Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar bende garip ağrılar var.hani klomen içerken yumurta oluşurken ağrıyo ya öyle.dün eşim yürüyelim dedi adım attıkça ağrıdı yürüyemedim.
sonra kasığımda belime doğru bi ağrı var.ne şiddeti ne de hafif.(kum dökerken de sanki benzeri olmuştu,ateş çoktu ayaklarımın altı yanıyodu bu sefer çok üşüyo) ara sıra adet olacakmışım gibi.yani ne ki bu?adete 5 gün var.

kızlar bende garip ağrılar var.hani klomen içerken yumurta oluşurken ağrıyo ya öyle.dün eşim yürüyelim dedi adım attıkça ağrıdı yürüyemedim.
sonra kasığımda belime doğru bi ağrı var.ne şiddeti ne de hafif.(kum dökerken de sanki benzeri olmuştu,ateş çoktu ayaklarımın altı yanıyodu bu sefer çok üşüyo) ara sıra adet olacakmışım gibi.yani ne ki bu?adete 5 gün var.

Ya ne degsk seyler bunlar icim buzhane disim cehennem

çok korkuyorum ya çok.bunlar belirti değildir sanmıyorum ya.yumurta oluşma zamanı mı kaldı?kist oldu heralde.ben grip oldum ondan üşüyorum kesin de inş seninki bebişle ilgilidir

Ayyy kuzusum oyle dusunme ya kist yoktr insallah ikimznkide bebistnder insallah gecms olsn bu arada.ilac alma bnce

Merhaba 1 buçuk yıllık evliyiz eşimle çocuk istiyoruz 5 ay korunmadan denedik olmadı. Daha sonra eşim sperm testi yaptırdı sorun yok ben gittim bendede sorun yok. Doktor klomen tedavisi verdi adetimin 5. Günü klomen hapına başladım sabah akşam içtim 5 gün ilaç bitti 2 gün sonra doktora gittik 2 adet yumurtam oluştu pazartesi 9 da iğne yaptır dedi salı akşam 9 da ilişki söyledi ondan sonrada 1 gün bırak ertesigün tekrar yapın dedi. Umarım sonuç olumlu olur. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Meraba arkdslr. Ben de önümüzde ki ay kullanmaya baslicam klomeni. Ama bu ay kalintilrm kalmış. Kist olmasın onlar dedi vermedi. Bi fikriniz var mi neden ? Bi de benm herşeyim normal. Yumurta büyüyor çatliyor da. Bu klomen 2 yunurtami olustrck kızlar acijlarmisnz bana lutfenn :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Klomenden ve çatlatma iğnesi prengly den sonra kasıklarımda ağrı var çok aşırı tuvalete gidiyorum geceleri en az 4 5 kere sizce normal mi

kızlar adetin 11. günü gittim yumurtam 13 mm di. geçen y klomen kullanmadan 16. günümde 9 mmdi. yarın randevum var bakalım kaç mm olucak gelişicek gibi duruyor dedi doktor. sizin klomen kullandığınızda ne kadardı? en günde 1 tane kullandım

Meraba arkdslr. Ben de önümüzde ki ay kullanmaya baslicam klomeni. Ama bu ay kalintilrm kalmış. Kist olmasın onlar dedi vermedi. Bi fikriniz var mi neden ? Bi de benm herşeyim normal. Yumurta büyüyor çatliyor da. Bu klomen 2 yunurtami olustrck kızlar acijlarmisnz bana lutfenn :KK43:

Bama cevap verecek kimse yok sanırım burada :KK43:

kızlar adetin 11. günü gittim yumurtam 13 mm di. geçen y klomen kullanmadan 16. günümde 9 mmdi. yarın randevum var bakalım kaç mm olucak gelişicek gibi duruyor dedi doktor. sizin klomen kullandığınızda ne kadardı? en günde 1 tane kullandım[/QUOTE
Benim 15 mm dedi 2 adet oluşmuştu prengly vuruldu

Son düzenleme:

Bama cevap verecek kimse yok sanırım burada :KK43:

yani canım genel olarak yumurtlama sorunu ya da çatlama sorununda veriliyor.bazen de yumurta takibini yapmak ve uygun zamanı belirlemek için veriyo doktorlar.ne zaman büyüdüğünü ne zaman çatladığını ve ne zaman ilişki olması gerektiğini bileceksin.
klomende hedeflenen 1 tane kaliteli yumurtadır.bazen 2 olur bazen 3 ya da daha fazla.ilaca cvp vermene bağlı.bazılarının 6 tane oluyo hicibiri döllenmiyor bazıların 1 tane oluyor hamile kalıyor:KK34::KK34:

yani canım genel olarak yumurtlama sorunu ya da çatlama sorununda veriliyor.bazen de yumurta takibini yapmak ve uygun zamanı belirlemek için veriyo doktorlar.ne zaman büyüdüğünü ne zaman çatladığını ve ne zaman ilişki olması gerektiğini bileceksin.
klomende hedeflenen 1 tane kaliteli yumurtadır.bazen 2 olur bazen 3 ya da daha fazla.ilaca cvp vermene bağlı.bazılarının 6 tane oluyo hicibiri döllenmiyor bazıların 1 tane oluyor hamile kalıyor:KK34::KK34:

Teşekkür ederim :)

canımm gebelik öncesinde senin vücut ısını öğrenmen gerekiyor.mesela kimisi için 37 cok yüksek bir ısı kime göre değil.hergün aynı saatte dil altından ölçüyorsun adetine yakın yada adet olacağın gün düşerse malesef kırmızılar gliyor.ama ateşin normal vücut ısından yükseklerde seyrediyorsa gebe oluyorsun canımmm hergün saat 7de dil altıntan digital le ölçeceksn canımm

canım ben iki defa ölçtüm adetimin dokuuzuncu gününde 36.8di.. 14.günde 37.0 idi bugün de ölçtüm 37.0 çıktı ama sabah yataktan kalkmadan değil kalkmıştım ve dil altından ölçüyorum

Sesimi duyan var mı :KK43: bel ağrısı aşırı gaz sürekli idrara çıkma bel ağrısı bi üşüme bi sıcaklama sizlerde de oldu mu prengly den sonra

X