Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım inş. Bebiş vardı eger adet olursan bende adetimin ikinci günü çörek otu tarcın bal kürüne başlayacagım sende başla yumurtalıkları çogaltıyormş iyi geliyormuş

Tamam canım Sağol. Değil mi ya teke de razıyım :)

yok canım bırak bebegı sokturucuye ragmen regl olamadm hala dusun en son regl oldugumda 16 Ocaktı hala gelen gıden yok sokturuculer maydonoz suyu yesılca hepsını ıctım ama yok yok ctesı doktora gıdıcem bakayım ne dıycek

canım inş. Bebiş vardı eger adet olursan bende adetimin ikinci günü çörek otu tarcın bal kürüne başlayacagım sende başla yumurtalıkları çogaltıyormş iyi geliyormuş

ben onu bu ay kullandım zaten canım . ınsallah sana da faydası olur. bugun arı sutu sıparısı verdım yarın ona baslıcam ınsallah

Hadi ya kuzum bayagi oldu ama ya. Beta hcg yaptın dimi söktürücü kullanmadan önce

Evrakcum senin bugün kaçıncı günün
benim 11. günüm canımmmm
bende kalçadan yada koldan vurdurayım yaa korkuyom göbektennn bnm az kalmış o zaman çünkü 2 tane 15 mm hayırlısı.bugün 11. günümm benim ikinci ayın canım ama ilk defa çatlatma iğnesi vurulcmmm
evet cnm göbekden hiç acımıyor :=) benim ikinci çatlatma iğnem ilki tutmadı ikinciyide bekliyorm işte inş. Senin tutar
göbekten hiç yapmadım ya bşey korkuyom işteee kalçadan falan da oluyomuş öyle isticem doktoruma sorup.inş bebişin seninledir canımmm
Tamam canım Sağol. Değil mi ya teke de razıyım :)

aynen öyle kuzummmm tek olsun daaa sıpaaa

Tekrar mi yapsan ya hiç öyle olur muydu adetin gecikti mi o kadar

bu kadar olmazdı oluncada doktor sokturucu verırdı 3 gun sonra olurdum gecen pazar temızlık yaptm agır halı falan kaldırdım 1 tl buyuklugunde koyu kahve leke geldı 3 gun her sabah geldı baskada yok benım regl ım 6 gun suruyor

Canım göbekten vuruluyor .büyüklugunu beğenirse hemen vurduryo
Maşallah 4 tane bi kür uyguladinmi canm klomenle 2 tane oldu.

Canım bende 12.günde gittim adetimin 17 mm dedi ama bişey olmadı

fundacım merak ettim seni.adet oldun mu?bence geçti günün artık kan testi yaptırmalısın

ıdrar testı tek cızgı canım azıcıkkkkk bıle ıkıncı cızgı yok sılık bı cızgı bıle yok ama adet de olmadım daha ya adet duzenım bozuldu ya gec dollenme ama gebe olsam azıcıkta olsa bısı hıssederım heralde bende hıcccc bı hıs yok yarın kan verıyım dıyorum bakalım hayırlısı ınsallah....

adetlerin hep düzenli midir?herkes belirti hissetmiyo ki?bazılarının ilaçtan dolayı gecikiyo sanırım ama inş bebektendir canım.
benim de sürekli adet oldu olacak ağrım var ama ayağa kalkınca.sanırım adet günüm bugün iğneden sonra 14.gün yarın oluyo.ama son adet tarihim 23 şubattı bu durumda bugün oluyor galiba.yarın sabah kalkınca yapcam test.soluk filan çıkarsa koşcam kan vercem:))

son ıkı aydır duzene gırmıstı ama yıne bozuldu sanırım . ıgneden sonra 16. gun falan oluyormus adet canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…