Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım benim 3 gün geçikti umudum kalmadı bu ayda bal +tarcın çörek otu karışı da
yiyorum klomenim de bitti bakalım:)

Canım ama klomen kullandıysan o zaten aynı adet olucakmışsın gibi ağrı veriyor kasıkta ağrılar gaz oluşumu o şekilde belki olmazsın yumurtaların büyüyodur.

aynen hem adet gibi olanlar bazen hamile oluyor belirtiler aynı ve klomende yapabilir umutsuz olma bekle bakalım canım

kızlarrr lütfen bi cevap yazın klomen adet geciktirirmi

canım benim ilk defa 5 gün gecikmişti bu ay oda klomen kullandığım için sanırım bir de yumurtam 18. gün çatlamıştı onunda etkisi vardır dedi doktorum en az 1 hafta bekle geçsin günün bence

canım benim ilk defa 5 gün gecikmişti bu ay oda klomen kullandığım için sanırım bir de yumurtam 18. gün çatlamıştı onunda etkisi vardır dedi doktorum en az 1 hafta bekle geçsin günün bence

teşekkürederim canım aynen zaten klomen geciktiresilir gibi geliyor hormanlarla oynuyo çünkü zaten bugün olmam lazımdı belirti yok ama ben yinede umutlanmak istemiyorum önümüzdeki haftaya kadar beklim

slm kızlarr pazartesi doktora qidiyorum klomene baslıcam yıne sanırım bu 2. ayım olcak nıye qelmıo bu bebişş yaa

kızlar dün 7.günümdü adetim bitti yakı aldım yapıştırdım belime bakalım bir de bunu deniyelim :)

Canım benim 3 gün geçikti umudum kalmadı bu ayda bal +tarcın çörek otu karışı da
yiyorum klomenim de bitti bakalım:)

hayirlisi olsun cnm hakkinda ve hakkimizda.ama bu klomen ilaci 2.veya 3.ayda daha cok etki ediyormus ilk aylara gore.oyle okumustum,oran 2 ye katlaniyormus 2.ayda ins sendede 2.ayda ise yarar.

adetime 6 gün var.sanki adet olacakmışım gibi ağrı var.normalde adet olacağım gün adetimle beraber ağrım başlar.erkenden adet olmam inş.

çok yumurta olduğu için ovu devam ediyor olabllir zaten doktorlar aşılamadan sonra da bu sebepten dolayı günaşırı öneriyolar diye duydum.umarım şansın bol olur çok yumurtayla

Ewt doktorumda bana oyle dedi 13 yumurtayla 3 tane dogursam bir dogurmada bidaha gerek kalmaz ne guzel gobegm.soyle olsa

Ewt doktorumda bana oyle dedi 13 yumurtayla 3 tane dogursam bir dogurmada bidaha gerek kalmaz ne guzel gobegm.soyle olsa

aynen ben de öyle düşünüyorum.bi daha uğraşmam diye ama bakmak çok zor.3 taneyle kafayı yerim heralde.bi kız bi erkek olsun aynı anda ne güzel olur
gerçi aynı anda olmasa da toplamda ben de 3 çocuk düşünüyorum nasipse

Ayyy cnm.bnm insallah ikimznde 3 tane olur sunneti uygulsrz tek olsnlarda bn bakarm valla gotururum is yerine stajer ogrencilere baktiririm

Canim doktor ne dedi :44:

canımm giremedim test sonucuma baktı doktor prolaktinim yüksek cıkmış ya 43 cıkmış benim makinamdan da yanlış cıkmış olabilir dedi hocam 15 gün önce yaptırdığım sonucta yok dedim o testi gösterdim ordaki değer 21...endokrolojiye gönderdi beni ordaa bi test yapsın dedi sonucunla beraber yanıma gel dedi klomene devam dedi persembe yanına gitcem iştee

Ewrakcum atesi nasil olcuyoz neremzden olcuyozzz eczande satiliyomu

canımm gebelik öncesinde senin vücut ısını öğrenmen gerekiyor.mesela kimisi için 37 cok yüksek bir ısı kime göre değil.hergün aynı saatte dil altından ölçüyorsun adetine yakın yada adet olacağın gün düşerse malesef kırmızılar gliyor.ama ateşin normal vücut ısından yükseklerde seyrediyorsa gebe oluyorsun canımmm hergün saat 7de dil altıntan digital le ölçeceksn canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…