Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bende seni bekliydm kuzum. dün sinir oldum site kapalı. yaa inş bebeişin sennledr canım merakla haberlerini beklyrm

evrakcu çok sevindim senin adına. inş bu ay daha avantajlısın bi sürü yumurta ne güzel Zeynep gibi umarım sennde kuzuların gelir bu ay allahın izniyle.

evrakcu çok sevindim senn adına. bu ay daha avantajlısın bi sürü yumurta ne güzel Zeynep gbi inş sennde kuzuların gelir bu ay allahın izniyle.

Beni de ekleeeeeeeee

Bat 17 nisan ilk klomen

Kızlar ben geçen ay klomene başladım.1,5 yıldır evliyam.polip ameliyatı oldum sonrasında bir sorun kalmadı,eşimde de sorun yok ama ben tez zamanda hamile kalmak istediğim için doktorum başlattı.kullandıktan sonra özellikle sol kasığımda ağrı oldu. adetimde bir hafta gecikti. Doktora gittim sol tarafımda kist oluşmuş ve o yüzden adet olamıyormusum.Doğum kontrol hapı verdi ve rahim filmi çekelim dedi. bugün çektirdim çok şükür sonuçlarım temiz. gelecek ay tekrar klomen kullanacağım.Kist yapıyorsa neden kullanıyorum ki dedim doktorumda kaza yapma ihtimalimiz var diye arabaya binmeyelim mi dedi:) Bakalım inşallah tez zamanda sağlıkla evlatlarımızı önce karnımıza sonra kucağımıza alırız.

evet öle ama 300 tl de bi an için çok o kadar para veremem :) hayırlısı cnm ya herşey allah dan inş. Olur allah isteyen herkese nasip etsin bakalım yarın adet günüm

olacagı varsa arı sutu olmadan da oluuuuuuuurrrr allahın ıznıyleeeee hıc test yaptın mı canım?

Benide eklermisin yaş 32 bat 28 mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…