Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aynen cnım onlar için dahada zor...bende anlatmıyorum artık burası var benim için artık birilerine açıklama yapmaktanbıktım çünkü hatta diyorum hamile olduğmu 3 ay söylemicem kimseye diye o yüzdn sormuyorlar artık..benim halimi anlayan bir rkadaşım var 3 seneden sonra çocuğu olmuş beni o kadar iyi anlıyor ki hep dualar ediyor benim için dik dur her ay yeni bir umut bende geçtim o günldrden diyor moral veriyor toparlıyor beni..bizim halimizi ancak bizim gibiler anlar diğrlerinden bu konuda o ilgiyi göremiyorum mesela...çevremdeki okumuşlar bilee erkek erkek cocuk diye yanıp ölüyorlar ne kadar okusanda kafa değişmiyor....eşimle diyoruzz ne tuhaf değil mi insanların istekleri bile ne kadar farklı diyeee bize hiç farketmez kız olsun erkek olsun...Rabbim c.c. tek versin binlerce kez şükrederiz evladımıza......

cok haklusn erkekde olsa kizda olsa basimin taci.milletin hic isi gucu yok ole bizim bebegmz varmi diye arastryolar.bizdn snra ewleneb bi arkds vardi kizligndan beri tedawi gryms kmseye soylemems.hamile kalms ikiz biri kiz digeri erkek.bunlar bize geldler gdrkn dedikleri sey bizim sizdn once oldu diye kskandiniz demi dedu.1 ay once ikiside erkn dogumla oldu.esimi arams arkdsi oldu falan dems bnm esimde ikuzdi deglmi detnce asilamada ikiz tutuyoms ya bzmde ole oldu dems siz asilamami yaprdnz deynce teli hmn kapatms ondan beride aramadi hic.milletn lafi hicc bitmyo allahm bizede versn baska bisi istemem

cok haklusn erkekde olsa kizda olsa basimin taci.milletin hic isi gucu yok ole bizim bebegmz varmi diye arastryolar.bizdn snra ewleneb bi arkds vardi kizligndan beri tedawi gryms kmseye soylemems.hamile kalms ikiz biri kiz digeri erkek.bunlar bize geldler gdrkn dedikleri sey bizim sizdn once oldu diye kskandiniz demi dedu.1 ay once ikiside erkn dogumla oldu.esimi arams arkdsi oldu falan dems bnm esimde ikuzdi deglmi detnce asilamada ikiz tutuyoms ya bzmde ole oldu dems siz asilamami yaprdnz deynce teli hmn kapatms ondan beride aramadi hic.milletn lafi hicc bitmyo allahm bizede versn baska bisi istemem

1 adet orta boy resimde görülen yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın ve içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. Soğan kürü'nü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğan suyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

canm ben 5 güün kullandım diğer günler ya akşam kullanamadım ya öğlen kullanamadım napıcam böle ya of adetten sonra gene mi başlasam

bide bu var tüp bebek yapıyor mesela biliyosun bir arkadaş var yıllardır çocuğu olmadı 7 senelik falan evliler gecen yıl ikizlere hamile kaldı düşük oldu bebekler şimdi yine hamile yine ikiz bebişleri ama yine tüp bebek değilde değil diyoo ee biliyoruz ki tedaviye başka şehirlere gittiğini...millet saklıyor bide tüp bebeği aşılamayı ne var snki yaaa sonuçgta eşinin spermi değil mi insalnr halaaaa hangi devirde yaşıyorlar nasıl bi kafa yapısıdırr şaşırıyorum bide bu anlatıklarımın hwpsi okumuş çalışan üniversite mezunu...tüp bebek aşılama olunca ne oluyo sanki yine seni bebeğin olmuyo mu sonuçtaa....millet aya cıkıyooo biz hala hangi devirdeeee

canım herkes köprüden geçene kadar valla. bi hamile kalsınlar tamam çeviriyorlar dediğin gibi

yaaa anlamiyrm iste millet sakliyo bi sekilde ortaya cikiyo rabbim cikartyo ha tup bebek ha asilama ikiside bzim esimzdn.soncta sn tedawne bakyn niye yalan soylursn saklysn ki.Allahim bizede versin insallah universte okuyana bilgili unv okums derler okumakla alakasu yok hersy insanin kndinde bitiyo

canım herkes köprüden geçene kadar valla. bi hamile kalsınlar tamam çeviriyorlar dediğin gibi

Rabbim c.c. herkese nasip etsin inş...olmadığını bilmiyormuş gibi yarana dahada tuz basıyorlar daha siz neyi bekliyorsunuz diyorlar yaa daha neler neler can yakmak içinnnn yakıpta geçiyorlar hemde....
Rabbim c.c. çıkarır canımmm mutlaka hamilelik dönemide bi annenin herşeyine o kadar dikkat etmesi gerekiyor ki kesinlikle yalandan gıybetten kötü düşüncelerden uzak durması gerekiyor çünkü annenin her hali karnındaki bebeğine yansıyor.. ama herkes bunun bilincinde değil maalesef...

Merhaba arkadaşlar iki gündür elimden ne telefonum nede bilgisayarım düşüyor sürekli internetde bişeyler araştırma derdindeyim ama artık yoruldum arkadaşlar ben ağustostan bu yana bebek için uğraşıyorum benim yumurtalarımın buyumesınde ve catlamasında sorun var doktorum klomen verdi 5 gun kullandım ve dun kontrole gıttıgımde doktorum bana 18mm olmus bugun yarın catlar dedı ama bız bı turlu catlama evresın tutduramıyoruz ve doktor adet olursan gel ıgneyle catlatalım dedı benım durumumda olupta ıgne vurulmadan yumurtasnn kndlgnden catlayan oldumu lutfen yrdm edn artkkk bebeısımın habernı almk ıstyrm yoruldum

kessinliklleee sana katılıyorummm ....

ben varım canımm doktora gittiğimde çatlamıştı bile hemde 11. günde...çatlatma iğnesi olmadım yani ama buna doktorum cok iyi deddi..doktorumn aslında 2 güne 1 takip yapsa muayene ilee o günü yakarsınız canımm...

Kizlar esim burnundan ameliyat oldu hasatenedeyiz..benim kan 2 gunde 56 dan 205 e firlamis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…