Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hayırlısı kuzum inş bebişin bu ay göbüşüne konar annesi :KK16::KK16: Benim daha klomene var yaa bide yine doktora gitcem prolaktin yüksek cıktı pofffff :KK50::KK50:

inşşallah canımmm hepimizin patır patır gelır göbüşlere :) kuzum prolaktın düşüyor ilaçla hiç dert etme benım artk yukseti düştü hamıle kaldı darısı sana hiç dert etme dr ne dedı bebeğim?başka

hayırlısı kuzum inş bebişin bu ay göbüşüne konar annesi :KK16::KK16: Benim daha klomene var yaa bide yine doktora gitcem prolaktin yüksek cıktı pofffff :KK50::KK50:

canım hayırlı uğurlu olsun seninle arka arkaya gidiyoruz:)benimde klomenim cuma akşam bitti canım

evettt kuzuuu geçen ayda benden bırkaçgun önceydın bu ay mujdelı haber senden gelecek benden oncee sonraaa evrakçu ikimizz birdennn :))

kızlarrrr günaydınnn doktordan geliyorumm 1 yumurtam vardı 2 tane olmuş 18 mlim ikiside süper dedi tahmin ettiğimdende güzeldedi ve karnımdan çatlatma iğnesi vurdu progestan verdi çarşamba başlıcamm yarın akşam 10dada ilişkii verdiiii duaa edinnnnn inşallahhh tutarrrr:)

canımm sana az vermiş ben gnde 2 tane kullandım en baştan beri gecen ayda böylydi

kuzum senin dozunu az vericem dedi hani progesteron testinde çünkü tam sınırda çıktı gerek yok dedi bende kullandım işte bgn 18 milim olmuş 1 taneydi 2 olmuş yüksek dedi gebe kalma şansın nşallahhh olurrrr :KK43:(

inşşallah canımmm hepimizin patır patır gelır göbüşlere :) kuzum prolaktın düşüyor ilaçla hiç dert etme benım artk yukseti düştü hamıle kaldı darısı sana hiç dert etme dr ne dedı bebeğim?başka
canım cok yüksek değil ama yüksek çıkmış 43 müydü neydi ama benim makinamdan da yanlış çıkmış olabilir dedi çünkü 15 gün öncesinde progesteronum 20 ydii bakalım tekrar test vercem endokronolojiye sevketti beni perşembe gitcemm
evettt kuzuuu geçen ayda benden bırkaçgun önceydın bu ay mujdelı haber senden gelecek benden oncee sonraaa evrakçu ikimizz birdennn :))
inş inş inş inşşşş aıra sıra hamil olalımm
günaydınnn kuzularrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:
günaydın kuzummmm :KK16::KK16:

kızlarrrr günaydınnn doktordan geliyorumm 1 yumurtam vardı 2 tane olmuş 18 mlim ikiside süper dedi tahmin ettiğimdende güzeldedi ve karnımdan çatlatma iğnesi vurdu progestan verdi çarşamba başlıcamm yarın akşam 10dada ilişkii verdiiii duaa edinnnnn inşallahhh tutarrrr:)

doktorun cok guzel konusmus cnm olumlu seyler soylemis ins bu ay tutar.rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin amin.

Ayyy canım hadi hayırlısı olsun cokkk sevindim senin adınaaa:KK16::KK16:

Ayyy canım hadi hayırlısı olsun cokkk sevindim senin adınaaa:KK16::KK16:

evet canım ya ben çok korktum geçen ay ilaçsız en son 13 mm gördüm sonra çatlamıştı çok ehvam yaptım bugun giderken ama gelişim çok sevindirici oldu. inşallahh tutar hepimiz bu ay güzel haberlerle geliriz inşallahh :KK16::KK16::KK16:

Merhaba bende kolamen kullandim ilk hamileliğim ikinci ay hamile kaldim simdi oglum 5 yasonda yaşında birdaha istiyoruz klomrm kullandim kafama göre olmadi dr gittim muane oldum yumurtalarim gayet ii dedi sorun ama intihap varmis hap kullandım klomen vericekmisiniz dedim gerek yok yumurtalarin ii kullanirsan kotu bile olur dedi bakalim bu ay duzenli iliski yaptik olunr ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canm ya çok motive ediyor bu doktor çok memnun kalıyorum umutlanıyorum daha çok sözleriyle. inşallah canm kimsenin kucağı boş kalmasınnn..

hadiiii zeyyyn insallah canim yaaaaa :KK16:

Merhaba bende kolamen kullandim ilk hamileliğim ikinci ay hamile kaldim simdi oglum 5 yasonda yaşında birdaha istiyoruz klomrm kullandim kafama göre olmadi dr gittim muane oldum yumurtalarim gayet ii dedi sorun ama intihap varmis hap kullandım klomen vericekmisiniz dedim gerek yok yumurtalarin ii kullanirsan kotu bile olur dedi bakalim bu ay duzenli iliski yaptik olunr ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayirlisi Rabiaak cimmm ... peki klomen vermediyse ilac ne verdi sana iltihap icin :26:

X