhhh canım oda çok kötü yapıyor insanı geçmiş olsun inşalllahhhhhhhhhhh

mahvediyor yaaa mide bulantısı daha fena şimdi biraz daha iyiym sankiii...kac gün kaldı kız bata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…