Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Zozitos canim bana mixovul fitil verdi her aksam yatarken birde oturma banyosu suyun icine koyup 15 dk suyun buharina oturdum adida rivanol sonra antiboyotik olarakta ciprasid verdi sabah aksam bunlar hep 7 gunluk kullandim bir hafta sonra gidip bana vitamin folbiol verdi buda cocuk istedigim icon takviye mis olusmasi iconmis yani bilmiyorum iste dualar falan ettim ins kabul olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bugün çatlatma iğnemden sonraki 12. Günüm test yapsam çıkar mı acabaa yada erken mi
yasminnnn bence biraz bekle fistik cok erken degil mi ??? Bu arada kendinde bir degisiklik falan hissediyor musun ??
atesine bir baksana yuksek mi ??? eger yuksete ise ve oyle devam ediyorsa hamilesin demektirrrrr

Kan vermye gdyrm yarim saate yetisirim.insallah
Hadiiii zeynepcimmm guzel haberlerle don insallah

ateşimi nasıl ölçebilirim ki şuan iş yerindeyim eczaneden alsam mı acaba

Zozitos moydanoz iyimi geliyor hamile kalmak isteyenlere maydonzu onermiyor drler valla cok seviyorum yerken korkarak yerim

canım hayırlı uğurlu olsun seninle arka arkaya gidiyoruz:)benimde klomenim cuma akşam bitti canım

herkes bi şok olur zten hayır olsun inş canım hayırlara vesile olsunnn

gunaydın isyan 1234 nasılınnnnnn nasılll gıdıyorr hamılelıkkk :)) hormonlar nasıl sevdın mİ? hamılelıgı

canım ateş ölçümü yaptım şimdi 36,9 çıktı nasıl iyi mi sizce adetime 4 gün varr bugün çatlatma iğnemin 12. günü

Gnde 3 klomen prengly catlstma ignesii asilama dun gece lavaboya kalktgmda bi leke geldi adet oldm diye agladm bidaha gelmdi bnde test yaptm ikinci cizgim silik cikti

ayyy canım çok sevindim inş test doğrudur.(idrar testi bazılarını yanıltmış inş öle değildir)ama senin daha yok muydu gününe?bence kan testi yaptırmalısın ve bize haber vermelisin:)))

Son düzenleme:
ateşimi nasıl ölçebilirim ki şuan iş yerindeyim eczaneden alsam mı acaba
hemen al bır dıjıtal ates olcer benceeee hem her zmaan lazım eve dımı kuzummmm

canım ateş ölçümü yaptım şimdi 36,9 çıktı nasıl iyi mi sizce adetime 4 gün varr bugün çatlatma iğnemin 12. Günü

yasmııınnnnnnnn Valla bence ıyı takıp et bakalım hergun olc yuksek .... Normalde adetıne az
olduguna gore 36 veya 36.2 falan cıkması lazım :18:

süper! bi grup arkadaşların çalışmaları aynı zamanlarda başlıyor:)))inş 2si de bebiş olur

Kızlarrrrr ben kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum bugun
Daha reglıme cok var ayın 27 sı gıbı olmam lazım ama sankı yıne beceremedık
bız bu ısı gıbı gelıyor... Aglamak gelıyor ıcımden Dıger taraftan esım
dıyorkı sankı sen hamılesınnnn Goguslerın dolgunlasıyor dıyor bana...

Vajınal ates olcumu yapıyorum genelde 37.3 ve 37.5 cıkıyorrrrr

inşallah hamilesindir canım benim ya. ınan ki hamile kalsak ağrıyı acıyı unuturuz.

inş canım iyi kötü çekerim ağrıyı da.ne biliyim artık sağlığımdan endişe etmeye başladım.2.ayım eğer olmazsa ara vericem

inş. cnm vardır ewet ölçmeye devam edelim o zaman :=))))) yüksek çıkarsa mı gebelik şansı var oluyor :=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…