Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

arkadaslar ben dunsaat 16.30 catlatma ignesi oldum doktorum bugun için ilişki dedi burada okudugum kızların bır cogunun doktoru ıgneden 36 saat sonra ılışki demiş ben ıgne olduktan 36 saat sonrasını sayıyorum sabahın 4 uuu ne yapıcam sasırdımmmmm bı cevap lutfennnnn sbahın 4 ne saat mı kuruyum anasını satıııım :S

Ovitre catlatma iğnesi tam36saat sonra bulacaktır yumurtayı catlatma tamam mıkeşke olsa da4de yapsam 36saat sonra yapıyo doktor aşılma yı

Ovitre catlatma iğnesi tam36saat sonra bulacaktır yumurtayı catlatma tamam mıkeşke olsa da4de yapsam 36saat sonra yapıyo doktor aşılma yı

kız arkadasım ben ne yapıım bı fıkır ver bu gece bı de sabah mı yapsam sabah 4 temı yapsam ne yapııım bılemıyommm

kırmızılar gelsin bende heen başlıcam canım inş zorla olsada içicemm ardınada incir kürü yap canım

canım catlatma iğnesi olmadım bilmiyorum ama şöyle okumuştum olanlardan hattaa bende ilk ay klomen kulandığım için araştırmştım ama gerek kalmadı iğneye kendiliğinde catladı..doktorlar öncesinde ilişki istiyorlarmış catlayan yumurta ile kanallarda bekleyen sperm buuluşsun diye cünkü permler 2-3 gün yaşayabiliyorlarmış böyle okumuştum canımmm.bence yinede doktorunun dediğini uygula bir bildiği vardır mutlaka canımm

valla canım okudukca kafam karısıyo yaaaa sperm 48 saat canlı kalıyorda catlamıs yumurta dollenmek ıcın kac saat canlı kalıyo acaba ? senin sonuc ne oldu peki canım olumludur ınsallah

valla canım okudukca kafam karısıyo yaaaa sperm 48 saat canlı kalıyorda catlamıs yumurta dollenmek ıcın kac saat canlı kalıyo acaba ? senin sonuc ne oldu peki canım olumludur ınsallah

canım bence doktorunun dediğini uygulaa sonradan kafana takılmasın dediğin yapsayım falan diye..yumurta en fazla 36 saat ama genelde 24 saat yaşayabiliyormuş sadece canımmm.o yüzden bugünlerinizi cok iyi değerlendirin özelliklee iğneden sonra.benim doktorum gün aşırıya bile izin vermemişti hayır bugünler önemli girebildiğin kadar demişti inş bebişin bu ay seninle olur caınm..ben sabah test yaptım canımm negatif cıktı kırmızıları bekliyorumm son 2 günüm herşeyin hayırlısı.....

ama daha erken degılmı canım ıdrarda bu kdr erken bellı olmazkı. sen adet gelmezse yıne bı test yap bence

ama daha erken degılmı canım ıdrarda bu kdr erken bellı olmazkı. sen adet gelmezse yıne bı test yap bence

canım yok erken değil yaa gec döllenme olması ihtimali cok düşük bayağıdır bıraktık artık çalışmayı gelecekler yani negatifi görünce anladımm ama hayırlısı Allah c.c. tan umut kesilmezz hayırlısı ne ise öyle olsun inş..

canım cıktım ben kib güzel haberlerle gelirsin inş bu ay bizee iyi geceler

amin kuzum ınsallah bızd ebaslıcaz calısmalara bugeceden hadı bısmıllah kocacık cagırıyoreeee

kırmızılar gelsin bende heen başlıcam canım inş zorla olsada içicemm ardınada incir kürü yap canım

benim ben inciri kaynatmadım ama günde 8-10 tane incir yedim. olmadı onuda denerim bu ay herşeyi yapmak istiyrm. bide Meryem otu varmış canm duydn mu onu yazmştm bide onu denicem adet olunca başlıcam onada

kuzucummmm.. sen bu akşam yap en azndan yumurtadan önce spermler tüpte olur. çatlayıncada inş hemen spermle buluşur canım benim. yapabiliyosan sabahda yap ama olmazsa akşam yap ondan sonraki günde yap. sen bunu çok sorun ettn tatlım böyle yaparsn strese gircn ve sıkıntı olacak. hem 36 saat sonra herkesin yumurtası çatlamıydr tatlm bence. çünkü bnde araştrrken yumurta çatladıktan 14 gün sonra adet olur diylrdı bende çatlatma iğnesi vurulduğum ay ayın 16 da olmam gerekirken 19 da adet olmştm o zaman benim yumurtam iğneden 3-4 gün sonra çatlamış oluyo, tatlm yani herkesin farklı. sen dediğim gibi yap bugn, yarın ve ertesi gün eşinle birlikte ol ve yapabildiğin kadar yap, ondan sonra adetine kadar gün aşırı devam et. adetine kadar diyorum çünkü benm kuzenim adet olmadan 2-3 gün önce korumadan ilişki yaşamşlar ve o ay hamile kaldı.gerisini rabbime bırak ve tevekkül et canımcım. hayırlı haberlerini bekliyorum inş.

canım benim haklısın zaten bu süreç sıkıntılı birde aşırı ücretler daha çok moral bozuyor. Anadolu yakasındayım demişsin eğer istersen sana benim doktorumu önerebilirim. bende Anadolu yakasında oturuyrm ve tavsiye üzerine bu doktora gittim kendisinden çok da memnunum. istersen özelde mesaj atayım sana

benim ben inciri kaynatmadım ama günde 8-10 tane incir yedim. olmadı onuda denerim bu ay herşeyi yapmak istiyrm. bide Meryem otu varmış canm duydn mu onu yazmştm bide onu denicem adet olunca başlıcam onada

merhaba benimde 9 yıldır çocuğum olmuyor Meryem ana otunu nasıl yapıyorsun konuyu iyice anlatır mısın bende 41 hurmanın üzerine 41 kişiye 41 Meryem suresi okutuyorum hurmaların hacdan gelmesi gerekiyormuş okunmuş hurmaları tekrar toplayıp her gün bir tane ben bir tane de eşim yiyecek en son 1 hurma kalıyor onun da 2 ye bölüp yiyoruz tabi bu hurmaları her gün yedikten sonra 2 rekat hacet namazı kılacağız komşum yapmış ve o ay hamile kalmış karşımda canlı delil var ben niye yapmıyayım dedim bu ay adetten sonra deneyeceğim hurmaları okuttum bekliyorlar Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın AMİN

Yaptık bacım bı anda gelişti yaptık valla :) uyuyo simdi yanimda ben dayanamadim yine kk'dayim bı bakışım dedim neler oluyo gece gece :))) bende Sabah bidaha yapalım dedim esimede spermler bı dolsun iyice yarın aksam yaparız dedi sabah uyanık olursam bı yanaşıcam ayyy ne zormus yaa Rabbim hepimizin yüzüne baksinda cok yıpratmasın inşallah hepimizide.

cnım yemekt iyidir mutlaka ama saracoğlu üstüne basa basa kür yapın diyor keciboynıuzu içinde öyle tüketmeyin kesin kür yapın ve dediğim dk kadar kaynatınn diyor falası öldürüryormuş.benim bugün ateşim 36.7 ye düştü yarın tam düşer yarın veya öbürgün gelir benim kırmızılar

cnm benim bat tarihim 20 si falan doktorum bana iğne oldukdan sonra 36 saat sonra ilişki dedi ertesi günde ilişki dedi 1 gün ara ver ertesi gün tekrar ilişki dedi sperm kalitesini arttırmak için herhalde öle düşündüm iğneyi dün oldum ilişki bu akşam bakalm hayırlısı :=) sen naptın

Hasta oldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…