Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

[QUOTE=zeyneppmehmett;34479712 UCUNDA ÇOCUK OLSUN SAĞLIKLA HER ŞEYE RAZIYIM :) 14 gün sonra test yapabilirsin dedi doktorum sizin ne zaman belli olacak

canım ben iki defa ölçtüm adetimin dokuuzuncu gününde 36.8di.. 14.günde 37.0 idi bugün de ölçtüm 37.0 çıktı ama sabah yataktan kalkmadan değil kalkmıştım ve dil altından ölçüyorum

cnım ayağa klınca olmuyor ve hergün erken saatte 7 de ölçmen gerekiyor..cünkü gün içindeki ısımız yüksek oluyor her zaman.

ben de klomen kullandım günde bi tane 12ye çıktı doktor istediğim kadar büyük değil dedi, ama kaç ay hep tek tek kullandım. sonra dozunu arttirdi yani yine klomen verdi ama sabah akşam o zaman 25lere çıktı çatladı ama malesef adet oldum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canımm sana az vermiş ben gnde 2 tane kullandım en baştan beri gecen ayda böylydi

ben de klomen kullandım günde bi tane 12ye çıktı doktor istediğim kadar büyük değil dedi, ama kaç ay hep tek tek kullandım. sonra dozunu arttirdi yani yine klomen verdi ama sabah akşam o zaman 25lere çıktı çatladı ama malesef adet oldum

inşallah hamilesindir canım benim ya. ınan ki hamile kalsak ağrıyı acıyı unuturuz.

inşallah güzel haberler verirsin canım çok merak ettim şimdi ne zaman belli olacak adetin yaklasti mi

Son düzenleme:
kızlar hepinize günaydınnnn inşallah bu hafta hepimiz için güzel olur umutlu mutlu bi hafta olsun inşallah ard arda hamile kalalım inşallah:))))))))))))))))))))

Günaydınnnn kızlarrr nasılsınızzz beni sorarsanız yakıyı yapıştırdım antremanlar başladı bugün:))

kızlar hepinize günaydınnnn inşallah bu hafta hepimiz için güzel olur umutlu mutlu bi hafta olsun inşallah ard arda hamile kalalım inşallah:))))))))))))))))))))

Günaydınnn canımmmmmm inşallahhh hamişler olarak yazarız burayaaaa gün geçtikce kişi sayımız azalıyor sanki

günaydın canımmm bol hamişli haftamız olsun inş
Günaydınnnn kızlarrr nasılsınızzz beni sorarsanız yakıyı yapıştırdım antremanlar başladı bugün:))

Günaydınnn canımmmmmm inşallahhh hamişler olarak yazarız burayaaaa gün geçtikce kişi sayımız azalıyor sanki

günaydın canımm benimde bugün başlıcak

günaydın canımmm bol hamişli haftamız olsun inş

günaydın canımm benimde bugün başlıcak

günaydınnnn canalrımmm benımde dun klomen bitti hayırlısı olsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…