Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

yaaa canikomm benim birkac gun moral diplerdeydi yaaa burayada girip sizleride etkilemek istemedim
ondannnn kactimmm biraz ... ama bugun daha iyiyimmmm :KK17:

Ariver eger Rahim ici , yumurtaliklar ve vajinal ise iltihap evet ama kanallarda ve tuplerde var ise o zaman
HSGS rontgeni ile hem tespit ediliyor iltihap olup olmadigi hemde o islem anjiyo gibi oldugu icin
bir iltihaplanmadan dolayi tikanma var ise acmis oluyorlar ... :nazar:

Insallah zeynebimmm sen hamissin :KK49: sizlerin dualari tutar .. bende her namazimdan sonra gercek isimlerinizi
bilmesemde buradaki isimlerinizle sizleri hep dualarima ekliyorum... :KK16:

Ahhh ariver ahhhh bu bekleme varyaaaaa en cok yoran bu galibaaaa :KK52: dusunme diyorlarrrr hadi kolaysa yapalim
nasil dusunmeden durayimmm nasil aklimdan atayim valla sasirdimmm .. :18: tek tesellim bu ara atesim de hic dusme
yok halen ayni yukseklikte devammm :KK39:

Ablam bnm Allah razi olsn rabbim insallah en.kisa siurede kucagnzda gobegnzde dolsun

oyle olunca noluyordu PKO mu devam ediyor anlamina geliyordu Ozturkcummm :26:
eger oyleyse sogan kuru diyorlar hani ondan mi denesen birde arkasindanda
incir ve havuc kuru :KK17:

yok canım ben pko 3 doktorada gittim öyle bişey yok canım fsh 13.5 benim doktor okadar kafaya takılcak bir değer değil dedi

Aynen canim gel De düşünme az kaldı kuzum beklicez tek çözüm bu şimdilik bu ay benim düne kadar hiç umudum yoktu hatta adet olmayı bekliyordum doktora gidip klomene basliyim diye. Inşallah hiç düşmez canım nerde n olcuyorsun ateşini

ates takibini ben cok taktim kafaya galiba :KK17: hemen dil altindan hem vajina icinden olcuyorummm :KK1: allahim yarabbimmmm

Abla efelek yapragi diye birsey var sadece 12 gun boyunca onu kaynatip ictm klomen inofoluc kullandm iluskdn snra 2 saat hic kalkmadm banyodada cok sicak su kullanlmyck
eneeee zeynepcim efelek yapragimi bak onu hic duymamistim :26: neye iyi geliyormus ve nasil iciliyor bir tarifini yaparmisin ???
:KK16:
Ablam bnm Allah razi olsn rabbim insallah en.kisa siurede kucagnzda gobegnzde dolsun
aminnnnnnn canikoooo sende dikkat et kendineee amaaaa timam miiii :KK16::KK16::KK16:

doktora gidiyoruuuuuuuuuuummm dua edin benim için hepinizi seviyorummm :KK16::KK16::KK16:
Hadiii evrakcuuuu guzel haberller le gellllll moral olsun hepicigimizeeeee :KK36::KK36::KK36:

yok canım ben pko 3 doktorada gittim öyle bişey yok canım fsh 13.5 benim doktor okadar kafaya takılcak bir değer değil dedi
iyi aman sevindim ozturk .. simdi senin bu ayin nasil gecti iyi gectimi sence :26: regl donemin ne zaman olmali ??? Bana bak
yakiyi unutmadin dimiiiiiiii :KK20:

ates takibini ben cok taktim kafaya galiba :KK17: hemen dil altindan hem vajina icinden olcuyorummm :KK1: allahim yarabbimmmm

eneeee zeynepcim efelek yapragimi bak onu hic duymamistim :26: neye iyi geliyormus ve nasil iciliyor bir tarifini yaparmisin ???

aminnnnnnn canikoooo sende dikkat et kendineee amaaaa timam miiii :KK16::KK16::KK16:

Hadiii evrakcuuuu guzel haberller le gellllll moral olsun hepicigimizeeeee :KK36::KK36::KK36:

iyi aman sevindim ozturk .. simdi senin bu ayin nasil gecti iyi gectimi sence :26: regl donemin ne zaman olmali ??? Bana bak

Biz daha yeni başladık canım çalışmaya 2 günümüz umutlanmıyorum hayırlısı olsun bakalım:KK43:

canım nasılsın hıc bızı arama sorma:) bak yakaladım senı:KK52:
Kuzum hoşgeldin. Ya pek giremiyorum ben de zaten Bilgisayarımın hard diskini cokertmisim nasıl becerdim ben de bilmiyorum telden giriyorum zor oluyo takip etmek. Sen ne yaptın bitanem geçen gün aklıma geldin var mı güzel haber

Ben de dil altindan olcuyorummm 37 çıkıyor ama sabah değil gün içinde

Allahım yardımcın olsun canım benim dualarımız seninle:nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm naptın geldin mi doktordan ne dedi ne durumdasın

kızlarr ben geldimmmmmmmmmm mutlu umutlu geldim hemdeee :KK16::KK16: doktorum maşallahhhh maşallah dedi :nazar::nazar: 4 yumoşum varmış büyük olan 2 sağda 14mm 2 solda 15 mm büyüklüğünde.arkadan gelen yumurtaların da var maşallahh dedi :nazar::nazar: birde çatlatma iğnesi yapıcakmış bu ay onu yazdı.yrın 3 te tekrar gel yumurtan ne kadar büyüyor ona bakcam dedi.ben hatta cok izin alıyorum falan dedim rapor yazayım dedi yok müdürüm iyi kolaylık sağlıyor yazmayın dedimm bir işi tam yapalım yapmışken sen yarın izin al 3 te gel dedi...inş bebişim gelir bu ay inş Allahımmmmm hepimize yardım et :KK16::KK16::KK16::KK16:

Kuzum hoşgeldin. Ya pek giremiyorum ben de zaten Bilgisayarımın hard diskini cokertmisim nasıl becerdim ben de bilmiyorum telden giriyorum zor oluyo takip etmek. Sen ne yaptın bitanem geçen gün aklıma geldin var mı güzel haber

Ben de dil altindan olcuyorummm 37 çıkıyor ama sabah değil gün içinde

bebişimm gün içinddee herkesin atweşi yükselir sabah 7 de ölçülen ateş doğru ateştir o saatlerde ölçmeye çalış canım zmaanlaa vücudunu tanıyacaksın kuzummm

kızlarr ben geldimmmmmmmmmm mutlu umutlu geldim hemdeee :KK16::KK16: doktorum maşallahhhh maşallah dedi :nazar::nazar: 4 yumoşum varmış büyük olan 2 sağda 14mm 2 solda 15 mm büyüklüğünde.arkadan gelen yumurtaların da var maşallahh dedi :nazar::nazar: birde çatlatma iğnesi yapıcakmış bu ay onu yazdı.yrın 3 te tekrar gel yumurtan ne kadar büyüyor ona bakcam dedi.ben hatta cok izin alıyorum falan dedim rapor yazayım dedi yok müdürüm iyi kolaylık sağlıyor yazmayın dedimm bir işi tam yapalım yapmışken sen yarın izin al 3 te gel dedi...inş bebişim gelir bu ay inş Allahımmmmm hepimize yardım et :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ayyyyy canımmm çoookk sevindimmm maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: sen bu ay klomen ve tarçın +bal+çörek otu yemişmiydin canım

Kizlar yarin kab aldirmam lazim iki hafta once asilama yaptirdim.. Acaba bugun idrar testi yapsam bi sonuc alirmiyimki?

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

X