Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inş. cnm geç döllenmedir :=) beklemekden başka çare yok

inş. cnm artar çok istiyorm allah herkese nasip etsin tedavide 2. ayım zaten inş. olur hayırlısı
inş bitanemmm dualarım seinleee inş güzel haberlerle gelirsin tekrar olmasada üzülmek yok ama herşeyin bir zamnın var o günü beklicezzz hepimiz anne olucaz buna inanıyorummm sabır ve dua kuzummmmm benimmmmm
iNSALLAHHHH EDERRRRRR

DUR BAKALIM YASMINIMMM ARKADASLARIN DEDIGI GIBI BELKI GEC DOLLENME OLMUSTUR.. HIC BUNU DUSUNDUN MU ???
SEN SABIRLA BEKLE DERIM BEN BELKIDE YUKSELIR DEGERINNN BELLI MI OLUR

TAMAM EVRAKCUM SIMDI BIR DENICEM HEMEN

dene kuzummmmmmmmm

Hepimizin canına yetti artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:) canım

aynen valla kendimi tuhaf hissediyorum önceden ağlardım ama şimdi gülüyorum bu duruma sanırım kafayı yedim nasıl anne olacağım beninş olacak ben inanıyorum olacakk..o bebekler bize gelecekler bitanem

inş. cnm geç döllenmedir :=) beklemekden başka çare yok

kuzuu seni incitmek ıstemem ama benımde geçen ay 2,27 çıkmıştı senın gıbı umutlandım ama malisef canım olsaydı bıraz yuksek bı rakam çıkardı ama tabıkı bı umut ınsanda bıtmek bılmez bılırım :)

bi umutum kalmadı zaten cnm adetimi beklecm artık yapacak bişey yok ya cuma ya c.tesi olmam lazm bakalım

kuzummm benım uzulmeee ilk iğnen miyidİ?? benım bu ıkıncı olacak olmasada sıtres yapmayacagım inşşallh söz verdım kendıme rahat olmak önemli

ikinci iğnemdi cnm yumurtalar gelişiyor güzelce ama tutmuyor anlamdm valla iki yumurtam vardı adet olunca tekrar gidecgm doktora adetimi bekliyorm sadece şuan

kızlar bugün çatlatma iğnemin 13.günü kan tahlili yaptırsam mı acaba çıkar mı _??? erken mi yoksa
cnm benmde 14. un bılıyorsun ard ardayız bekle bı gun daha beklenen adetın yarın degılmı ? degısıklık varmı pekı adet gelecek gıbı mı ? ben bugun olmazsam yarın test yapıcam.

cnm benmde 14. un bılıyorsun ard ardayız bekle bı gun daha beklenen adetın yarın degılmı ? degısıklık varmı pekı adet gelecek gıbı mı ? ben bugun olmazsam yarın test yapıcam.

cnm dayanamdm yaptım test 2 çıktı negatif adetim cuma günü benim büyük ihtimal tutmadı adetimi bekliyorm şuan olmazsam tekrar test yaptırcm sende bi belirti varmı inş. olmazsın adet bebiş vardır

Slm kizlarrrr banada 4 gun kaldi kan aldirmaya.. Gecen aya bakilarak agrim sizim yok insallah bu defa guzel haber alirim 😊

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

canım bence yumurtlamıssın degerlendir bence canım bugünüde

cnm dayanamdm yaptım test 2 çıktı negatif adetim cuma günü benim büyük ihtimal tutmadı adetimi bekliyorm şuan olmazsam tekrar test yaptırcm sende bi belirti varmı inş. olmazsın adet bebiş vardır
rahım fılmı ıstemısmıydı doktorun kuzum ? ben de valla ne adet belırtısı var ne gebelık belırtısı bombos hıssedıyorum ıcımı bugun olmazsam yarın test yapıcam bende olursamda hastene yolları tastan ....

rahim filmi istemedi daha benden bendede hiç adet belirtisi yok aynen bom boş hissediyorm bende :) günler geçmiyor beklemekden artık :)

insallah degerin yükselir canını sıkma canım insallah hersey gönlüne göre olur
kuzucum canını sıkmak ıstemıorm yazmayım dedım ama yıne goreceksın nasılsa sonucu benım ıgnenın 8. gunu hgc 3.72 cıkmıstı ve doktorum hıc umutlu konusmamıstı adetını bekleyelım bakalım dedi...... bende sen kendını bu aykı tedavıye hazırla canım benım ben ole yapıyorum bu ay ıcın yok gozuyle bakıyorum adet olmayı beklıorm anlayacgın....

bende adet olmayı bekliyorm cnm umutlu degilim zaten nasip sen rahim filmi çekildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…