Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Bencede evrakcuuu devam et birakmaaaa ... o sari sari akintilar bebisin gelmesine engelll isteeeeee
pis seyler aksin gitsinlerrrrrrrrrr

amiiin inşallah iki tane biri 22 mm diğeri 21.8 mm olmuş doktor çok guzel diyoor

Ayy ne güzel canım devam et bırakma dayanabiluyorsan ben çok hevesli başlamıştım keşke devam edebilseydim. Teyzem yaptı iltihap için 15 gün boyunca çok memnun kaldı temizlendi herseyi

Kızlar bişey sormak istiyorum iltihap varsa doktor vajinal ultrason la baktığında anlar mi

Kizlarrrr selammmm benim de icimi hem bir heyecan hem de bir korku basladiiiii :18:
Normalde 25 veya engec 27 si regl olmam lazim ama bilemiyorum tabiii olmakta istemiyorummm ayricaaaaa

Ah ah canım hiç birimiz olmak istemiyoruz inşallah da olmayız batlarimiz aynı:)

canım nasılsın nerelerdesin hiç görüşemiyoruz

yaaa canikomm benim birkac gun moral diplerdeydi yaaa burayada girip sizleride etkilemek istemedim
ondannnn kactimmm biraz ... ama bugun daha iyiyimmmm

Kızlar bişey sormak istiyorum iltihap varsa doktor vajinal ultrason la baktığında anlar mi
Ariver eger Rahim ici , yumurtaliklar ve vajinal ise iltihap evet ama kanallarda ve tuplerde var ise o zaman
HSGS rontgeni ile hem tespit ediliyor iltihap olup olmadigi hemde o islem anjiyo gibi oldugu icin
bir iltihaplanmadan dolayi tikanma var ise acmis oluyorlar ...

Abla insallah ya darisi size insallah dualarmdsnz
Insallah zeynebimmm sen hamissin sizlerin dualari tutar .. bende her namazimdan sonra gercek isimlerinizi
bilmesemde buradaki isimlerinizle sizleri hep dualarima ekliyorum...

Ah ah canım hiç birimiz olmak istemiyoruz inşallah da olmayız batlarimiz aynı:)
Ahhh ariver ahhhh bu bekleme varyaaaaa en cok yoran bu galibaaaa dusunme diyorlarrrr hadi kolaysa yapalim
nasil dusunmeden durayimmm nasil aklimdan atayim valla sasirdimmm .. :18: tek tesellim bu ara atesim de hic dusme
yok halen ayni yukseklikte devammm

slm kızlarnasılsınız dün doktora gittim adetimin 13, gününde.solda2 tane yumurta var dedi biri 16.9mm diğeri 14mm

klomen iç dedi günde 3 kez yine 3 gün içicem cumartesi gel dedi.büyürmü dersiniz kızlar.rahim duvarın ince biraz dedi.cumartesi gidicem bakalım.sizinde böyle oldumu yumurtalarım büyürmü bide yine günde 3 tane klomen içyom ilk kez duydum yumurta büyüsün diyemi verdiki

kızlarr yaa doktor bana salı akşamı 10da ilişki verdi fakat dün akşama doğru çatladığını hissettim kahverengi akıntım geldii bugunde ilişki var anlamadım acaba yumurta önceden mi çatladı dün mü çatladı:26:

isyaaan sana birsey sorcam canm yaaa :) yumurtan çatladığı zaman kaç gnde br ilişki yaptınn. benm salı günü ilişki verdi de çarşamba çatladı sanıırm perşembeye de ilişki verdi arada kaldım ya

Bence biraz daha buyusunler diye vermis klomeni .. seni de bir daha cagirdi ki ne kadar buyudugune bakacaktir...

yoooo hersey dogru zeyyn.. zaten yumurta tam catlamadan once spermlerin orada olmasi gerekir hazir ve nazir ..
dunde catladiysa bence cok iyi sen iliskiye girmeye devam... doktorun zamanlamayi cok iyi yapmis...

Aynen canim gel De düşünme az kaldı kuzum beklicez tek çözüm bu şimdilik bu ay benim düne kadar hiç umudum yoktu hatta adet olmayı bekliyordum doktora gidip klomene basliyim diye. Inşallah hiç düşmez canım nerde n olcuyorsun ateşini

insallah büyür canım ya bide cok fazla büyürse ondan korkuyorum:26:

amiiin inşallah iki tane biri 22 mm diğeri 21.8 mm olmuş doktor çok guzel diyoor
mşllah canım cok güzeller inş bebiş olurlar :)
Ayy ne güzel canım devam et bırakma dayanabiluyorsan ben çok hevesli başlamıştım keşke devam edebilseydim. Teyzem yaptı iltihap için 15 gün boyunca çok memnun kaldı temizlendi herseyi

canım bende temizlendiğimi hissediyorum vallahi nerden geliyor bu kadar akımntı diyorum daha yeni olmasına rağmen..enfeksiyon vs idrar testi ile öğrenenilirsin canımm onda çıkıyor kisti görür ama ultrasonda canımm

zeynepcımmm bu arada senın uyguladıgın bırseyler var mıydı ???
En azından neler yaptın bılgımız olur bızlere bır yardımı olur ?

Abla efelek yapragi diye birsey var sadece 12 gun boyunca onu kaynatip ictm klomen inofoluc kullandm iluskdn snra 2 saat hic kalkmadm banyodada cok sicak su kullanlmyck

Çok güzel canım devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…