Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım test yaptınmı noldu

dun test yaptım tek cızgı canım. bu arada subat ayı 28 cekıyoya bu ay ben onu hesaplamamıstım mart 18 dıye sanıyordum batımı ben 30 gunde 1 adet oluyorum son ıkı aydır yanı adet gunumun aslında bugun olması gerekıo olmazsam bugun yarın kan verıım dıyorum .

Ayyyyy canımmm çoookk sevindimmm maşallahhhhh sen bu ay klomen ve tarçın +bal+çörek otu yemişmiydin canım

yok canım onu geçen ay yemiştimm yumurtlamam da biliyorsun geçen ay cok iyiydi çörek otunun etkisiyle.inanki bu ay böyle bişey beklemiyordum en fazla 2 yumoş olur çörek otu yapmadım diyordumm ama şaşırdımm 4 yumoşaa arkadan gelenlerde vrmış büyüyen inş bebiş olurlarr yumoşlarımm bu ay soğn kürü yapıyorum canımm içimi temizliyor gerçekten bunu farkediyorum o kdar cok akıntım var ki sarı renkte..hatgta bazen bu akıntı nerden geliyor böyle içimi tüm kaplamış diyorum sürekli çamaşır değiştiriyorum o derece oluyor yani.soğan kürünün etkiside oldu bence kistleri yok edip yumuoşu besliyormuş soğan kürü kuzummmm sen ne zaman gitcen? arka arkayaydık

Abla sabah aksm ac karnina 12 gun boyunca kaynatip icilck karadenz yoresnde cok var

anladım cnm bekle bakalım bende de hiç adet belirtisi yok bende yarın bekliyorm adetimi

bu arada benım yenı dank ettı kafam benım bat aslında bugun son ıkı aydır adetlerım 30 gunde bır oluyor subat ayıda 28 cektı yanı benım bat 18 mart degıl 20 mart oluyo bakıım bugun gelmezse kan verırırm

canım klomen kullandın mı bu ay ?

Canım ben gitmiycem bu ay doktorum çağırmadı bakalım bu ay neolucak ne diycek canım

ayy canım çok sevindimmmm ya inş inş. Bu ay gelir bebiş sen çörek otunu uygulanmışmıydın

benimde aynen ben yarın olmazsam pazartesiye kadar bekleyecegim hamiş degilsemde hemen adet olalımda gideyim doktora ya :=)

Canım ben gitmiycem bu ay doktorum çağırmadı bakalım bu ay neolucak ne diycek canım
bence sn doktorunu değiştir.nbasıl çağırmıyor ya klomen takip gerektiren bi ilaç.bence vakit kaybetden değiştir canımmm olmaz ki böyle amaa bnmki bugün baktı yarın yine cağırdı hatta izin alabilir miyim ki faln diye laf ettim yapmışken bir işi tam yapalım dedi
ayy canım çok sevindimmmm ya inş inş. Bu ay gelir bebiş sen çörek otunu uygulanmışmıydın
yok canım onu gecen ay yapmıştım bu ay soğan kürü yapıyorummm

çok az acıdı canm inn bu mu diyosun korkacak bişy yok. inş gelr bu ayyy yaaaa.

eylulnazzzımmmm adet olmadım daha dun ıdrar testı tek cızgı cıktı bugunde olmazsam kan verıcem yarın gec dollenme falan dıolarya belkı oyle olmustur cunku bır kez olmadı ılıskı. hayırlısı bakalım. dun sorun vardıya sıtede gıremedım kuzum .

kullandım canım 19 mm lık bı yumos oldu ıgnemı vurundum ılıskımı yaptım

inş bebiş olmuştur yumoşunnn canımmmm bnm 4 tane varmış 14 mm 15 mm arkdan gelenlerde var dedi çatlatma iğnesi dedi hiç kullanmadım ne zaman vurdurur iğnemi acaba bilgin var mı? korkuyom o iğneden göbekten mi yapıyolarr

Canım iğne bile gerek görmedi yumurtaların oluşmuş dedi güzel maşallah dedi boyutlarına falan sonra da çatlamaya hazır dedi oyüzden iğneye gerek yok dedi bu doktora yeni gittim ben

hadi bakalimmmm evrakcu cok sevindimmmmmm inan
geliyor yumoslarla beraber bebislerrrrrrrr

bebişimm gün içinddee herkesin atweşi yükselir sabah 7 de ölçülen ateş doğru ateştir o saatlerde ölçmeye çalış canım zmaanlaa vücudunu tanıyacaksın kuzummm
Doğru söylüyorsun kuzum da unutuyorum yarın olcecem ama bakalım kaç çıkacak dil altindan olcuyorummm doğru dimi,

Oh oh süper be kuzum ikiz ucuz geliyo desene :) bu ay hamiş kalacaksın canım hissediyorum

Evrakcum senin bugün kaçıncı günün

inşallah canım bu ay bısı cıkmıcak gıbı ıdrar testım negatıf cunku
korkulacak bısı yok kuzum benımkı kalcadan vuruldu koldan yada gobekten de oluyormus benm hıc canm yanmadı korkacak bısı yok. yumoslar en az 18 mm olunca vurur ıgnenı doktorun. takıbın kacındı gunundesın sımdı ? senınde mı ılk ayın ?

evet cnm göbekden hiç acımıyor :=) benim ikinci çatlatma iğnem ilki tutmadı ikinciyide bekliyorm işte inş. Senin tutar

Canım iğne bile gerek görmedi yumurtaların oluşmuş dedi güzel maşallah dedi boyutlarına falan sonra da çatlamaya hazır dedi oyüzden iğneye gerek yok dedi bu doktora yeni gittim ben
canımm çatlamaya yakın demişse gerek yok gecen ayda benimki öyle yaptı gititğimde 1 yumoş çatlamıştı bile sonrasında bi dha çağırmadı adete kadar ilişki dedi.hatta geçen ayda güzel demiştiniz hocam ama olmadı dedimm dediğim gibi ilişki oldu mu dedi yok hocam o kadar sık olmıyor ikimizde çalıştığımız için dedimm tmm dedi çatlatma iğnesi verdi işte sanırım gününü saptamak için yaptı hayırlısı kuzumm gelir inş bebiş bu ayy
hadi bakalimmmm evrakcu cok sevindimmmmmm inan
geliyor yumoslarla beraber bebislerrrrrrrr
ayyyyyyyyyyyy kuzumm ağzını yerim senin inş nişş gelsin bebişler hepimizin bebişleriiiiiiii
aynen kuzum dil altından saat 7 de bu cok önemli.inşşşşşşşşşş canımmmm inşş hissettiğin gibi olur vallaa tek olsun da ben tekizee de razıyımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…